Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend. Trimmer voor mannen body grooming kit, elektrische ballen trimmer voor mannen schaamlies trimmer professionele tondeuses scheermachines voor mannelijke hygiëne scheermes met lcd-scherm en oplaaddock (zwart), B0B6RHLK36

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571679

Ongebruikt, ok. Inweder Kaarsenhouder, staafkaarsenstandaard, goud, set met 16 hoge vintage kandelaars, metalen kaarsenstandaard, Kerstmis, voor tafeldecoratie, feest, woondecoratie, geschikt voor 2 cm dikke kaarsen, B0B93M777S

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571680

Ongebruikt, geen doos, ok. CHELZEN Fluwelen Peninsula L-vormige Sofa Overtrek, 2-Delige Hoek Sofa Overtrekken, Lounge Stoel Sofa Overtrek met Twee Kussenslopen (2 Zits+2 Zits, Zwartachtig Groen), B0BZRBZ18Y

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571681

Ongeopend, beschadigde verpakking. sourcingmap 11,8 inch T-handvat vlees uitbeenhaak roestvrijstalen T-haak voor keuken slagerij restaurant 2 stuks, B09XHQYTSW

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571682

Ongebruikt, ok, geen doos. JFRong S siliconen realistische dildo met zuignap, reuzendildo's, seksspeelgoed, dikke dildo's, anale dildo, penisreplica, erotische seksspeelgoed, masturbatoren voor vrouwen en mannen, B0D3HZ75D1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571683

Ongebruikt, ok, geen doos. JFRong S siliconen realistische dildo met zuignap, reuzendildo's, seksspeelgoed, dikke dildo's, anale dildo, penisreplica, erotische seksspeelgoed, masturbatoren voor vrouwen en mannen, B0D3HZ75D1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571684

Ongebruikt, ok. MYCARBON Elektrische gezichtsborstel, dieptereiniging, voor alle huidtypes, 2 modi, 2500 mAh, oplaadbaar, IPX7 waterdicht, gezichtsreinigingsborstel voor afschilfering, poriën en verstoppend vuil, wit, B0C7458ZCP

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571685

Ongebruikt, ok. MYCARBON Elektrische gezichtsborstel, dieptereiniging, voor alle huidtypes, 2 modi, 2500 mAh, oplaadbaar, IPX7 waterdicht, gezichtsreinigingsborstel voor afschilfering, poriën en verstoppend vuil, wit, B0C7458ZCP

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571686

Ongeopend, in seal. 3 stuks VEELIKE Meubelstickers in betonlook, zelfklevend, grijs, betontapete met geel patroon, kleeffolie, meubels, 40 cm x 900 cm, vinylmeubelfolie voor kamers of keukens, B09M2SG76M

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571687

Ongebruikt, ok, BIG FORTUNE Brievenbus Buiten Brievenbus Muurmontage Brievenbussen Geschikt voor Decoratie Antieke Stijl Postbus Retro Charm Thuis Metalen Brievenbus Retro Stijl Met Blauw Vogel Patroon, B0BS6D7GQP

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571688

Ongebruikt, ok, BIG FORTUNE Brievenbus Buiten Brievenbus Muurmontage Brievenbussen Geschikt voor Decoratie Antieke Stijl Postbus Retro Charm Thuis Metalen Brievenbus Retro Stijl Met Blauw Vogel Patroon, B0BS6D7GQP

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571689

Ongebruikt, ok, BIG FORTUNE Brievenbus Buiten Brievenbus Muurmontage Brievenbussen Geschikt voor Decoratie Antieke Stijl Postbus Retro Charm Thuis Metalen Brievenbus Retro Stijl Met Blauw Vogel Patroon, B0BS6D7GQP

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571690

Ongeopend, ok.BLOSMON Bruiloft Eettafel Bloemstuk Boog Zijden Roos Bloemstuk 2 Stuks Tafelloper Sweetheart Tafel Receptie Decoraties Kunstmatig Tafelstuk Keuken Woonkamer Decor, Wit, B0B2V4VMZ1

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571691

Ongeopend, ok, mDesign Stoffen rek (6 stuks), stoffen mand voor kleding of als kastorganizer, opbergdoos met deksel en kijkvenster, donkergrijs/zwart, B07X27W263

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571692

Ongebruikt, wit, ok. EasyPAG 16-laags A4 gaas in lade hangende wandmaphouder postorganizer tijdschriftenrek, wit, B0CC2NGST7

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571693

Gebruikt, wit, ok. EasyPAG 13-laags A4 gaas in lade hangende wand-bestandshouder postorganizer tijdschriftenrek, wit, B0CC2J9TZQ

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571694

Ongebruikt, roze, ok. DEANIC Kindertoiletbril met opstapje voor kinderen, kinderpotje met kruk voor kinderen vanaf 1 tot 7 jaar, kindertoiletpot, babyzitje met antislipkussen, B0B393B9T3

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571695

Minieme gebruikssporen, blauw-geel, ok. Pottentrainer kinderen, potje, toiletbril, trainer, zitting voor kinderen, toilettraining met trap, armleuningen, PU-gevoerd, antislip, B08XM979KF

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571696

Ongebruikt, ok. SONGMICS LSP006G18 Set van 18 opvouwbare en stapelbare multifunctionele schoenendozen voor schoenen tot maat 45 - transparant en grijs, B0BP9WBSBH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571697

Lichte gebruikssporen, kleine deuk, ok. Italdos Telescopische buis, stijve stang, verlengkabel, compatibel met Dyson V11, V10, V15, V8, V7, lengte 73 cm, snelontgrendelingsbuis, rood, B09PWR5T2S

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571698

Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. Granbest Stretch Waterdichte bankovertrek, 1 stuks, elastaan, jacquard, elastische bankovertrek met anti-slip schuim (4-zits, grijs), B089Y2CNLG

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571699

Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. Granbest Stretch Waterdichte bankovertrek, 1 stuks, elastaan, jacquard, elastische bankovertrek met anti-slip schuim (4-zits, grijs), B089Y2CNLG

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571700

Lichte gebruikssporen, geen doos, ok. Granbest stretch waterdichte bankhoes spandex jacquard bankhoes met antislipschuim (3-zits, kameel), B089XVFGNM

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571701

Ongeopend, ok, groen, Homaxy Deurmat, wasbaar, voetmat voor binnen, antislip, vuilvangmat, deurmat, entree-tapijt voor huisdeur, binnen, 80 x 120 cm, groen B09JW8QSXY

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571702

Ongeopend, ok, groen, Homaxy Deurmat, wasbaar, voetmat voor binnen, antislip, vuilvangmat, deurmat, entree-tapijt voor huisdeur, binnen, 80 x 120 cm, groen B09JW8QSXY

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571703

Ongebruikt, beige, ok. ANWBROAD JJB018W Grote sieradendoos met 6 etages met 40 haken voor halskettingen, oorbellen, ringen, halskettingen, armbanden, oorbellen, B09BFLC322

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
571704

Ongebruikt, ok, Neverland Oefenhoofd 71 cm 80% echt haar, kapperskoppen voor kappers, opleiding, hoofd met houder + doe-het-zelf haarset (bruin), B09B9YZNZN

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571705

Ongebruikt, ok, Neverland Oefenhoofd 71 cm 80% echt haar, kapperskoppen voor kappers, opleiding, hoofd met houder + doe-het-zelf haarset (bruin), B09B9YZNZN

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
571706

Ongebruikt, wit ,ok. BTGGG Opbergdoos met deksel Organizer Boxen Keukenkast 5 stuks Plastic Boxen Organizer Box met handgrepen Waterdichte opbergdoos Veelzijdige opbergmanden voor badkamer Plank Lade, B0CM8P4QTX

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
571707

Ongebruikt, ok. Sziqiqi Kristallen kaarsenhouder van glas, 12 stuks, decoratieve kaars, kegelvormig, van helder glas, elegante kaarsenhouder voor eettafel, woonkamer, bruiloft, Kerstmis

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
571708
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.