Summerdeals deel 2

Summerdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

België

Aantal kavels
800 kavels
Einddatum
Einde op 29/07/2024 19:00
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, Carvapet tapijt 90x150 cm, antislip, lang, keukentapijt, zachte microvezel, wasbaar, vloertapijt, looptapijt (blauw-geel), B0C7GGLLFL

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1981

Ongeopend, Carvapet tapijt 90x150 cm, antislip, lang, keukentapijt, zachte microvezel, wasbaar, vloertapijt, looptapijt (blauw-B0C7GR6P4J

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1982

Ongebruikt, ok. 4athletics CrossHero Jump-Mat – ovale sportmat voor touwspringen, yoga & workout – 8 mm dikte – antislip – yogamat, fitnessmat, trainingsmat – met draagtouw – afmetingen: 139 x 62 cm – grijs, B096MNMRFQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1983

Ongeopend. BYbrutek Fietsstandaard 24-29 inch, 5,5 cm in hoogte verstelbaar, antislip rubberen voeten, aluminiumlegering fietsstandaard, tot 35 kg draagvermogen voor mountainbike, stadsfiets, trekking, racefiets, B0CNXKTR1V

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1984

Ongeopend in seal, Dental calculus remover, USB charging, 5 modus, B0CNCP22TJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1985

Ongeopend in seal, Dental calculus remover, USB charging, 5 modus, B0CNCP22TJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1986

Ongeopend in seal, Dental calculus remover, USB charging, 5 modus, B0CNCP22TJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1987

Ongeopend in seal, Dental calculus remover, USB charging, 5 modus, B0CNCP22TJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1988

Ongebruikt, ok. Snorkelset voor volwassenen, met vinnen, anti-condens, panorama-visie, duikbril, premium dry snorkel en duikvinnen voor volwassenen, 3-in-1 duikuitrustingsset, B0BQ3BD595

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1989

Ongebruikt, ok. Snorkelset voor volwassenen, met vinnen, anti-condens, panorama-visie, duikbril, premium dry snorkel en duikvinnen voor volwassenen, professionele 3-in-1 duikuitrustingsset, B0C36ZQNQW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1990

Ongebruikt, ok. GLEADING antiblafhalsband voor honden, intelligente blafdetectiemodule IP67 waterdichte en oplaadbare halsband met 4 gevoeligheidsniveaus voor elektrische schokken, trillingen en geluidsmodus, B09NY4C9BQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1991

Ongebruikt, ok. GLEADING antiblafhalsband voor honden, intelligente blafdetectiemodule IP67 waterdichte en oplaadbare halsband met 4 gevoeligheidsniveaus voor elektrische schokken, trillingen en geluidsmodus, B09NY4C9BQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1992

Ongebruikt, ok. GLEADING antiblafhalsband voor honden, intelligente blafdetectiemodule IP67 waterdichte en oplaadbare halsband met 4 gevoeligheidsniveaus voor elektrische schokken, trillingen en geluidsmodus, B09NY4C9BQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1993

Ongeopend in Seal, Lattafa Maahir Black Edition Eau De Parfum 100 ml (unisex) , B08P1WP7VZ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1994

Ongeopend in Seal, Lattafa Maahir Black Edition Eau De Parfum 100 ml (unisex) , B08P1WP7VZ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1995

Ongeopend in Seal, Lattafa Maahir Black Edition Eau De Parfum 100 ml (unisex) , B08P1WP7VZ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1996

Ongeopend, in seal, 5 delige canvas "Oceaan"

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1997

Minieme gebruikssporen, ok, opbergbak ontbreekt, Ronde douchebadkruk met aftapbare opbergbak - Comfortabel kussen Draaibare douchezitbank, met antislipvoeten, gemakkelijk te verplaatsen, compacte draaibare stoel Aluminium douchestoel voor elke badkuip, B09KBPJ22M... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1998

Ongeopend, in seal, Vertupet Hondenmatras, orthopedisch, middelgrote hondenbed, wasbaar, wollig, hondenmat, eiervormige schuimvulling, traagschuim, antislip, hondensofa, hondenmand, omkeerbaar kussen met waterdichte overtrekken, B0BTCZLW4Q

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1999

Ongeopend, in seal, Vertupet Hondenmatras, orthopedisch, middelgrote hondenbed, wasbaar, wollig, hondenmat, eiervormige schuimvulling, traagschuim, antislip, hondensofa, hondenmand, omkeerbaar kussen met waterdichte overtrekken, B0BTCZLW4Q

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
2000
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.