Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 30/09/2024 21:31

Ongebruikt, ok. Hestya Afvoerslang en accessoireset, 1x witte manchet, 1x flex, 2x spanbanden, 150 mm x 5 m, pvc, flexibele buis, warmte-isolatie, afvoerbuis met roestvrijstalen slangklem en verloopstuk 120-160 mm, voor airconditioning, keuken, badkamer... lees meer

Huidig bod 2,00
572130

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, HG Power Afvoerventilator, 200 mm, 980 m³/u, badkamerventilator, stil met terugloopklep, krachtige wandventilator met EU-stekker, voor keuken, badkamer, garage, kelder, wit, B0CM9FM959

572131

572132

Ongebruikt, geen doos, ok. XIAOJUN 2-Delige DIVE UNDER LINK BOTTLE DIVE BELT Cilinder Reservoir Band Riem Gewicht Riem Cam Lock Bcd Gesp, B0BG1ZPZKW

572133

Ongebruikt, rood, ok. TWIST-IT zelfnivellerende kruis, set van 3 mm, 150 kruisjes + 150 wijzerplaten, tegelnivelleringssysteem, FLAT-PRO, B0B6G74XXQ

572134

572135

572136

572137

Ongebruikt, niet getest, wit, ok. BSEED Smart Alexa lichtschakelaar, Double wifi touch-wandlichtschakelaar, 1-voudig, 1-weg (nulstroom vereist), compatibel met Alexa/Tuya/Google Home, 157 x 86, wit, B07ZCMV1RZ

572138

Ongebruikt, ok. SkyPanda Keukenkraan,met naar beneden uittrekbare -sproeier, veerkraan, volledig kopermateriaal, draaibaar warm en koud water dubbele modus met dubbele functie sproeikop (H-Mat zwart), B09PRTBX8K

Huidig bod 26,00
10 biedingen
572139

Minieme gebruikssporen, ok. LAMPAOUS LED Smart onderbouwverlichting dimbare 4W * 3 12W 2700K tot 6500K nachtlamp keukenlampen kastlicht lichtbalk compatibel met Echo Alexa Siri Echo Google Home en IFTTTT (geen hub vereist), B083NPMHRX

572140

Ongebruikt, ok. COMLIFE Vaste Douchekop 12Inch Vierkante Regen Vaste Douchekop 304 Roestvrij Staal Hoge Druk Regenval Douchekop met 144 Silicone Jets voor de Ultieme Douche-ervaring inox, B07RYKRB9Z

572141

Ongeopend, beschadigde verpakking. EZVALO Ledlamp met bewegingsmelder voor binnen, led-verlichting voor keuken, onderkast, 23 cm, met afstandsbediening, 1100 mAh, oplaadbaar, licht 5700 K voor trap/keuken/kast (5 stuks), B0C1GSDG8Z

572142

Ongeopend, beschadigde verpakking. Verlengbuis voor Dyson V7 V8 V10 V11 V15 staafstofzuiger B0BW4M8X1S

Huidig bod 2,00
572143

Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. Weytoll Abocarder Airconditioning 1/4" - 3/4" 45° excentrische stopper, voor leidingen/waterremleiding/airconditioning, B099KJ3G3S

572144

Ongebruikt, geen doos, twee messen tekort, rood, ok. 45° afschuiningsschaaf voor houtbewerking - Afschuiningsgereedschap voor afgeschuinde randen - Handschaaf met 4 snijkoppen voor snel snijden van hout - Rood, B09498BKMY

572145

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lightess 2 stuks led-wandlampen binnen, op batterijen, dimbare wandlamp met touch-control, oplaadbare USB, warm wit, up-down wandlamp, accu-wandlampen voor slaapkamer en woonkamer, zwart B09XTVXM6H

572146

Ongebruikt, grijs, ok. RESTMO Extra grote waterdichte kabelbox, IP54 waterdicht, outdoor kabel safe box, weerbestendige elektrische box ter bescherming van stekkerdoos, timer - stekkerbescherming buiten (32 x 22 x 13 cm) -, B0B17S3CD7

572147

Ongebruikt, ok. 10 stuks keukengrepen, geborsteld roestvrij staal, vintage, keukengrepen, keukengrepen, roestvrij staal, LSJ14BSS128, 128 mm, B07CWR5GG8

572148

Ongeopend, in seal, 4 stuks 36 x 1 W 7-kanaals RGB LED podiumverlichting met afstandsbediening voor DJ KTV Disco Party [Energieklasse A], B0BYSCDSNX

Huidig bod 17,00
572149

Huidig bod 17,00
572150

Ongeopend, in seal, Navaris magnetische weekplanner van glas - Met weekdag- en dagdeelindeling - 90 x 60 cm - Memobord voor kantoor, thuis, keuken, B08PKF8R1T

572151

572152

572153

572154

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, JELLOO Smartwatch voor heren Beantwoordt oproepen Handsfree, 1,32 '' HD Fitness Tracker Horloge Pols Hartslagmeter Slaapmonitor Stappenteller Stopwatch Sport Smart Watch voor Android iOS, B0B824YMD4

572155

Ongeopend, HPHST nitril werkhandschoenen, nitril coating met spandex coating, Smart Touch12 Paar (X-Large, Zwart-grijs), B087RGWVHM

572156

572157

572158

572159