Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 30/09/2024 21:31

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, 3-in-1 Air Duster + vacuum cleaner, perslucht, toetsenbordreiniging, 45.000 rpm, elektrische persluchtspray, reiniger, mini-stofzuiger , B09ZQMSR8S

572061

572062

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 3-in-1 Air Duster + vacuum cleaner, perslucht, toetsenbordreiniging, 45.000 rpm, elektrische persluchtspray, reiniger, mini-stofzuiger , B09ZQMSR8S

Huidig bod 2,00
572063

Ongeopend, ok, KoKoBin Vintage keukengrepen zwart roestvrij staal meubelgreep keuken kastdeurgrepen ladegreep ronde kastgreep grepen meubels deurgreep meubelknoppen (15 stuks, zwart + goud, boorgatafstand: 160 mm), B0CBK5862Z

572064

572065

Ongeopend, CELAVY Lange wandlamp voor binnen en buiten, led-buitenlamp, antraciet, 60 cm, IP65, buitenlamp, buitenverlichting, huismuur, hal, trappenhuis, terras, 11W/1550LM [Energieklasse E], B0C6XZCPR4

572066

572067

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, AIRAJ Afstandsmeetwiel, opvouwbaar meetwiel, wegmeetinstrument, 300000 ft metrisch meetwiel met meetlint en opbergtas (10-3), B09S59T7JZ

572068

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, AIRAJ Opvouwbaar meetwiel [0-99999,9 m], precisie-meetwiel, meetrol, rolsnelheidsmeter, meetwiel, bandmeting, gratis draagtas, B08Z314RRW

572069

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, verpakking ontbreekt, AIRAJ Opvouwbaar meetwiel [0-99999,9 m], precisie-meetwiel, meetrol, rolsnelheidsmeter, meetwiel, bandmeting, gratis draagtas, B08Z314RRW

572070

Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. LORESJOY 2 Stuks Badgreep met Zuignap, Badkamer Armsteun, Badkamer Steun Handgreep, met Zuignappen, Veiligheid Bad Douche Handgreep, Geen Gereedschap, Veiligheidsgreep, B0BVFG6ST8

Huidig bod 2,00
572071

Huidig bod 2,00
572072

Huidig bod 2,00
572073

Huidig bod 2,00
572074

Ongeopend. Amerdeco UK0015 Meubelgrepen, 10 stuks, geborsteld nikkel, gatafstand, zinklegering, voor keukenkasten, kasten, laden, deuren, B0BXNVJ97D

Huidig bod 11,00
572075

Minieme gebruikssporen, ok. DEPSTECH Draadloze Rotatie Gereedschap Set, 8V 2.0Ah Oplaadbare Batterij, 30000RPM 5-Snelheden Multi Power Snijgereedschap, 127Pc Accessoires, Schild Hulpstuk, Snij/Boor Gids voor Handgemaakte/DIY Creaties, B0BWQYSJXP

572076

572077

Ongeopend. 2wayz Master 161 schakelaar 2 x metalen splinters, zwart, B019MSFF14

572078

572079

572080

572081

Ongeopend. Luchtblazer, 3 hoge snelheid borstelloos 165.000 RPM, beste persluchtvervanger, verwijdert stof Persluchtreinigingsset voor computer, auto, kantoor

572082

572083

Ongebruikt, ok. blessny Clipventilator voor kweektent met oscillerende functie, 15,2 cm, 20 W, snoer 240 cm, schachtdiameter 1,5-2,5 cm, B0CPLZB7SW

572084

Ongebruikt, bloemenmotief, ok. Alipis Trommel-Lampenkap - Lampenkap met Vintage Bloemenpatroon Hangende Hanglamp Cover Decoratieve Huishoudelijke Lamp Vorm Voor Tafellamp Vloerlamp Plafondlamp 11. 79, B0C383H6MR

572085

Ongeopend, ok, TangsFire 24 V lood-zuur oplader voor elektrische scooter E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350, Pocket Mod, Sports Mod E-bike rolstoel auto, B0928QCZ6Z

572086

572087

Ongebruikt, getest en werkend, ok, geen doos. Kruislijnlaser, RockSeed Zelfbalancerende Laserniveau 15M ± 0,2 mm/m, 360 ° Schakelbaar Horizontaal/Verticaal Rode lijnlaser IP54 stof- en waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas, B07VMFQH8Z

572088

Gebruikssporen, ok. SERVOMASTER elektrische luchtpomp, draagbare minicompressor met manometer, auto-accessoires voor mannen, elektrische luchtpomp batterij 150PSI 12V DC, luchtpomp fiets met LED voor auto motorfiets, B0C7CJCZVK

Huidig bod 2,00
572089

Ongebruikt, ok. KES Rek van gehard glas, 60 cm, wandrek, 8 mm, extra dik, rechthoekig, geborsteld, nikkelhouder, BGS3201S60-2, B085QG2GF2

572090