Ongebruikt, ok. KES Doucheglijstang 30-inch met verstelbare douchekophouder, SUS 304 roestvrij staal boorvrij gemonteerde douchestang geborstelde afwerking, F209S78DF-BS
Ongebruikt, ok. KES Doucheglijstang 30-Inch met Verstelbare Handdouchekophouder voor Badkamer Muurbevestiging SUS 304 Roestvrij Staal Geborstelde Afwerking, F209S78DG-BS, B08FHL1L15
Ongebruikt, ok. DJS Waterval Badkamerkraan Eengreepsmengkraan Koud en Warm Water Wastafel Mengkraan Roestvrij Staal Badkamer Wastafelmengkraan Moderne Stijl roestvrij staal, B09PT81CRG
Ongebruikt, ok. Lonheo Lage druk keukenkraan zwart lagedruk keukenkraan 360° draaibare keukenkraan roestvrij staal lagedruk spoelbak kraan voor boiler, B07W4N5RFF
Ongebruikt, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Bonsenkitchen Vacuüm Food Sealer Voor Vacuümzakken Sealen, B07L4K1SVG
2x Ongeopend, Nephit 6 stuks deurstoppers, wandbescherming,, beschermt tegen stoten, zelfklevend, 5 cm, B0BG5WCTSL
Ongebruikt, ok, 2 x LYLIN RVS Hanger Voor Deur met 15 Haken, Opbergrek Voor Zwaar Gebruik Wandhanger Voor Jas, Kleding, Handdoek, Tas (Zilver, Deuren Dikte 4,5 cm), B07LBBK3C4
Ongebruikt, ok. CREWORKS Beker hittepers machine 325-440 ml, Mok hittepers 11-15 oz voor DIY glazen jar kan koffie kopje bier stein, Draagbare warmteoverdracht sublimatie drukmachine met instelbare tijd temperatuur, B0CB1GM6WS
Lichte gebruikssporen, ok. CREWORKS Beker hittepers machine 325-440 ml, Mok hittepers 11-15 oz voor DIY glazen jar kan koffie kopje bier stein, Draagbare warmteoverdracht sublimatie drukmachine met instelbare tijd temperatuur, B0CB1GM6WS
Ongebruikt, volledig, ok, MASUNN 125PSI Luchtcompressor Drukventiel Schakelaar Controle Spruitstuk Regulator Meters, B074W4JK4Y
Ongebruikt, ok, 2 x Sundpey Mini-schroevendraaierset, magnetisch, 135-delig, precisieprecisieschroevendraaier, gereedschapsset met flexibele as voor pc, smartphones, horloges, camera, doe-het-zelfmodellen, B09KRK951N
Ongebruikt, ok, 2 stuks 30 glijbanen T-rails geleiderail stop, verstek spoorstopper, glijstoppers voor houtbewerking, B097MM66PL
Ongeopend, Typecat 8 stuks carburateur instelgereedschap voor carburateur reinigingsset draagtas voor een conventionele 2-takt kleine motor , B0B7D1N3RT
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Persluchtblazer – 110.000 omw/min bom perslucht – 3 instelbare snelheden, persluchtreiniging PC – 7600 mAh accu stofdoek – stofverwijderaar computer/toetsenbord/printer/tv, B0C1NFPYNT
Ongebruikt, zonder leidingen, ok. MIDINGCHAI Flexibele keukenkraan, keukenmengkraan, keukenkraanspray, 360° draaibare wastafelmengkraan in geborsteld grijs roestvrij staal, 2 spuitmodi, wordt geleverd met 2 3/8" flexibele slangen, B0CW5SNBG2
Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Cskunxia 2 Pack Vrijhangende T-plankbeugel Stevige, zware stalen T-plankbeugel met schroeven Zwevende plankbeugels Gepoedercoate doe-het-zelf-projecten (10"), B0CPSQBCK4
Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Cskunxia 2 Pack Vrijhangende T-plankbeugel Stevige, zware stalen T-plankbeugel met schroeven Zwevende plankbeugels Gepoedercoate doe-het-zelf-projecten (10"), B0CPSQBCK5
Ongeopend, Zewanny LED-plafondlamp 107 cm 36 W 4000 K projector met natuurlijk licht + in hoogte verstelbare hanglamp, passend boven tafel [Energieklasse A], versie met Floodlight en spotlight , Zwart, B09ZXJ2LWY
Ongeopend, Zewanny LED hanglamp 120 cm hanglamp kantoor eettafel, 40W 4000K moderne hanglamp in hoogte verstelbaar voor woonkamer, versie floodlight + spotlight, B0BPY1611C
Ongeopend, HMAKGG Wandlamp voor binnen, goud, led lange wandlamp trappenhuis 3000K-6000K instelbaar, moderne Superhel-wandlamp voor buiten, hal, verlichting, acryl lampenkap, 360° verlicht, 220 V, 100 cm [Energieklasse F], B091Z8XLQP