Ongebruikt, ok, SONOFF MINI R2 WiFi-Aangesloten Schakelaar 2-Weg Slimme Schakelaar, Compatibel Met Alexa/Google Home, Afstandsbediening, Spraakbesturing, DIY-modus, 10A / 2200W (Bijgewerkte Versie), B08NBGQ6NC
Ongebruikt, ok. KOOTION 500 GB SSD externe harde schijf, draagbaar, USB type C 3.1, hoge lees- en schrijfsnelheid tot 550 MB/s en 500 MB/s, voor MacBook, computer, laptop, desktop, zwart
Ongebruikt, getest, ok, geen SD, NIYPS Full HD 1080p draagbare micro-spy-camera met nachtzicht, bewegingsmelder en accu, draadloos, kleine microcamera's, voor binnen en buiten, B07WNVK6P3
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75... lees meer
Ongebruikt, getest, ok, AmScope MD35 0,3 MP USB 2.0 kleuren-CMOS-digitale oculair microscoop camera, B005NC9OMK
Minieme gebruikssporen, getest, ok, MIGOUFIT smartwatch Heren met telefoonfunctie, 1,83'' HD-display, waterdichte IP68 activity tracker, fitnesstracker met slaapmonitor, 120+ sportmodi, sporthorloge, fitnesshorloge voor Android ios, B0BR514N9D
Ongebruikt, ok, WiFi Solar Outdoor Bewegingsdetector Alarm, 130db Afstandsbediening Tuya APP Afstandsbediening IP67 Waterdichte 24-uur 5 Modes, Geschikt voor Outdoor Home Alarmsystemen op Boerderijen Courts Tuinen, B0CDPCT5L8
Ongebruikt, ok, zwart, eLinkSmart Digitaal kabelslot Bicycle Lock Vingerafdruk/Telefoon App, 150 cm lang Keyless stalen kabelslot voor voor fiets, Elektrische fiets, Scooter, Motorfiets, Deur, Waterdicht, Remote Authorized, Schema, B0BQBP4T3K
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ERGOMAKER verstelbaar bureauframe, elektrische zit sta bureau basis met automatisch geheugen Smart Handset (wit frame, zonder desktop), B09PDN24HK
Ongebruikt, volledig, ok, JJC 2IN1 Shooting Grip Afstandsbediening Vervangen Panasonic DMW-SHGR1 Statief Grip voor Panasonic G100 G110 S1 S1R S1H GH5 GH5s G9 G90 G95 G99 DC-S5 G8 G80 G85 FZ1000 II Selecteer Camera's Selfies, B08YJJB38N
Ongebruikt, ok, Draadloze oplaadcase voor AirPods Pro; reserveoplaadcase; met Bluetooth-koppeling (hoofdtelefoon niet inbegrepen); ingebouwde batterij voor 7 keer volledige lading; voor AirPods Pro.
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Jiusion 2K HD 2560x1440P USB Digitale Microscoop voor Android Mobiel en Tablet Windows Mac Linux, 40X tot 1000X Vergroting Endoscoop Handheld Mini Vergrootglas Camera,B09653SCG6
Ongebruikt, ok. NETUM Modieuze Bluetooth draadloze 1D-barcodescanner, handsfree CCD-barcodelezer met standaard en ingebouwd geheugen, werkt met MAC OS, Windows, iOS, Android -DS5000, B08ZY8KBQD
Ongebruikt, ok, Azerty,DREVO Calibur 72 Key RGB Draadloos Mechanisch Toetsenbord Backlight Bluetooth 4.0-Zwart FR Layout (rode schakelaar, zwart)
Minieme gebruikssporen, geen doos, ok, Cable Matters 48Gbps USB-C naar HDMI-adapter ondersteunt 4K 120Hz en 8K HDR - Compatibel met Thunderbolt 3- en Thunderbolt 4-poorten - Maximale ondersteunde resolutie op elke Mac is 4K@60Hz, B08MSWMXT4
Ongebruikt, ok, eLinkSmart mini-hangslot, voor vingerafdrukken, set van 2 stuks, sleutelloos vingerafdrukslot voor bagage, schooltas, gereedschapskist (B+S),B098NRPN6M
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Vingerafdrukhangslot eLinkSmart sleutelloos groot hangslot telefoon app ontgrendeling, autorisatie op afstand, buiten en waterdicht, 320 mAh batterij gaat lang mee, batterij-indicator B092HZ6ZGC
Ongebruikt, niet getest, ok, LEKATO MS-1 Draadloos in-ear monitorsysteem Beltpack zender en ontvanger Automatische koppeling 2,4 GHz draadloos IEM-systeem voor studio, bandrepetitie, live prestaties, B0BJ6J1TGL
Ongebruikt, niet getest, ok, BIGTREETECH SKR Mini E3 V3.0 Control Board met TMC2209 UART Stepper Driver Nieuwe Upgrade 32Bit Silent Board Compatibel Ender3 V2, Ender3 Pro, Ender3 V2 3D-printer (met kabel past zich aan ender3 v2, B0BJJW681V
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, BingoFit Fitnesstracker, fitnessarmband, horloge met stappenteller, horloge, slaapmonitor, bloeddruk, bloedzuurstof SpO2, 1,47 inch HD-kleurendisplay, 25 sportmodi, smartwatch voor dames en heren, B0B4JL28DP... lees meer
Ongeopend, CONYCHEN Premium Healing Kristallen Set, Edelstenen Gifts, 2" Rozenkwarts Bal, Helder Kwarts Punt Toverstok, Roze Opaal, Ruwe Stenen & Getrommelde Chips, Natuurlijke Kristallen voor Meditatie, Yoga, Chakra, Home Decor, B0C13N5YDL
Ongeopend. 2X Molshine 2 Pack Transparante Desktop Multi Washi Masking Tape Opslag Dispenser, Tape Cutter, Tape Roll Houder (Niet Inclusief Afplakband) (Geel), B08TBD393K
Ongebruikt, getest en werkend, ok, EXW voor Magsafe opladerstandaard, oplaadstation voor meerdere apparaten, draadloze oplader voor iPhone 15/14/13/12-serie, Apple Watch-serie 1-9/Ultra, AirPods Pro met LED en adapter (wit),B0B4VFR2MW
Ongebruikt, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, EXW voor Magsafe opladerstandaard, oplaadstation voor meerdere apparaten, draadloze oplader voor iPhone 15/14/13/12-serie, Apple Watch-serie 1-9/Ultra, AirPods Pro met LED en adapter (wit),B0B4VFR2MW... lees meer
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Colen USB-bureauventilator stille ventilatoren oscillerend/roterende desktopventilator, 5 bladen, 3 snelheden koelventilator voor thuiskantoor buiten reizen zomer (grijs), B0897Q6G8B
Ongebruikt, getest en werkend, ok, foto indicatief (kleur wit), Simorr professionele condensatormicrofoon U1 USB-microfoon voor pc-laptop/gaming/streaming/opname met schakelaar, mute-knop wel, B09NDJF62W
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart, B00CJAEZ82