Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, ok, Boeket droogbloemen met echt pampasgras en eucalyptus, gedroogde bloemen, decoratie, woonkamer, boho boeket van gedroogde natuurlijke producten, B0BGSGNDH9

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571370

Ongeopend, in seal, LAMA Elektrisch scheerapparaat voor heren, roterend gezichtsscheerapparaat, IPX6 waterdichte nat-droog baardtrimmer, USB-oplaadbaar scheerapparaat voor heren, kleurverloop oranje, B0C4LK74FZ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571371

Ongeopend, in seal, LAMA Elektrisch scheerapparaat voor heren, roterend gezichtsscheerapparaat, IPX6 waterdichte nat-droog baardtrimmer, USB-oplaadbaar scheerapparaat voor heren, kleurverloop oranje, B0C4LK74FZ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571372

Ongebruikt, ok, 2-in-1 wandhouder voor Dyson Airwrap Styler en Supersonic haardroger, organizer opbergrek houder voor Dyson haardroger accessoires vaten diffusorsproeiers (37 x 11 x 10 cm), B0BTWSQ5G6

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571373

Ongebruikt, ok, 2-in-1 wandhouder voor Dyson Airwrap Styler en Supersonic haardroger, organizer opbergrek houder voor Dyson haardroger accessoires vaten diffusorsproeiers (37 x 11 x 10 cm), B0BTWSQ5G6

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571374

Ongeopend, in seal, HNNHOME Fluwelen poef, opvouwbare Ottomaanse voetenbank met opbergruimte, speelgoedkist met deksel, opvouwbare voetenbank, stoel voor de woonkamer, slaapkamer (82 x 40 x 40 cm, grijs, groot), B093743GH5

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571375

Ongeopend, in seal, HNNHOME Fluwelen poef, opvouwbare Ottomaanse voetenbank met opbergruimte, speelgoedkist met deksel, opvouwbare voetenbank, stoel voor de woonkamer, slaapkamer (82 x 40 x 40 cm, grijs, groot), B093743GH5

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571376

Ongeopend, in seal, HNNHOME Fluwelen poef, opvouwbare Ottomaanse voetenbank met opbergruimte, speelgoedkist met deksel, opvouwbare voetenbank, stoel voor de woonkamer, slaapkamer (82 x 40 x 40 cm, grijs, groot), B093743GH5

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571377

Ongeopend, in seal, HNNHOME Fluwelen poef, opvouwbare Ottomaanse voetenbank met opbergruimte, speelgoedkist met deksel, opvouwbare voetenbank, stoel voor de woonkamer, slaapkamer (82 x 40 x 40 cm, grijs, groot), B093743GH5

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571378

Ongeopend, ok, MAKOSAS Anti-aging viscoschuim kussen - premium comfort voor een goede nachtrust met extra bamboe overtrek, B08DKVCFJV

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571379

Ongebruikt, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X

Huidig bod
Huidig bod 25,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571380

Ongeopend. ANYHI verlichte make-upspiegel met 15 dimbare LED-lampen, 3 modi verlichte spiegel, aanraakbediening, tafelspiegel 51 * 42CM, Hollywood-dressingspiegel zilver, B0C27QFPF4

Huidig bod
Huidig bod 27,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571381

Ongeopend. MallVitally verstelbare knielende stoel, ergonomische houten schommelstoel - Verbeter uw houding met verstelbare zitting voor thuis, op kantoor (zwart), B0C5GC1F7B

Huidig bod
Huidig bod 13,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571382

Ongeopend. MallVitally verstelbare knielende stoel, ergonomische houten schommelstoel - Verbeter uw houding met verstelbare zitting voor thuis, op kantoor (zwart), B0C5GC1F7B

Huidig bod
Huidig bod 13,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571383

Ongeopend. MODERION Set van 2 hoge barkrukken, toonbank, eetkamerstoelen, massief houten poten, ademend leer, tot 150 kg, geschikt voor bars, restaurants, woonkamers, balkons (elegant wit), B0BWNBW14P

Huidig bod
Huidig bod 36,00
Aantal biedingen
7 biedingen
Nummer
571384

Ongeopend. MODERION Set van 2 hoge barkrukken, toonbank, eetkamerstoelen, massief houten poten, ademend leer, tot 150 kg, geschikt voor bars, restaurants, woonkamers, balkons (elegant wit), B0BWNBW14P

Huidig bod
Huidig bod 41,00
Aantal biedingen
7 biedingen
Nummer
571385

Ongeopend. MODERION Set van 2 hoge barkrukken, toonbank, eetkamerstoelen, massief houten poten, ademend leer, tot 150 kg, geschikt voor bars, restaurants, woonkamers, balkons (elegant wit), B0BWNBW14P

Huidig bod
Huidig bod 41,00
Aantal biedingen
8 biedingen
Nummer
571386

Ongeopend, in seal, City to Cottage® handgemaakte keramische theepot, melkkan en suikerpot, blauwgroen en witte stippen, B07JBP3N4Z

Huidig bod
Huidig bod 21,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571387

Ongeopend, in seal, Home Sweet Home Klassieke vloerlamp Letal - Zwart/Goud - 66/66/148cm - staande lamp geschikt voor E27 LED lichtbron - met voetschakelaar - geschikt voor woonkamer, slaapkamer en thuiskantoor

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571388

Ongeopend, in seal, RSTYLE Gelnagellakset, starterset met lamp, 48 W, 31 stuks gelnagels, starterset, 10 kleuren, roze, nude, uv-gelnagellakset met uv-lamp voor gelnagels, nagellijm, nail art, B0B6CCVX23

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571389

Ongeopend, in seal, RSTYLE Gelnagellakset, starterset met lamp, 48 W, 31 stuks gelnagels, starterset, 10 kleuren, roze, nude, uv-gelnagellakset met uv-lamp voor gelnagels, nagellijm, nail art, B0B6CCVX23

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571390

Ongeopend, in seal, RSTYLE Gelnagellakset, starterset met lamp, 48 W, 31 stuks gelnagels, starterset, 10 kleuren, roze, nude, uv-gelnagellakset met uv-lamp voor gelnagels, nagellijm, nail art, B0B6CCVX23

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571391

Ongeopend, in seal, RSTYLE Gelnagellakset, starterset met lamp, 48 W, 31 stuks gelnagels, starterset, 10 kleuren, roze, nude, uv-gelnagellakset met uv-lamp voor gelnagels, nagellijm, nail art, B0B6CCVX23

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571392

Ongeopend, in seal, Artnice Set van 2 anti-vermoeidheid keukenvloermatten (afmeting 20"x31.5"+20"x47.2"), antislip waterdichte comfort staande mat, 0,47 inch dik gedempt anti-vermoeidheid keukenkleed runner, schattige katten, B09YPYXYTJ

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571393

Ongeopend, in seal, DWR Ultralicht zomerdonsdeken, 240 x 260 cm, ademend en zacht dekbed, vulling van ganzenveren, hypoallergeen en dermobescherming, B0BZHXYJZZ

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571394

Ongeopend, in seal, DWR Ultralicht zomerdonsdeken, 240 x 260 cm, ademend en zacht dekbed, vulling van ganzenveren, hypoallergeen en dermobescherming, B0BZHXYJZZ

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571395

Ongeopend, in seal, DWR Zomerdekbed met ganzenveren, dekbed voor de zomer, dons, 150 g/m², voor bedden met een breedte van 150-220 x 240 cm, ultralicht en ademend dekbed, zonder bewegingsgeluiden (wit, 220 x 240 cm), B0BZHW4MZ4

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571396

Ongeopend, in seal, DWR Zomerdekbed met ganzenveren, dekbed voor de zomer, dons, 150 g/m², voor bedden met een breedte van 150-220 x 240 cm, ultralicht en ademend dekbed, zonder bewegingsgeluiden (wit, 220 x 240 cm), B0BZHW4MZ4

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571397

Ongeopend, in seal, DWR Zomerdekbed van ganzendons, licht dekbed voor eenpersoonsbed 200 x 200 cm, ademend lentedekbed voor tweepersoonsbed met hoogwaardige veren, machinewasbaar (wit, 200 x 200 cm), B0BZJ22GT3

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571398

Ongeopend, in seal, DWR Zomerdekbed van ganzendons, licht dekbed voor eenpersoonsbed 200 x 200 cm, ademend lentedekbed voor tweepersoonsbed met hoogwaardige veren, machinewasbaar (wit, 200 x 200 cm), B0BZJ22GT3

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571399
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.