Ongebruikt, ok. XIAOJUN G1/4 Inch G1 Inch Digitale Beeldscherm Minimum Flow Debietmeter met Transmissie Hydraulische Soja Essentie Herbruikbare 0,1-7 L/Min., B0CP9F7189
Ongebruikt, ok. Daytech raamalarm deuralarm 120 dB signaaltoon inbraakbeveiliging deuralarmsensor voor thuis - set van 5 met batterijen, B07NRX5TV8
Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEEKONE Professioneel Heteluchtpistool 2000W 50? - 600? met Groot Digitaal LCD-Scherm Industriële Heteluchtpistoolset Variabele Temperatuurregeling, Inschakelgeheugen, ?-? Conversie, B07QMVLMBW
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, SEEKONE Professioneel Heteluchtpistool 2000W 50? - 600? met Groot Digitaal LCD-Scherm Industriële Heteluchtpistoolset Variabele Temperatuurregeling, Inschakelgeheugen, ?-? Conversie, B07QMVLMBW
Ongebruikt, ok. TECPO Ontgrendelingsgereedschap voor ISO-stopcontacten, 23-delig, B0B8T59G9Y
Ongebruikt, ok. Tool Daily Korte hogedrukreiniger pistool met schuimkanon, 1/4 inch snelkoppeling, met 5 hogedrukreinigerspuitpunten, 1 liter, B0917HCZL6
Ongebruikt, ok. Punch Tool Kit, Preciva Druk Gat Punch Tang met 500 stks 10mm Sliver Grommets Oogje Kit, Punch Tang Lederen Hole Punch, Draagbare Ponsen Machine Press Tool voor Poster, B0B8YK4KBJ
Ongebruikt, ok. Weytoll 1/4" - 3/4" 45° flare-apparaat excentrisch voor buis / waterremleiding / airconditioning, B099KJ3G3S
Ongebruikt, ok. HUANUO 13-32 inch dubbele monitorstandaard, ergonomische verstelbare monitorarm met veer, dubbele monitormontage kantelen/draaien/draaien/gewicht max. 20 lbs/VESA 75/100 mm, B0855ZBPXD
Ongebruikt, ok, foto's indicatief, kleur is zwart. Canvas wereldkaart 60x40cm , prikbord van kurk om de reisbestemmingen te prikken, , 60 x 40 cm, ontwerp 10 (zwart) , B09MQZ4KYB
Ongebruikt, ok, Canvas wereldkaart met prikbord kurk om reisbestemmingen vast te pinnen - wanddecoratie voor elke ruimte - hoogwaardig canvas foto's met wereldkaart in verschillende maten (90x60 cm, Design 3)
Ongebruikt, ok, Canvas wereldkaart 60x40cm , prikbord van kurk om de reisbestemmingen te prikken, , 60 x 40 cm, ontwerp 1 (bruin) , B09MQY97QQ
Ongebruikt, ok, Canvas wereldkaart 60x40cm , prikbord van kurk om de reisbestemmingen te prikken, , 60 x 40 cm, ontwerp 10 (kleur) , B09MQZ4KYB
Ongebruikt, ok, Chatthen Alarmsysteem voor thuis, Alarmarmband voor ouderen, Tuya WiFi Defense-set, 1 zender, 1 ontvanger, compatibel met de Smart Life/Alexa app (ondersteunt alleen wifi 2,4 GHz), B0C69KK26Q
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, AUX-kabel ontbreekt, originele verpakking ontbreekt, kleur zwart, LONPOO draagbare CD-speler MP3 USB muziek CD speler met Bluetooth FM radio AUX stekker 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting LP-D03, B0861G1S2L... lees meer
Ongebruikt, ok, Comfier Draadloze hoofdhuidmassageapparaat, elektrische hoofdmassageapparaat, draagbare hoofdschraper voor haargroei, diepe reiniging en stressontspanning, B0865S3QH5
Ongebruikt, ok. Comfier Groot verwarmingskussen voor rugpijnverlichting, zacht flanel, snel verwarmingskussen voor hals, schouders, elektrisch verwarmde wrap, 3 warmtestanden van 90 minuten, automatische shut-off, machinewasbaar, geschenken, B0BTPBYLYB... lees meer
Ongebruikt, ok, stiften ontbreken, Lyzzxi Magnetisch Whiteboard Folie, 90 * 120cm Zelfklevend Weekplanner Whiteboard Paper, Dry Erase Boards inclusief Marker en Wisser, Muursticker voor Gladde Oppervlakken op School, Kantoor, Thuis, B09X2JS89N
Ongebruikt, ok, Lyzzxi Magnetisch Whiteboard Folie, 90 * 120cm Zelfklevend Weekplanner Whiteboard Paper, Dry Erase Boards inclusief Marker en Wisser, Muursticker voor Gladde Oppervlakken op School, Kantoor, Thuis,B09X2JS89N
Ongeopend, ok, TangsFire 24 V lood-zuur oplader voor elektrische scooter E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350, Pocket Mod, Sports Mod E-bike rolstoel auto, B0928QCZ6Z
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Uleway Mobiele telefoon voor senioren, klapmobiele telefoon zonder abonnement, GSM grote toetsen, mobiele telefoon, SOS-noodoproepfunctie, zaklamp, FM-radio, 2,4 inch dual display, B094FHG7Q7
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Uleway Mobiele telefoon voor senioren, klapmobiele telefoon zonder abonnement, GSM grote toetsen, mobiele telefoon, SOS-noodoproepfunctie, zaklamp, FM-radio, 2,4 inch dual display, B094FHG7Q7
Ongeopend. DFIONC Stoelmat voor harde vloeren, bureaustoelmat, 90 x 140 cm, 4 mm dikke bureaustoelmat, antislip beschermmat voor bureaustoelen, geschikt voor parket-, laminaat-, vinyl- en tegelvloeren, B09FX4W3NW