Ongeopend, Carvapet tapijt 90x150 cm, antislip, lang, keukentapijt, zachte microvezel, wasbaar, vloertapijt, looptapijt (blauw-geel), B0C7GGLLFL
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )
Ongeopend, Carvapet tapijt 90x150 cm, antislip, lang, keukentapijt, zachte microvezel, wasbaar, vloertapijt, looptapijt (blauw-B0C7GR6P4J
Ongebruikt, ok. 4athletics CrossHero Jump-Mat – ovale sportmat voor touwspringen, yoga & workout – 8 mm dikte – antislip – yogamat, fitnessmat, trainingsmat – met draagtouw – afmetingen: 139 x 62 cm – grijs, B096MNMRFQ
Ongeopend. BYbrutek Fietsstandaard 24-29 inch, 5,5 cm in hoogte verstelbaar, antislip rubberen voeten, aluminiumlegering fietsstandaard, tot 35 kg draagvermogen voor mountainbike, stadsfiets, trekking, racefiets, B0CNXKTR1V
Ongeopend in seal, Dental calculus remover, USB charging, 5 modus, B0CNCP22TJ
Ongebruikt, ok. Snorkelset voor volwassenen, met vinnen, anti-condens, panorama-visie, duikbril, premium dry snorkel en duikvinnen voor volwassenen, 3-in-1 duikuitrustingsset, B0BQ3BD595
Ongebruikt, ok. Snorkelset voor volwassenen, met vinnen, anti-condens, panorama-visie, duikbril, premium dry snorkel en duikvinnen voor volwassenen, professionele 3-in-1 duikuitrustingsset, B0C36ZQNQW
Ongebruikt, ok. GLEADING antiblafhalsband voor honden, intelligente blafdetectiemodule IP67 waterdichte en oplaadbare halsband met 4 gevoeligheidsniveaus voor elektrische schokken, trillingen en geluidsmodus, B09NY4C9BQ
Ongeopend in Seal, Lattafa Maahir Black Edition Eau De Parfum 100 ml (unisex) , B08P1WP7VZ
Ongeopend, in seal, 5 delige canvas "Oceaan"
Minieme gebruikssporen, ok, opbergbak ontbreekt, Ronde douchebadkruk met aftapbare opbergbak - Comfortabel kussen Draaibare douchezitbank, met antislipvoeten, gemakkelijk te verplaatsen, compacte draaibare stoel Aluminium douchestoel voor elke badkuip, B09KBPJ22M... lees meer
Ongeopend, in seal, Vertupet Hondenmatras, orthopedisch, middelgrote hondenbed, wasbaar, wollig, hondenmat, eiervormige schuimvulling, traagschuim, antislip, hondensofa, hondenmand, omkeerbaar kussen met waterdichte overtrekken, B0BTCZLW4Q