Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok. iSpring T32M wateropslagtank onder druk met kogelkraan voor omgekeerde osmose RO-systemen, 4 gallon, inclusief 1/4" tankklep, B00439MYYE

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571830

Ongebruikt, volledig, ok, VOLTGY - Douche- en badkuipaansluiting met kraan, slang en houder verstelbaar, eengreepsmengkraan met dubbele uitgang, B0C34VXYPV

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571831

Ongebruikt, ok. Riuog 6-pack Heavy Duty Plankbeugels 30cm zwevende L-vormige plankbeugels Industriële metalen plankbeugels voor planken Zwart, B0BXKDFFKZ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571832

Ongeopend. Amerdeco Pak van 20 Zwarte Keukenkastgrepen 128 mm Gatafstand Roestvrijstalen Keukenkastgrepen voor Kasten, Deurgrepen, Keukengrepen, Keukenmeubilair, B095VH9QHQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571833

Ongeopend. Automatische deursluiter instelbaar (B-2), B0B2LB5CBL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571834

Ongebruiktk, 10 stuks, ok. M4TEC onzichtbare handgreep profieldeur meubel lade kast hardware keuken kast slaapkamer verborgen kledingkast koper VD3 serie gat afstand 160 mm verpakking van 10, B095Z64F6Q

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571835

Ongeopend. goldenwarm 10 stuks kastgrepen, goud, keukengrepen, geborsteld roestvrij staal, goud, meubelgrepen, messing, meubelgrepen, 160 mm, kastgrepen, vintage, B0B4JWM3HJ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571836

Ongeopend. Tissting Fietsketting 11 speeds fiets links mountainbike snelkoppeling fietsketting verwijderingsgereedschap stalen holle wielaccessoire, B093Q7JKGN

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571837

Ongeopend. Bandenlichter, fietsbandenlichter, metalen bandenlichter, metalen montagehendel, bandenlichter, fietsbandenreparatiegereedschap, montagehendel fietsbanden, montagehendel fiets, B0CYZYSFWS

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571838

Ongeopend. Pakket van 2 veerbelaste deursluiters, verstelbare automatische deursluiters, geleverd met montageplaat en schroeven, automatische sluiting van de deur, voor thuis-/commercieel gebruik, deursluiter (wit), B0B3D4N3F1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571839

Ongeopend. Decortools K1-4A0Q-PY01 borstel - wit, B07NCZYMNM

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571840

Ongeopend. Decortools K1-4A0Q-PY01 borstel - wit, B07NCZYMNM

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571841

Ongeopend. Decortools K1-4A0Q-PY01 borstel - wit, B07NCZYMNM

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571842

Ongeopend. MD Technic Terugslagklep met vergrendeling Ø DN 50 tot Ø DN 200 in oranje en grijs naar keuze (DN 110 oranje), B0CKKB6PK2

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571843

Ongeopend. MD Technic Terugslagklep met vergrendeling Ø DN 50 tot Ø DN 200 in oranje en grijs naar keuze (DN 110 oranje), B0CKKB6PK2

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571844

2x ongeopende verpakking, ok, 2 x Bimiti Afzuigkap van roestvrij staal met beschermingsrooster, ventilatiekap duurzaam en zeer efficiënte afvoerlucht-buitenkap, geschikt voor keukenfabriek-restaurant-kantoorgebouwen, B09PDC61YJ

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571845

2x ongeopende verpakking, ok, 2 x Bimiti Afzuigkap van roestvrij staal met beschermingsrooster, ventilatiekap duurzaam en zeer efficiënte afvoerlucht-buitenkap, geschikt voor keukenfabriek-restaurant-kantoorgebouwen, B09PDC61YJ

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571846

Ongeopend. Navaris 4x lijmklem van metaal - Lijmklemmen set 15 cm & 30 cm - Max klemkracht 200 kg - Eenhandsklem 4 stuks, B0B3X76BHB

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571847

Ongeopend. Navaris 4x lijmklem van metaal - Lijmklemmen set 15 cm & 30 cm - Max klemkracht 200 kg - Eenhandsklem 4 stuks, B0B3X76BHB

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571848

Ongeopend. Navaris 4x lijmklem van metaal - Lijmklemmen set 15 cm & 30 cm - Max klemkracht 200 kg - Eenhandsklem 4 stuks, B0B3X76BHB

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571849

SLanguage Antislip zelfklevende doorzichtige traptreden,10,2x81,3cm , PEVA Trappen Tractietape , 16 Pack Pre Cut Clear Strips 10,2 x 81,3 cm - 16 stuks voorgesneden en zelfklevende loopvlakstrips voor binnen en buiten , B08PKKZ66T

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571850

SLanguage Antislip zelfklevende doorzichtige traptreden,10,2x81,3cm , PEVA Trappen Tractietape , 16 Pack Pre Cut Clear Strips 10,2 x 81,3 cm - 16 stuks voorgesneden en zelfklevende loopvlakstrips voor binnen en buiten , B08PKKZ66T

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571851

Ongebruikt, volledig, ok, Steinberg14 Ø 100 mm badkamerventilator - met timer/naloop - gouden voorkant - voor ventilatie in badkamer en toilet, B0BJQ5S8RV

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571852

Ongeopend, HELAKLS 7-delige 8 mm - 19 mm ratelsleutelset Metric Box End combinatie ,chroom vanadium, gereedschapsset voor mechanica, B0BV9DMVBQ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
571853

Ongeopend, HELAKLS 7-delige 8 mm - 19 mm ratelsleutelset Metric Box End combinatie ,chroom vanadium, gereedschapsset voor mechanica, B0BV9DMVBQ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571854

Ongeopend, HELAKLS 7-delige 8 mm - 19 mm ratelsleutelset Metric Box End combinatie ,chroom vanadium, gereedschapsset voor mechanica, B0BV9DMVBQ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
571855

Ongebruikt, ok, Warmwaterkraan met doorstroomboiler, kraan, keukenkraan, geïntegreerde doorstroomboiler, digitale led-temperatuurweergave, kraan, elektrische kraan, uitlaatslang, voor 220 V, 3000 W [Energieklasse A],B0C53H2KVM

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571856

Ongebruikt, ok, Telescoopbuis met klikfunctie + handgreep voor Miele S8340 S8330 8370 S 8340 S2131 9442601 S2 S4 S5 S6 S8 S711 S712 S381 S5 S4 Ecoline Classic C1 Compact C1 Compact C1 Compact C1 C2 Complete C1 C2 C3 B095WPJD81

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571857

Ongeopend. Zonnepaneeloplader voor Google Nest Camera Outdoor en Indoor (batterijversie), Google Nest Camera 5W, IP65, weerbestendig, met 3m kabel, B0CBLNB4CV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571858

Ongeopend. Zonnepaneeloplader voor Google Nest Camera Outdoor en Indoor (batterijversie), Google Nest Camera 5W, IP65, weerbestendig, met 3m kabel, B0CBLNB4CV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571859
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.