Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Lichte gebruikssporen, ok. HYCHIKA 12V accuschroevendraaier met batterijen, 30Nm boormachine, 21+1 koppelinstellingen, 27 accessoires, 2 snelheden, LED, voor doe-het-zelvers, groen en zwart, B08NB15B8B

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571890

Ongebruikt, ok. Cornat DMM14 1/4 Gauge voor drukregelaar, meerkleurig, B000VT5OF6

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571891

Gebruikt, ok. Ibergrif M91209 Uitneembare Keuken Douchekraan Spray Douchekop Zilver 15 x 5 x 8 cm 160 g, B08JLTL7PS

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571892

Ongeopend. 4 stuks VEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571893

Ongeopend. 4 stuksVEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571894

Ongebruikt, ok. Keukenkraan met Uitschuifbare Sproeier - SREWOHS PRO Inklapbare Keukengootsteen Mengkraan met 3 Sproeikoppen Modi, 360° Draaibare Roestvrij Staal 1 Gats Keukenkraan, Flexibele Kraan, B0CP61C29W

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571895

Ongebruikt, ok. BAUHELD® 6 m rolluikband, 14 mm, 20 mm, 23 mm [Made in Germany] – geschikt voor rolluiken aan deuren en ramen [Hoge scheurvastheid en UV-stabiliteit] – rolluikband in grijs, wit, beige, B0BFXHZTVV

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571896

Ongebruikt, ok. Schellenberg 53803 Softline Box met oprolgat 16 cm Wit, B0067XVBA2

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571897

Minieme gebruikssporen, ok. ORIGINE Open 3/4 Motorfiets Jet Helm met Dubbel Vizier Geschikt voor Scooters ECE goedgekeurd, B095BN6JZY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571898

Gebruikt, ok. Amig - Compacte stalen rolgordijnval met 1 poot, inbouw of inbouw metalen afwerking, afmetingen: 4,5 x 18,8 x 11 cm, zilver, B01MRCGYOJ

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571899

Ongebruikt, ok. Kraanconnector Mod. R02

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571900

Ongebruikt, ok. STATUS Bagageweegschaal | Mechanische bagageweegschaal | Inclusief 1m rolmaat | SMLSCALE1PK4, B010LFSDL6

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571901

Gebruikt, stickers zijn geplooid, ok. DDF iohEF 5 x Zelfklevende haken roestvrij staal zonder boren zonder boren haken voor badkamer keuken wit, B01B64ZIO6

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571902

Minieme gebruikssporen, groen, ok. TEMPO DI SALDI 15m Uitrekbare Tuinslang met 7 Functies voor Wassen Waterdicht, B0CSG6Q3N4

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571903

Ongebruikt, ok. Boutenschaar, Meccion 205mm Cr-V boutenschaar voor staaldraad, draad, kabel, ketting, gaas, veer met comfortabele zachte rubberen handgreep, B08QTSK4XT

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571904

Ongebruikt, ok. Anti-diefstal veiligheidslabel golfverwijderaar Super magnetische intensiteit 12.000 GS EAS-systeem zilver ontkoppelen 12000GS, B075TXXHH7

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571905

Ongebruikt, ok. Doucheplank om op te hangen, 2 niveaus, douchemand met haken, douchegelhouder, lager 30 kg, zonder boren boven de deur, voor badkamer, douche, zwart, B0C6DT4FCR

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571906

Ongebruikt, getest, ok, Jiayin JYPC-5 501P AC 220-240V 45W reserveonderdelen Water solenoïde elektromagnetische pomp voor GC8650 / GC8330 / GC8220 / GC8651 / GC8616 / GC8625, enz B0BDQ57547

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571907

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BSEED Smart ZigBee Rolluikschakelaar, compatibel met Smart Life/Tuya app, werkt met Alexa en Google Home, intelligente jaloezieschakelaar met aanraakpaneel, wit (hub vereist) B0B2JYFJZT

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571908

Ongebruikt, ok. Universeel 5-draads en 2-draads combistation - 1133/15 - Urmet, B009VN6HNQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571909

Minieme gebruikssporen, ok. WENKO Secura badkuipzitting - uitschuifbaar, draagvermogen 120 kg, kunststof, 55-65 x 18 x 26 cm, wit, B003SLDY4W

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571910

Ongebruikt, ok. Bosch Huis en Tuin Bosch PKP 3,6 LI acculijmpistool met 4 lijmsticks en micro-USB-oplader 0603264600 groen, B00CS2NIIE

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571911

Ongeopend, ok. Zwal beschermingsstrip, voor douche, zelfklevend, siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, B0CHJQ2L4Q

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571912

Ongeopend, ok. Zwal beschermingsstrip, voor douche, zelfklevend, siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, B0CHJQ2L4Q

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571913

Ongeopend, ok. Zelfklevende siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, wit), B0CHJLPK64

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571914

Ongeopend, ok. Zelfklevende siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, wit), B0CHJLPK65

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571915

Minieme gebruikssporen, ok, handschoenen ontbreken. Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, haardbestek, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571916

Ongebruikt, ok. POS VALLEY Kleine bankbiljettenlade van ijzer voor bankbiljetten en munten (Euro) (wit), B0CZF2PLBB

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571917

Ongebruikt, ok. Geberit 115.899.KJ.1 Twinline-bedieningsplaat voor spoeling van 2 hoeveelheden, 34 x 18,5 x 3,2 cm, wit, B07Q41T1WM

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571918

Ongebruikt, ok. U-Power Red Lion Moving, veiligheidsschoenen, hoog, lichtgewicht en flexibel, anti-perforatie, anti-perforatie, met Infinergy-inzetstuk, met aluminium neus - maat 36, B07H2JSMRW

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571919
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.