Ongebruikt, ok, Vergrote papierlade, acryl bureau-organisatoren en bestandsopslag, doorzichtige brievenbak voor kantoor (groot 2 lade H), B09WTN9KJW
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )
Ongebruikt, ok, Vergrote papierlade, acryl bureau-organisatoren en bestandsopslag, doorzichtige brievenbak voor kantoor (groot 2 lade H), B09WTN9KJW
Ongebruikt, ok, Vergrote papierlade, acryl bureau-organisatoren en bestandsopslag, doorzichtige brievenbak voor kantoor (groot 2 lade H), B09WTN9KJW
Ongebruikt, ok, geen doos. M.2 naar USB Docking Station, RIITOP M.2 NVMe SSD naar USB-C Reader Adapter voor zowel M.2 (M Key) NVMe SSD als (B+M Key) SATA-gebaseerde SSD, B0B1HVGBZ3
Ongebruikt, ok, niet getest ,SCHWAIGER -371- Quad LNB Sun Protect 4-voudig 4 deelnemers extreem hittebestendig gebruik met schotelantenne multi-feed compatibel weerbestendig vergulde contacten antraciet, B01NALQC85
Ongebruikt, ok. Daytech noodoproepknop voor senioren, draadloze bel, noodknop voor senioren, noodoproep, senioren, SOS, noodoproepbel met batterij, caregiver pager, 800 meter bereik, 1 ontvanger + 2 zenders, B0912J7Q47
Ongebruikt, ok, geen doos. Leadjoy VX2 AimBox Converter voor toetsenbord, bekabeld, met audio-interface 3,5 mm, compatibel met Switch, Xbox Series X, Xbox One, PS4, PS5, B09M823MFP
Ongeopend, AmWile Accu Mini-ventilator , stil, inklapbaar , Staand of klembaar, via USB, draagbare tafelventilator, 360 graden draaibaar,1800 mAh-batterij , diam ca 20cm, B09BZD6QRR
Ongeopend, AmWile Accu Mini-ventilator , stil, inklapbaar , Staand of klembaar, via USB, draagbare tafelventilator, 360 graden draaibaar,1800 mAh-batterij , diam ca 20cm, B09BZD6QRR
Ongeopend, AmWile Accu Mini-ventilator , stil, inklapbaar , Staand of klembaar, via USB, draagbare tafelventilator, 360 graden draaibaar,1800 mAh-batterij , diam ca 20cm, B09BZD6QRR
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, NETUM Draadloze Bluetooth-bonnen thermische printer, draagbare persoonlijke rekeningprinter 2 inch 58 mm mini USB POS-printer voor restaurantverkoop retail compatibel met Android/PC/Windows/Linux, B0854CCF75... lees meer
Ongeopend, HOMEPROTEK Kabelgootset, kabelafdekking voor muur, plafond en vloer, 3 m ultraplatte kabel zelfklevend met 2 I-aansluitingen, kabelafdekking voor tv, B0BS6Y6PV1
Ongeopend, HOMEPROTEK Kabelgootset, kabelafdekking voor muur, plafond en vloer, 3 m ultraplatte kabel zelfklevend met 2 I-aansluitingen, kabelafdekking voor tv, B0BS6Y6PV1
Ongeopend, HOMEPROTEK Kabelgootset, kabelafdekking voor muur, plafond en vloer, 3 m ultraplatte kabel zelfklevend met 2 I-aansluitingen, kabelafdekking voor tv, B0BS6Y6PV1
Ongebruikt, ok, geen doos. ZARMST 512 GB USB-stick voor telefoon, geheugenstick, externe geheugenuitbreiding, fotostick, flash drive voor Android mobiele telefoon, computer, laptop, pc, gegevens/foto's/films gekopieerd met één klik, B0BW5QXTST
Ongebruikt, niet getest, geen doos, Zyxel Cloud WiFi 6 AX1800 Outdoor AP (802.11ax Dual Band), WLAN met Smart Mesh, bescherming volgens IP55 en MU-MIMO, stroomvoorziening via PoE, beheerd via Nebula App/Cloud of Standalone [NWA55AXE], B09GYMHKG9
Ongeopend, 10W Portable Foldable Solar Panel, ETFE Foldable Solar Panel with USB Cable, 23.8% Efficiency Monocrystalline Cells IP67 Waterproof, B0CKYP9W7Y
Ongeopend, 10W Portable Foldable Solar Panel, ETFE Foldable Solar Panel with USB Cable, 23.8% Efficiency Monocrystalline Cells IP67 Waterproof, B0CKYP9W7Y
Ongeopend, 10W Portable Foldable Solar Panel, ETFE Foldable Solar Panel with USB Cable, 23.8% Efficiency Monocrystalline Cells IP67 Waterproof, B0CKYP9W7Y
Ongeopend, 10W Portable Foldable Solar Panel, ETFE Foldable Solar Panel with USB Cable, 23.8% Efficiency Monocrystalline Cells IP67 Waterproof, B0CKYP9W7Y
Ongebruikt, ok. Mast Halo Tattoo Power Supply Blue Light Digitaal LCD-scherm Stabiel Powerful 2A Power Supply voor tattoo-machine (blauw), B08L3B5J2R
Ongebruikt, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem+Tech Support-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM
Ongebruikt, ok, Giecy Armsteun bureauverlenger, ergonomisch opvouwbaar computerbureau armsteunsteun armsteun polssteun voor thuis en op kantoor, B09MTDZ3FB
Ongebruikt, ok, geen doos. KAOLALI Draadloze CarPlay Adapter voor Android Autoradio, Draadloze CarPlay Dongle USB voor Android Radio Plug and Play Navigatie Auto Play Box Draagbare USB Spiegel Gegoten Scherm voor Android Auto, B0CM8ZWL61
Ongebruikt, ok , geen muurbevestigingsplaat/voetplaat, geen doos. Zyxel Dual-Band Wireless AX1800 Gigabit Access Point/Extender (WX3100-T0) , B0B1N6W39N
Ongebruikt, getest en werkend, ok, geen doos. PG-107 4,3 cm (1,9 inch) WiFi touchscreen + 3G draadloze diefstalbeveiliging GPRS anti-diefstalafstandsbediening voor thuis (8 stuks), B094F85RFP
Ongebruikt, ok. Binoculaire microscoop, 40X-1000X samengestelde microscoop Dubbele LED-verlichting met groothoek 10X & 25X oculair telefoonadapter voor onderwijs, laboratoriumtoepassingen en hobbytoepassingen, B098Q7C9TS
Lichte gebruikssporen, ok. Splenssy Digitale deur viewer kijkgat deurcamera deurbel 2,8 inch LCD-scherm nachtzicht fotoshoot digitale deurbewaking voor de veiligheid thuis, B09BTD3754
Ongebruikt, ok. blurams Babymonitor, 2K, wifi-camera, camerabewaking, binnen, draaibaar, hondencamera met tweeweg-audio, B0CRDRBZJ4
Ongebruikt, ok. AmScope MD35 0,3 MP USB 2.0 kleuren-CMOS-digitale oculair microscoop camera, B005NC9OMK
Minieme gebruikssporen, ok. AmScope MD35 0,3 MP USB 2.0 kleuren-CMOS-digitale oculair microscoop camera, B005NC9OMK