Ongebruikt, ok. BSEED Smart Alexa 1-voudig, 2-weg wifi-schakelaar, glazen wandlichtschakelaar, wit, Google/spraakbediening, vrijgave-apparaten (nulleider vereist), B0915XM2RM
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 28/09/2024 10:00-12:30
AfhalenZaterdag 05/10/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok. BSEED Smart Alexa 1-voudig, 2-weg wifi-schakelaar, glazen wandlichtschakelaar, wit, Google/spraakbediening, vrijgave-apparaten (nulleider vereist), B0915XM2RM
Ongeopend. goldenwarm 30 stuks handgrepen voor keukenkasten, meubelgrepen, roestvrij staal, keukengrepen, roestvrij staal, deurgrepen, keukengrepen, meubelgrepen, 160 mm, B0BGR543HD
Ongebruikt, ok. AITITAN 10 stuks kastgrepen goud - 145 mm lengte (midden gat tot midden van het gat: 128 mm) meubelgrepen gouden handgrepen voor keukenkasten, B09SQC2YY9
Ongebruikt, volledig, ok, Lontan 15-delige meubelgrepen, zwart, kastgrepen, boorgatafstand 96 mm, keukengreep, ladegrepen, vierkante greep, LSJ12BK96 roestvrij staal, handgrepen voor keukenkasten, B08B7WRH2B
Ongebruikt, ok. LS201BSS T holle greep voor meubels, roestvrij staal, met schroeven, 10 stuks, B07BS295QR
Ongebruikt, ok. LONTAN Set van 20 Meubelgrepen Zwarte Kastgrepen - 128 mm Gatafstand Ladegrepen Zwarte Deurgrepen Keukengrepen Zinklegering Meubelgrepen Zwarte Handgrepen voor Slaapkamer, B08DHL8276
Ongebruikt, ok. LSJ12GD192 Meubelgrepen, goudkleurig, 10 stuks, roestvrij staal, 192 mm, voor keuken, goud, ladegrepen, gouden keukengrepen, 192 mm, gatafstand, B07CQLFNQF
Ongebruikt, geen doos, ok. Cooeco Shampoohouder om op te hangen – doucherek om op te hangen roestvrij, doucheplank met zeephouder en 6 haken voor de badkamer, voor badkamer (5,4 cm) breed), B0BQBNK3TZ
Ongebruikt, ok. Cooeco Doucheplank om op te hangen, zwart, douchemand om op te hangen, roestvrij staal, plank om op te hangen zonder boren, doucheplank om op te hangen met haken voor glazen douchewand, B0BNKKKTH5
Ongebruikt, ook. SBONNI Badkamerventilator 150 mm, sterke ventilatie, wc-ventilator 310 m³/u, badkamerventilator met 1 m netsnoer, stille badkamerventilator voor keuken, toilet, garage en zolders [Energieklasse A], B0CYPLKH8G
Ongebruikt, ook. SBONNI Badkamerventilator 150 mm, sterke ventilatie, wc-ventilator 310 m³/u, badkamerventilator met 1 m netsnoer, stille badkamerventilator voor keuken, toilet, garage en zolders [Energieklasse A], B0CYPLKH8G
Minieme gebruikssporen, ok. COOLJOB Outdoor handschoenen, touchscreen, volledige gebruikshandschoenen, beschermende handschoenen voor scooter, fiets, mountainbiken, wandelen, klimmen, zwart, S, B0B972DXVR
Ongebruikt, ok. BuyWeek Elektrische Fiets Conversie Kit 250W 350W Borstelloze Motor Controller LCD Panel Kit Elektrische Fiets Conversie voor Scooter Opvouwbare Fiets, B0C7BR1SDC
Ongebruikt, ok. Luidspreker-wandhouder voor Samsung HW Q930B HW Q990B HW Q990C SX Q990B, wandhouder, verstelbaar, metaal, ruimtebesparend ontwerp, stabiele houder, B0C71QJ6LB
Ongebruikt, ok. NICEYRIG Camera Verticale Schieten Adapter Mount voor DJI RoninS2/S3/S3pro, Aluminium Quick Release Camera Basisplaat Beugel, 2KG Payload-528, B0BL2756N2
Ongebruikt, ok. COOLJOB Crinkle Latex Coating Werkhandschoenen, Diverse Kleuren, B0B1PX62MV
Ongebruikt, ok. COOLJOB Crinkle Latex Coating Werkhandschoenen, Diverse Kleuren, B0B1PX62MV
Ongebruikt, ok. MIDINGCHAI Flexibele keukenkraan, keukenmengkraan, keukenkraanspray, 360° draaibare wastafelmengkraan in geborsteld grijs roestvrij staal, 2 spuitmodi, wordt geleverd met 2 3/8" flexibele slangen, B0CW5SNBG2
Ongebruikt, ok. ONECE Gouden kraan, badkamer, wastafelarmatuur, modern design, wastafelarmatuur, badkamer, hoge kwaliteit, roestvrij staal, slijtvast, verwisselbare beluchter, goudkleurige armatuur, B0BLXN2VNW
Minieme gebruikssporen, niet originele doos, ok. Weytoll Abocarder Airconditioning 1/4" - 3/4" 45° excentrische stopper, voor leidingen/waterremleiding/airconditioning, B099KJ3G3S
Ongebruikt, ok. TRAMILY 7 stuks Zonnepaneelmontagebeugel, wit, rechthoekige set-vrij, hoekhouder, uv-bestendig, voor houten frame, camper, boot, caravan, (hoekhouder, S zijhouder, kabelinvoeringsschroefverbinding), B09TYSZGQY
Ongebruikt, ok. Geberit Impuls 380 Achtervulventiel met interne schroef voor toilettank 3/8", B0CL6SFKHY
Ongebruikt, geen doos, ok. Stanley 1 19 800 verstekbak, B0001P0T3M
Ongebruikt, ok. KES Handdoekhouder, zonder boren, zwart, handdoekstang, roestvrij staal, badhanddoekhouder, zelfklevend, gastendoekhouder, 40 cm, A23000S40DM-BK, B08BJ75V86
Ongebruikt, ok. UniTak3D Ender 3 Dual Z Axis Upgrade Kit Upgrade Kit met moederschroef T8 en High Torque stappenmotor Nema 17 accessoires, compatibel met Creality Ender 3 V2, Ender 3 Pro, Voxelab Aquila, B09JYV45BX
Ongebruikt, ok. 90 graden positioneringshoekklem 140 mm/5,5 inch, 4 paar bevestigingsclips, meethoek haakse klem voor timmermansgereedschap, hoekspanner voor fotolijst, plankkasten, rood, B0BYCSV58X
Ongebruikt, enkel toestel, ok. XIAOJUN 8016Ln Bea nietmachine met lange mond, pneumatisch, voor meubels, spijkers, pneumatisch gereedschap, elektrisch, pneumatisch, B0BG2NDB9K
Ongebruikt, ok. Ø 100mm Antraciet Badkamerventilator met Timer en Vochtsensor - Ventilator voor Efficiënte Ventilatie in de Badkamer Keuken Toilet, B09FSWK8KZ
Ongebruikt, ok. BAOYOUNI Telescopische kapstok, droogrek met 4 armen en haken, in hoogte verstelbaar, 175-235 cm of 230-290 cm, organizer voor entree, woonkamer, slaapkamer, balkon, kantoor, ivoorkleurig, B0799J4VQ1
Ongebruikt, ok. KES Handdoekhouder voor badkamer, handdoekrek, handdoekhouder, wandmontage, SUS304 roestvrij staal, matzwart, totale lengte 25,5 inch, A2000S65B-BK, B0BQLK5KK3