Ongebruikt, ok. Qucover Sprei, 240 x 260 cm, bedsprei, wit, microvezel sprei set met 2 kussenslopen van 50 x 75 cm, voor tweepersoonsbed, lichte zomerdeken bij 3D-ultrasjaal genaaid, bankplaid, B0BXX9X5BR
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 28/09/2024 10:00-12:30
AfhalenZaterdag 05/10/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok. Qucover Sprei, 240 x 260 cm, bedsprei, wit, microvezel sprei set met 2 kussenslopen van 50 x 75 cm, voor tweepersoonsbed, lichte zomerdeken bij 3D-ultrasjaal genaaid, bankplaid, B0BXX9X5BR
Ongebruikt, ok,TYEERS Opvouwbare Opbergdoos met Deksel, Stof, Afwasbaar, Patchwork Patroon, Opbergbak met Deksel, 38x25x25 cm, Set van 5, Zwart, B0B1QDZGC9
Ongebruikt, ok,TYEERS Opvouwbare Opbergdoos met Deksel, Stof, Afwasbaar, Patchwork Patroon, Opbergbak met Deksel, 38x25x25 cm, Set van 5, Zwart, B0B1QDZGC9
Ongebruikt, ok,TYEERS Opvouwbare Opbergdoos met Deksel, Stof, Afwasbaar, Patchwork Patroon, Opbergbak met Deksel, 38x25x25 cm, Set van 5, Zwart, B0B1QDZGC9
Ongebruikt, ok,TYEERS Opvouwbare Opbergdoos met Deksel, Stof, Afwasbaar, Patchwork Patroon, Opbergbak met Deksel, 38x25x25 cm, Set van 5, Zwart, B0B1QDZGC9
Ongebruikt, ok. BEAR Dubbele kop huishoudelijk hakmachine vlees hakmolen elektrische kleine baby complementaire voedingsmachine multifunctionele groente hakmolen mixer, B0BR5DYQXG
Ongebruikt, geen doos, ok. 10 x tien Quilt Zomer Real Madrid afmetingen: 180 x 260 cm (bed 90 cm), B07DS7WDCX
Ongebruikt, geen doos, ok. 10 x tien Quilt Zomer Real Madrid afmetingen: 180 x 260 cm (bed 90 cm), B07DS7WDCX
Ongebruikt, geen doos, ok. 10 x tien Quilt Zomer Real Madrid afmetingen: 180 x 260 cm (bed 90 cm), B07DS7WDCX
Ongeopend, in seal, Anesty Kunststof lasreparatieset, 100 W kunststof lasmachine met 400 nietjes, kunststof laspistool voor bumperreparatie, 40 lasstaven, tangen, B09Y52RMM1
Ongeopend, in seal, Anesty Kunststof lasreparatieset, 100 W kunststof lasmachine met 400 nietjes, kunststof laspistool voor bumperreparatie, 40 lasstaven, tangen, B09Y52RMM1
Ongeopend, in seal, Anesty Kunststof lasreparatieset, 100 W kunststof lasmachine met 400 nietjes, kunststof laspistool voor bumperreparatie, 40 lasstaven, tangen, B09Y52RMM1
Ongeopend, in seal, Anesty Kunststof lasreparatieset, 100 W kunststof lasmachine met 400 nietjes, kunststof laspistool voor bumperreparatie, 40 lasstaven, tangen, B09Y52RMM1
Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Stihl 40057102107 Automatische cutter 56-2 m 14 L 2,7 mm, B01BBVB6AY
Ongeopend, in seal, Ownant boomklim uitrusting, opvangriem, veiligheidsgordel, valbeveiliging, klimgordel, klimuitrusting, boomklim uitrusting (set #2), B0B21G4BRX
Ongeopend, in seal, Ownant boomklim uitrusting, opvangriem, veiligheidsgordel, valbeveiliging, klimgordel, klimuitrusting, boomklim uitrusting (set #2), B0B21G4BRX
Ongeopend, in seal, Sourcing map gereedschapsorganizer, 3 lagen, 5 boren, opslagrekken, wandmontage, stijl, garage, gereedschap, rek voor elektriciteit en handgereedschap, 50 x 20 cm, geel, B0CBBRBG8Q
Ongeopend, in seal, Sourcing map gereedschapsorganizer, 3 lagen, 5 boren, opslagrekken, wandmontage, stijl, garage, gereedschap, rek voor elektriciteit en handgereedschap, 50 x 20 cm, geel, B0CBBRBG8Q
Ongeopend, in seal, PGROUP 1/2 inch slagdoppenset, 17-delige 6-punts standaard SAE-maten (3/8 in tot 1-1/4 in), Cr-V-staal, inclusief 3", 5", 10" impactverlengstukken met Opbergkoffer voor zwaar gebruik, B0BTVK2FV2
Ongeopend, in seal, PGROUP 1/2 inch slagdoppenset, 17-delige 6-punts standaard SAE-maten (3/8 in tot 1-1/4 in), Cr-V-staal, inclusief 3", 5", 10" impactverlengstukken met Opbergkoffer voor zwaar gebruik, B0BTVK2FV2
Ongeopend, in seal, LARMNEE tomatenkas, broeikas, tomatenkas met spits dak, 150 x 50 x 150 cm, foliekas, met venster, broeibed voor tomaten, groenten, fruit, bloemen, tuin, balkon, groen, B08QM9ZNGS
Ongeopend, ok, Lolypot Handdoekhouder van roestvrij staal 304, wandmontage/wandbevestiging, met 3 stangen, voor badkamer en keuken (chroom, 40 cm), B09FPLNJXR
Ongeopend, ok, Lolypot Handdoekhouder van roestvrij staal 304, wandmontage/wandbevestiging, met 3 stangen, voor badkamer en keuken (chroom, 40 cm), B09FPLNJXR
Ongeopend, ok, Lolypot Handdoekhouder van roestvrij staal 304, wandmontage/wandbevestiging, met 3 stangen, voor badkamer en keuken (chroom, 40 cm), B09FPLNJXR
Ongeopend, in seal, TEN-HIGH Flexibele siliconenslang, 5m 15 x 20 mm, B07PJMNN22
Ongebruikt, ok, geen doos. Punten Bos van FISSATRICI 108/13 PZ5000, B00LA9O00G
Ongebruikt, ok, geen doos. PFERD Slijpschijf HSS, 125 x 20 x 32 mm, A80, 39009698, middelharde slijpschijf voor het slijpen van HSS-boren, met verloophulzen (25/20/16 mm), B01MRCHFUE
Ongebruikt ok. Air Max d0020 Vochtigheidsset, B07K98Y56D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok. Bosch 06032A2000 Gluepen Accu Lijmpistool, Micro-USB-Oplader, 4 x Lijmstick Ultrapower, 3,6 Volt, In Doos, Groen, B00CJ9ZI16
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, geen adapter, ok. 6Nm Draadloze Schroevendraaier HYCHIKA Draadloze Schroevendraaier 2000mAh 3.6V met 20 Accessoires, LED Licht, USB Oplaadkabel, voor Reparatie en DIY, B0BWXJ6DF3