Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, verpakking ontbreekt, AIRAJ Opvouwbaar meetwiel [0-99999,9 m], precisie-meetwiel, meetrol, rolsnelheidsmeter, meetwiel, bandmeting, gratis draagtas, B08Z314RRW
Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. LORESJOY 2 Stuks Badgreep met Zuignap, Badkamer Armsteun, Badkamer Steun Handgreep, met Zuignappen, Veiligheid Bad Douche Handgreep, Geen Gereedschap, Veiligheidsgreep, B0BVFG6ST8
Ongeopend. Amerdeco UK0015 Meubelgrepen, 10 stuks, geborsteld nikkel, gatafstand, zinklegering, voor keukenkasten, kasten, laden, deuren, B0BXNVJ97D
Minieme gebruikssporen, ok. DEPSTECH Draadloze Rotatie Gereedschap Set, 8V 2.0Ah Oplaadbare Batterij, 30000RPM 5-Snelheden Multi Power Snijgereedschap, 127Pc Accessoires, Schild Hulpstuk, Snij/Boor Gids voor Handgemaakte/DIY Creaties, B0BWQYSJXP
Ongeopend. 2wayz Master 161 schakelaar 2 x metalen splinters, zwart, B019MSFF14
Ongeopend. Luchtblazer, 3 hoge snelheid borstelloos 165.000 RPM, beste persluchtvervanger, verwijdert stof Persluchtreinigingsset voor computer, auto, kantoor
Ongebruikt, ok. blessny Clipventilator voor kweektent met oscillerende functie, 15,2 cm, 20 W, snoer 240 cm, schachtdiameter 1,5-2,5 cm, B0CPLZB7SW
Ongebruikt, bloemenmotief, ok. Alipis Trommel-Lampenkap - Lampenkap met Vintage Bloemenpatroon Hangende Hanglamp Cover Decoratieve Huishoudelijke Lamp Vorm Voor Tafellamp Vloerlamp Plafondlamp 11. 79, B0C383H6MR
Ongeopend, ok, TangsFire 24 V lood-zuur oplader voor elektrische scooter E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350, Pocket Mod, Sports Mod E-bike rolstoel auto, B0928QCZ6Z
Ongebruikt, getest en werkend, ok, geen doos. Kruislijnlaser, RockSeed Zelfbalancerende Laserniveau 15M ± 0,2 mm/m, 360 ° Schakelbaar Horizontaal/Verticaal Rode lijnlaser IP54 stof- en waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas, B07VMFQH8Z
Gebruikssporen, ok. SERVOMASTER elektrische luchtpomp, draagbare minicompressor met manometer, auto-accessoires voor mannen, elektrische luchtpomp batterij 150PSI 12V DC, luchtpomp fiets met LED voor auto motorfiets, B0C7CJCZVK
Ongebruikt, ok. KES Rek van gehard glas, 60 cm, wandrek, 8 mm, extra dik, rechthoekig, geborsteld, nikkelhouder, BGS3201S60-2, B085QG2GF2
Lichte gebruikssporen ok. Jevina 5 l brandstoftank, zwart, voor auto, motorfiets, benzine, reserve reservoir, reservoir, jerrycan, brandstof, jerrycan met slot en sleutel, (454464), B09DYRG1YM
Ongebruikt, geen doos, ok. NEISTER | Tegel-egalisatiesysteem 2mm | Tegelwiggen | Tegelzetter gereedschap | 150 lipjes met schroefdraad + 50 kappen met schroefdraad | Vloer- en wandlegging | Misplaatst Beschaamd | 6 tot 20m² | Dikte 3 tot 19 mm, B0CRZ524VJ... lees meer
Ongebruikt, ok. Toiee Drain Plug (40/50 mm). Met een Toiee Drain Plug (afsluitballon) kun je de afvoerpijp van de woning eenvoudig met een ballon afsluiten en zo het terugstromen van afvalwater voorkomen., B09RKK1M5B
Ongebruikt, geen doos, ok. JALUWELD Automatisch verduisterende lashelm Verstelbare lasmaskers Lashelmen op batterijen en zonne-energie DIN9-13 Schaduwlasmaskers Arc Tig Mig Slijpen, B08L972RJK
Ongebruikt, ok. Biling 8 W vijverbeluchter voor grote vijvers, vijverbeluchter, zonne-zuurstofpomp voor vijver, aquarium, zuurstofpomp met batterij, zuurstofvijverluchtpomp, zonne-energie, 3 standen, 2 luchtstenen voor tuinvijver, vissen, B0CSHVRCC9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, iDOO 2-in-1 stofblazer, elektrische persluchtspray, 3-versnellingen, auto-reinigingsset, luchtspray met reinigingsborstel en USB-snellading, Air Duster voor pc, toetsenbordreiniging, laptop, bank, B0BX6DRB3G... lees meer
Lichte gebruikssporen, ok. Biling 8,5 W vijverpomp op zonne-energie, waterpomp met accu, 3000 mAh, 96 GPH zonne-pomp voor fonteinen met filter en 1,5 m slang, waterspel, 12 sproeiers op zonne-energie voor buiten, tuin, vijver, B0CQCB5QFP
Ongebruikt, ok. Biling 8,5 W vijverpomp op zonne-energie, waterpomp met accu, 3000 mAh, 96 GPH zonne-pomp voor fonteinen met filter en 1,5 m slang, waterspel, 12 sproeiers op zonne-energie voor buiten, tuin, vijver, B0CQCB5QFP
Gebruikt, ok. DEPSTECH Draadloze Rotatie Gereedschap Set, 8V 2.0Ah Oplaadbare Batterij, 30000RPM 5-Snelheden Multi Power Snijgereedschap, 127Pc Accessoires, Schild Hulpstuk, Snij/Boor Gids voor Handgemaakte/DIY Creaties, B0BWQYSJXP