Lichte gebruikssporen, ok. HYCHIKA 12V accuschroevendraaier met batterijen, 30Nm boormachine, 21+1 koppelinstellingen, 27 accessoires, 2 snelheden, LED, voor doe-het-zelvers, groen en zwart, B08NB15B8B
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 28/09/2024 10:00-12:30
AfhalenZaterdag 05/10/2024 10:00-16:00
Lichte gebruikssporen, ok. HYCHIKA 12V accuschroevendraaier met batterijen, 30Nm boormachine, 21+1 koppelinstellingen, 27 accessoires, 2 snelheden, LED, voor doe-het-zelvers, groen en zwart, B08NB15B8B
Ongebruikt, ok. Cornat DMM14 1/4 Gauge voor drukregelaar, meerkleurig, B000VT5OF6
Gebruikt, ok. Ibergrif M91209 Uitneembare Keuken Douchekraan Spray Douchekop Zilver 15 x 5 x 8 cm 160 g, B08JLTL7PS
Ongeopend. 4 stuks VEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers
Ongeopend. 4 stuksVEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers
Ongebruikt, ok. Keukenkraan met Uitschuifbare Sproeier - SREWOHS PRO Inklapbare Keukengootsteen Mengkraan met 3 Sproeikoppen Modi, 360° Draaibare Roestvrij Staal 1 Gats Keukenkraan, Flexibele Kraan, B0CP61C29W
Ongebruikt, ok. BAUHELD® 6 m rolluikband, 14 mm, 20 mm, 23 mm [Made in Germany] – geschikt voor rolluiken aan deuren en ramen [Hoge scheurvastheid en UV-stabiliteit] – rolluikband in grijs, wit, beige, B0BFXHZTVV
Ongebruikt, ok. Schellenberg 53803 Softline Box met oprolgat 16 cm Wit, B0067XVBA2
Minieme gebruikssporen, ok. ORIGINE Open 3/4 Motorfiets Jet Helm met Dubbel Vizier Geschikt voor Scooters ECE goedgekeurd, B095BN6JZY
Gebruikt, ok. Amig - Compacte stalen rolgordijnval met 1 poot, inbouw of inbouw metalen afwerking, afmetingen: 4,5 x 18,8 x 11 cm, zilver, B01MRCGYOJ
Ongebruikt, ok. Kraanconnector Mod. R02
Ongebruikt, ok. STATUS Bagageweegschaal | Mechanische bagageweegschaal | Inclusief 1m rolmaat | SMLSCALE1PK4, B010LFSDL6
Gebruikt, stickers zijn geplooid, ok. DDF iohEF 5 x Zelfklevende haken roestvrij staal zonder boren zonder boren haken voor badkamer keuken wit, B01B64ZIO6
Minieme gebruikssporen, groen, ok. TEMPO DI SALDI 15m Uitrekbare Tuinslang met 7 Functies voor Wassen Waterdicht, B0CSG6Q3N4
Ongebruikt, ok. Boutenschaar, Meccion 205mm Cr-V boutenschaar voor staaldraad, draad, kabel, ketting, gaas, veer met comfortabele zachte rubberen handgreep, B08QTSK4XT
Ongebruikt, ok. Anti-diefstal veiligheidslabel golfverwijderaar Super magnetische intensiteit 12.000 GS EAS-systeem zilver ontkoppelen 12000GS, B075TXXHH7
Ongebruikt, ok. Doucheplank om op te hangen, 2 niveaus, douchemand met haken, douchegelhouder, lager 30 kg, zonder boren boven de deur, voor badkamer, douche, zwart, B0C6DT4FCR
Ongebruikt, getest, ok, Jiayin JYPC-5 501P AC 220-240V 45W reserveonderdelen Water solenoïde elektromagnetische pomp voor GC8650 / GC8330 / GC8220 / GC8651 / GC8616 / GC8625, enz B0BDQ57547
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BSEED Smart ZigBee Rolluikschakelaar, compatibel met Smart Life/Tuya app, werkt met Alexa en Google Home, intelligente jaloezieschakelaar met aanraakpaneel, wit (hub vereist) B0B2JYFJZT
Ongebruikt, ok. Universeel 5-draads en 2-draads combistation - 1133/15 - Urmet, B009VN6HNQ
Minieme gebruikssporen, ok. WENKO Secura badkuipzitting - uitschuifbaar, draagvermogen 120 kg, kunststof, 55-65 x 18 x 26 cm, wit, B003SLDY4W
Ongebruikt, ok. Bosch Huis en Tuin Bosch PKP 3,6 LI acculijmpistool met 4 lijmsticks en micro-USB-oplader 0603264600 groen, B00CS2NIIE
Ongeopend, ok. Zwal beschermingsstrip, voor douche, zelfklevend, siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, B0CHJQ2L4Q
Ongeopend, ok. Zwal beschermingsstrip, voor douche, zelfklevend, siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, B0CHJQ2L4Q
Ongeopend, ok. Zelfklevende siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, wit), B0CHJLPK64
Ongeopend, ok. Zelfklevende siliconen waterstopper, douchebarrière, zelfklevende douchedrempel, doucheafdichting, douchewaterstop voor frameloze douchedeur, douchevloer (5 m, wit), B0CHJLPK65
Minieme gebruikssporen, ok, handschoenen ontbreken. Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, haardbestek, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF
Ongebruikt, ok. POS VALLEY Kleine bankbiljettenlade van ijzer voor bankbiljetten en munten (Euro) (wit), B0CZF2PLBB
Ongebruikt, ok. Geberit 115.899.KJ.1 Twinline-bedieningsplaat voor spoeling van 2 hoeveelheden, 34 x 18,5 x 3,2 cm, wit, B07Q41T1WM
Ongebruikt, ok. U-Power Red Lion Moving, veiligheidsschoenen, hoog, lichtgewicht en flexibel, anti-perforatie, anti-perforatie, met Infinergy-inzetstuk, met aluminium neus - maat 36, B07H2JSMRW