Summerdeals deel 2

Summerdeals deel 2

België

Aantal kavels
800 kavels
Einde op 29/07/2024 19:00

Ongeopend, in seal, MAX COOK Dartbord voor kinderen, 26 inch, klittenbandset, dubbelzijdig, opvouwbaar klittenband, dartbord met 12 ballen, 6 pijlen en 1 haak, B0BXWH4H59

1711

Ongebruikt, ok. GLEADING Oplaadbare hondentrainingshalsband met handmatig bedieningsbereik 1100 meter en vergrendelknop, elektrische halsband met geluids-, trillings- en schokmodus, IP67 waterbestendig, B09NVY33J1

1712

Lichte gebruikssporen, ok. GLEADING Oplaadbare hondentrainingshalsband met handmatig bedieningsbereik 1100 meter en vergrendelknop, elektrische halsband met geluids-, trillings- en schokmodus, IP67 waterbestendig, B09NVY33J1

1713

1714

Ongebruikt, ok. eLinkSmart Digitaal kabelslot Bicycle Lock Vingerafdruk/Telefoon App, 150 cm lang Keyless stalen kabelslot voor voor fiets, Elektrische fiets, Scooter, Motorfiets, Deur, Waterdicht, Remote Authorized, B0BQBP4T3K

1715

1716

Ongebruikt, ok. Eseesmart Fietsslot, vingerafdruk, kabelslot, waterdicht, draagbaar, met fietsslothouder, Smart Lock met 20 vingerafdrukken op te nemen, B0BWXL71DZ

1717

Ongeopend, Umi Kitchen Rack Worktop Spice Rack Spice Box Shelf Cans Bottle Storage Jars Spice Container Knife Holder Chopsticks Caddy - 43x20x17,5cm, Stainless Steel, Silver , B08DNLFPRP

1718

1719

1720

Gebruikssporen, ok, Yoarmyt 2.0 kippenklep, deuropener, kippenhok, automatische kippendeur met lichtsensor, inclusief schuiver met geleiderails, veilig kippenkweken, B0BD1XK2FX

Huidig bod 2,00
1721

Lichte gebruikssporen, ok, Shinmax Automatische kippenklep, kippenklep, automatische kippendeur met tijdmodus en handmatige aluminium, werkt op batterijen, automatische deuropener, kippenhok voor veilig houden van kippen, B0CF9GHMXF

1722

1723

Minieme gebruikssporen, ok. Bubbacare anti-blafapparaat, 3 ultrasone afschrikmiddelen voor honden met instelbare frequentie, effectief bereik van 50 voet, zacht huisdierapparaat, sonische schors, B0CC2KS7T7

Huidig bod 2,00
1724

Minieme gebruikssporen, ok, CATISM Opvouwbare raam-kattenhangmat voor katten tot 20 kg, versterkte kattenhangmat met sterke zuignap, wasbare, ademende stof, vensterbankhouder, kattenslaapzak (50 x 38 cm),B0C4PH52MZ

Huidig bod 2,00
1725

Ongeopend, Anti-snatching hondentuig met LED-verlichting (inclusief hondenriem). Hond harnas met bijpassende hondenriem. Aanpasbaar Medium , B0BNLFLSQB

1726

1727

1728

1729

Ongeopend, Anti-snatching hondentuig met LED-verlichting (inclusief hondenriem). Hond harnas met bijpassende hondenriem. Aanpasbaar Large , B0BNLPY5KN

1730

1731

1732

Ongeopend, ok, Subrtex 1-delige uitrekbare bankovertrek, leunstoelovertrek met elastische armleuningen, bankbescherming (3-zits, lichtgrijs), B07RGTMR9H

1733

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, Oneisall Stille tondeuse, professionele scheermachine voor honden, katten, dierenhaar, elektrische hondentrimmer, draadloze tondeuse, goud (marineblauw) (Goud), B09284V3JR

1734

Ongeopend, ok, Subrtex 1-delige jacquard elastische bankhoes textiel zwarte bankhoes, B01GZUIKGY

1735

1736

Ongeopend, PURRUGS vuilvangmat, deurmat 80 x 120 cm, antislip/slipvast, machinewasbaar, Beige, PURRUGS vuilvangmat, deurmat 80 x 120 cm, antislip/slipvast, machinewasbaar, B0CLLVDY4L

1737

1738

1739

1740