Lichte gebruikssporen, geen doos, ok. Super asco veer zuignap voor gootsteen, dubbele werking zuig- en drukveer zuiger met duurzame PVC handgreep, oranje onverwoestbare zuiger, artikel 101, B00GTVEQTK
Gebruikt, 2 in plaats van 4 opzetstukken, ok. Bosch Home and Garden UniversalBrush elektrische reinigingsborstel (ingebouwde 3,6V-batterij, 1 micro-USB-kabel en 4 reinigingsaccessoires inbegrepen, in kartonnen verpakking), B08VMRR821
Lichte gebruikssporen, ok. BLACK+DECKER GSL700-QW elektrische heggenschaar, 7,2 V snoerloze schaar, dubbelwerkende asymmetrische messen, 12 mm tussenruimte, 180° draaibare kop met 5 standen, robuust en licht, B003RUNIU4
Lichte gebruikssporen, ok. Black+Decker BCD001C1-QW boormachine, 18 V, B07N8YLLG7
Ongebruikt, ok. HYCHIKA BETTER TOOLS FOR BETTER LIFE Accu-slagschroevendraaier, 350N·m slagschroevendraaier met 4,0 Ah 18 V batterij, 3000 IPM slagfrequentie,Zilver, B088BDFTXR
Ongebruikt, ok. BLACK+DECKER CS36BST-QW, Accu losdraaien, B01LX3Z417
Lichte gebruikssporen, geen opzetstukken, getest en werkend, ok. Einhell Klopboormachine TC-ID 650 E (650 W, Boorcapaciteit: hout 25 mm, beton 13 mm, staal 10 mm, geleverd met extra handgreep en metalen diepteaanslag), B00V3HTTWO
Minieme gebruikssporen, ok. Ibergrif, M22012 Bidet WC Mengkraan voor Koud en Warm Water, Chroom, Zilver, B0862XRYTY
Ongebruikt, ok. Bosch Super Plus WR7DC+ Bougie, 4 stuks, B0097689V0
Lichte gebruikssporen, ok. HYCHIKA 12V accuschroevendraaier met batterijen, 30Nm boormachine, 21+1 koppelinstellingen, 27 accessoires, 2 snelheden, LED, voor doe-het-zelvers, groen en zwart, B08NB15B8B
Ongebruikt, ok. Cornat DMM14 1/4 Gauge voor drukregelaar, meerkleurig, B000VT5OF6
Gebruikt, ok. Ibergrif M91209 Uitneembare Keuken Douchekraan Spray Douchekop Zilver 15 x 5 x 8 cm 160 g, B08JLTL7PS
Ongeopend. 4 stuks VEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers
Ongeopend. 4 stuksVEELIKE Hout-look behang 40 cm x 900 cm zelfklevende vinyl stickers voor keukenmeubels, werkblad, vinyl, afneembare stickers
Ongebruikt, ok. Keukenkraan met Uitschuifbare Sproeier - SREWOHS PRO Inklapbare Keukengootsteen Mengkraan met 3 Sproeikoppen Modi, 360° Draaibare Roestvrij Staal 1 Gats Keukenkraan, Flexibele Kraan, B0CP61C29W
Ongebruikt, ok. BAUHELD® 6 m rolluikband, 14 mm, 20 mm, 23 mm [Made in Germany] – geschikt voor rolluiken aan deuren en ramen [Hoge scheurvastheid en UV-stabiliteit] – rolluikband in grijs, wit, beige, B0BFXHZTVV
Ongebruikt, ok. Schellenberg 53803 Softline Box met oprolgat 16 cm Wit, B0067XVBA2
Minieme gebruikssporen, ok. ORIGINE Open 3/4 Motorfiets Jet Helm met Dubbel Vizier Geschikt voor Scooters ECE goedgekeurd, B095BN6JZY
Gebruikt, ok. Amig - Compacte stalen rolgordijnval met 1 poot, inbouw of inbouw metalen afwerking, afmetingen: 4,5 x 18,8 x 11 cm, zilver, B01MRCGYOJ
Ongebruikt, ok. Kraanconnector Mod. R02
Ongebruikt, ok. STATUS Bagageweegschaal | Mechanische bagageweegschaal | Inclusief 1m rolmaat | SMLSCALE1PK4, B010LFSDL6
Gebruikt, stickers zijn geplooid, ok. DDF iohEF 5 x Zelfklevende haken roestvrij staal zonder boren zonder boren haken voor badkamer keuken wit, B01B64ZIO6
Minieme gebruikssporen, groen, ok. TEMPO DI SALDI 15m Uitrekbare Tuinslang met 7 Functies voor Wassen Waterdicht, B0CSG6Q3N4
Ongebruikt, ok. Boutenschaar, Meccion 205mm Cr-V boutenschaar voor staaldraad, draad, kabel, ketting, gaas, veer met comfortabele zachte rubberen handgreep, B08QTSK4XT
Ongebruikt, ok. Anti-diefstal veiligheidslabel golfverwijderaar Super magnetische intensiteit 12.000 GS EAS-systeem zilver ontkoppelen 12000GS, B075TXXHH7
Ongebruikt, ok. Doucheplank om op te hangen, 2 niveaus, douchemand met haken, douchegelhouder, lager 30 kg, zonder boren boven de deur, voor badkamer, douche, zwart, B0C6DT4FCR
Ongebruikt, getest, ok, Jiayin JYPC-5 501P AC 220-240V 45W reserveonderdelen Water solenoïde elektromagnetische pomp voor GC8650 / GC8330 / GC8220 / GC8651 / GC8616 / GC8625, enz B0BDQ57547
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BSEED Smart ZigBee Rolluikschakelaar, compatibel met Smart Life/Tuya app, werkt met Alexa en Google Home, intelligente jaloezieschakelaar met aanraakpaneel, wit (hub vereist) B0B2JYFJZT
Ongebruikt, ok. Universeel 5-draads en 2-draads combistation - 1133/15 - Urmet, B009VN6HNQ
Minieme gebruikssporen, ok. WENKO Secura badkuipzitting - uitschuifbaar, draagvermogen 120 kg, kunststof, 55-65 x 18 x 26 cm, wit, B003SLDY4W