Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok. Geberit Impuls 380 Achtervulventiel met interne schroef voor toilettank 3/8", B0CL6SFKHY

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572001

Ongebruikt, geen doos, ok. Stanley 1 19 800 verstekbak, B0001P0T3M

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
572002

Ongebruikt, ok. KES Handdoekhouder, zonder boren, zwart, handdoekstang, roestvrij staal, badhanddoekhouder, zelfklevend, gastendoekhouder, 40 cm, A23000S40DM-BK, B08BJ75V86

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572003

Ongebruikt, ok. UniTak3D Ender 3 Dual Z Axis Upgrade Kit Upgrade Kit met moederschroef T8 en High Torque stappenmotor Nema 17 accessoires, compatibel met Creality Ender 3 V2, Ender 3 Pro, Voxelab Aquila, B09JYV45BX

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572004

Ongebruikt, ok. 90 graden positioneringshoekklem 140 mm/5,5 inch, 4 paar bevestigingsclips, meethoek haakse klem voor timmermansgereedschap, hoekspanner voor fotolijst, plankkasten, rood, B0BYCSV58X

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572005

Ongebruikt, enkel toestel, ok. XIAOJUN 8016Ln Bea nietmachine met lange mond, pneumatisch, voor meubels, spijkers, pneumatisch gereedschap, elektrisch, pneumatisch, B0BG2NDB9K

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572006

Ongebruikt, ok. Ø 100mm Antraciet Badkamerventilator met Timer en Vochtsensor - Ventilator voor Efficiënte Ventilatie in de Badkamer Keuken Toilet, B09FSWK8KZ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572007

Ongebruikt, ok. BAOYOUNI Telescopische kapstok, droogrek met 4 armen en haken, in hoogte verstelbaar, 175-235 cm of 230-290 cm, organizer voor entree, woonkamer, slaapkamer, balkon, kantoor, ivoorkleurig, B0799J4VQ1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572008

Ongebruikt, ok. KES Handdoekhouder voor badkamer, handdoekrek, handdoekhouder, wandmontage, SUS304 roestvrij staal, matzwart, totale lengte 25,5 inch, A2000S65B-BK, B0BQLK5KK3

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572009

Ongebruikt, ok. KES Doucheglijstang 30-inch met verstelbare douchekophouder, SUS 304 roestvrij staal boorvrij gemonteerde douchestang geborstelde afwerking, F209S78DF-BS

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572010

Ongebruikt, ok. KES Doucheglijstang 30-Inch met Verstelbare Handdouchekophouder voor Badkamer Muurbevestiging SUS 304 Roestvrij Staal Geborstelde Afwerking, F209S78DG-BS, B08FHL1L15

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572011

Ongebruikt, ok. DJS Waterval Badkamerkraan Eengreepsmengkraan Koud en Warm Water Wastafel Mengkraan Roestvrij Staal Badkamer Wastafelmengkraan Moderne Stijl roestvrij staal, B09PT81CRG

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
572012

Ongebruikt, ok. Lonheo Lage druk keukenkraan zwart lagedruk keukenkraan 360° draaibare keukenkraan roestvrij staal lagedruk spoelbak kraan voor boiler, B07W4N5RFF

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572013

Ongebruikt, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572014

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Bonsenkitchen Vacuüm Food Sealer Voor Vacuümzakken Sealen, B07L4K1SVG

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572015

2x Ongeopend, Nephit 6 stuks deurstoppers, wandbescherming,, beschermt tegen stoten, zelfklevend, 5 cm, B0BG5WCTSL

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572016

Ongebruikt, ok, 2 x LYLIN RVS Hanger Voor Deur met 15 Haken, Opbergrek Voor Zwaar Gebruik Wandhanger Voor Jas, Kleding, Handdoek, Tas (Zilver, Deuren Dikte 4,5 cm), B07LBBK3C4

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572017

Ongebruikt, ok. CREWORKS Beker hittepers machine 325-440 ml, Mok hittepers 11-15 oz voor DIY glazen jar kan koffie kopje bier stein, Draagbare warmteoverdracht sublimatie drukmachine met instelbare tijd temperatuur, B0CB1GM6WS

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572018

Lichte gebruikssporen, ok. CREWORKS Beker hittepers machine 325-440 ml, Mok hittepers 11-15 oz voor DIY glazen jar kan koffie kopje bier stein, Draagbare warmteoverdracht sublimatie drukmachine met instelbare tijd temperatuur, B0CB1GM6WS

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572019

Ongebruikt, volledig, ok, MASUNN 125PSI Luchtcompressor Drukventiel Schakelaar Controle Spruitstuk Regulator Meters, B074W4JK4Y

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572020

Ongebruikt, ok, 2 x Sundpey Mini-schroevendraaierset, magnetisch, 135-delig, precisieprecisieschroevendraaier, gereedschapsset met flexibele as voor pc, smartphones, horloges, camera, doe-het-zelfmodellen, B09KRK951N

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
572021

Ongebruikt, ok, 2 stuks 30 glijbanen T-rails geleiderail stop, verstek spoorstopper, glijstoppers voor houtbewerking, B097MM66PL

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572022

Ongeopend, Typecat 8 stuks carburateur instelgereedschap voor carburateur reinigingsset draagtas voor een conventionele 2-takt kleine motor , B0B7D1N3RT

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572023

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Persluchtblazer – 110.000 omw/min bom perslucht – 3 instelbare snelheden, persluchtreiniging PC – 7600 mAh accu stofdoek – stofverwijderaar computer/toetsenbord/printer/tv, B0C1NFPYNT

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572024

Ongebruikt, zonder leidingen, ok. MIDINGCHAI Flexibele keukenkraan, keukenmengkraan, keukenkraanspray, 360° draaibare wastafelmengkraan in geborsteld grijs roestvrij staal, 2 spuitmodi, wordt geleverd met 2 3/8" flexibele slangen, B0CW5SNBG2

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572025

Ongebruikt, ok. MIDINGCHAI Flexibele keukenkraan, keukenmengkraan, keukenkraanspray, 360° draaibare wastafelmengkraan in geborsteld grijs roestvrij staal, 2 spuitmodi, wordt geleverd met 2 3/8" flexibele slangen, B0CW5SNBG2

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572026

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Cskunxia 2 Pack Vrijhangende T-plankbeugel Stevige, zware stalen T-plankbeugel met schroeven Zwevende plankbeugels Gepoedercoate doe-het-zelf-projecten (10"), B0CPSQBCK4

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572027

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Cskunxia 2 Pack Vrijhangende T-plankbeugel Stevige, zware stalen T-plankbeugel met schroeven Zwevende plankbeugels Gepoedercoate doe-het-zelf-projecten (10"), B0CPSQBCK5

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572028

Ongeopend, Zewanny LED-plafondlamp 107 cm 36 W 4000 K projector met natuurlijk licht + in hoogte verstelbare hanglamp, passend boven tafel [Energieklasse A], versie met Floodlight en spotlight , Zwart, B09ZXJ2LWY

Huidig bod
Huidig bod 18,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572029

Ongeopend, Zewanny LED-plafondlamp 107 cm 36 W 4000 K projector met natuurlijk licht + in hoogte verstelbare hanglamp, passend boven tafel [Energieklasse A], versie met Floodlight en spotlight , Zwart, B09ZXJ2LWY

Huidig bod
Huidig bod 18,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572030
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.