Ongebruikt, ok. GROHE StartEdge - eengreeps wastafelarmatuur (waterbesparend, duurzaam oppervlak, S Size), chroom, 23898001, B08WWHH7CV
Ongebruikt, ok. Sekey Magnetisch vliegengaas, voor balkondeur, zonder boren, deurgordijn, vliegenbescherming, voor schuifdeur, insectenbescherming, gordijndeur voor eenvoudige montage, 90 x 220 cm, zwart, B082MD1NTR
Minieme gebruikssporen, ok, 1 schroevendraaier ontbreekt. Stanley STHT0-62143 schroevendraaierset, B00K5N2910
Ongebruikt, ok. Apalus magnetische vliegenhordeur, gaasgordijn, magnetische afdichting van boven tot onder met automatische sluiting, houdt frisse lucht binnen (70x200cm, wit)
Lichte gebruikssporen, ok. GRIFEMA G4008 Keukenkraan met 360° Draaibare Uitloop en Koudstart, Eengreepsmengkraan Spoelbak Kraan Keuken, Roestvrij Staal [Energieklasse A+], B07L931QJB
Ongebruikt, ok. U-POWER - Draco ESD S1P SRC - Schoenen - Laag, maat EU 45, B07PH13B4C
Minieme gebruikssporen, ok. TEMPO DI SALDI Verfroller met hervulbare druppeltank en uitschuifbare handgreep, B07PKB9DB2
Ongebruikt, ok. Amazon Basics 3-in-1 heavy-duty nietpistool met 600 nietjes, voor bekleding, transparant, B07W48JF1C
Ongebruikt, ok. Uten Uitschuifbare tuinslang 30M, tuinwaterslang, uitschuifbare irrigatieslang met 10 sproeifuncties voor tuinbesproeiing Autoreiniging, B09KT5F8G2
Ongebruikt, volledig, ok. Hbronzeshower Keukenkraan met uittrekbare sproeier, 360 graden draaibaar, goudkleurig, eengreeps wastafelarmatuur, hogedruk-roestvrij stalen mengkraan keuken, B0BLRX18YQ
Ongebruikt, getest en werkend, ok. TECPO Vacuüm drukpomp set vacuümpomp remontluchter drukpomp ontluchting onderdruk handpomp, B08CRQ4QVF
Ongebruikt, niet getest, ok. Honiwu waterniveausensor, waterniveausensor, DC24V 4-20mA, 316 roestvrijstalen waterniveausensor, 0-5m diepte waterniveaudetectie, B0CLL2LR1Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LED transformator 1-15W 230V naar 12V LED driver voeding, geen LED flikkering, geen transformator ruis, LED laagspanning transformator voor G4 MR16 GU5.3 LED halogeen, 4-pack, B0CFF287GM
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Soldeerboutset op batterijen, snoerloze soldeerbout, draagbare soldeerbout, instelbare temperatuur, supersnelle verwarming voor elektronische soldeerset, hete snijder, pyrografiepotlood (zonder batterij), B0BYSY266Z... lees meer
Ongebruikt, 45 stuks i.p.v. 65 stuks, ok. ZKTOOL 6-pack zuignappen voor het repareren van lekken in cabriolets Zuignappen voor het afdichten van de achterruit naar boven Glasklem voor het repareren van voorruiten Cabrioletglas
Ongebruikt, ok. 2x Verstelbare Hold Down Hondenklemmen, 2 stuks houtbewerking Hold Fast Hold Down Bench Hondenklemmen voor 19 mm hondengat (19 mm)
Ongebruikt, ok. HOLDWELL Injector Nozzle 2233085 0432291753 Compatibel met Deutz Motor F3L F4L F5L F6L 912 913 F3L912 F4L912 F5L912 F6L912 F3L913 F4L913 5L913. F6L913, B0BY27R5FG
Ongebruikt, ok. Gubeter 48mm cilinderzuigerset voor Stihl kettingzaag 034 034Av 034Super 036 MS360, 1125 020 1215, 1125 020 1213 kettingzaag, B0BWRS28YK
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok. Kruislijnlaser, RockSeed Zelfbalancerende Laserniveau 15M ± 0,2 mm/m, 360 ° Schakelbaar Horizontaal/Verticaal Rode lijnlaser IP54 stof- en waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas, B07VMFQH8Z
Lichte gebruikssporen, ok. Uitbreidbare slang met waterdruk, groen Uitbreidbare slang met spuitpistool 7 modi (30 m), B09CL4D87N
Ongebruikt, ok. Schuimkanon, sneeuwschuimpistool, 1 liter, verstelbare schuimlans met schuimmondstuk voor 1/4 snelspanner, hogedrukreiniger, schuimpistool voor het wassen van de auto (zwart en geel), B0BHNNVWTW
Lichte gebruikssporen, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H
Minieme gebruikssporen, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H
Ongeopend, ok, Tegel leveling systeem - Twist-it Starter kit 2mm - 150 clips met schroefdraad + 150 twisters - 3-22 mm tegel dikte - FP Leveling, B09Y9HH7FL
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok. EZVALO Kastverlichting Led 23 cm met afstandsbediening en bewegingsmelder onderkast verlichting, 5700 K afstandsbediening en 1100 mAh onderbouwlamp draadloze lichtbalk USB keuken (5 stuks) [Energieklasse A], B0C1GSDG8Z... lees meer
Ongebruikt, ok. goldenwarm 15 stuks meubelgreep zwart 128 keukengrepen roestvrij staal -LSJ12BK128 keukengreep kastgreep zwarte ladegrepen, deurgrepen keuken, rechthoekig handvat, B07319D9V9