Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, 3-in-1 Air Duster + vacuum cleaner, perslucht, toetsenbordreiniging, 45.000 rpm, elektrische persluchtspray, reiniger, mini-stofzuiger , B09ZQMSR8S
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 3-in-1 Air Duster + vacuum cleaner, perslucht, toetsenbordreiniging, 45.000 rpm, elektrische persluchtspray, reiniger, mini-stofzuiger , B09ZQMSR8S
Ongeopend, ok, KoKoBin Vintage keukengrepen zwart roestvrij staal meubelgreep keuken kastdeurgrepen ladegreep ronde kastgreep grepen meubels deurgreep meubelknoppen (15 stuks, zwart + goud, boorgatafstand: 160 mm), B0CBK5862Z
Ongeopend, CELAVY Lange wandlamp voor binnen en buiten, led-buitenlamp, antraciet, 60 cm, IP65, buitenlamp, buitenverlichting, huismuur, hal, trappenhuis, terras, 11W/1550LM [Energieklasse E], B0C6XZCPR4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, AIRAJ Afstandsmeetwiel, opvouwbaar meetwiel, wegmeetinstrument, 300000 ft metrisch meetwiel met meetlint en opbergtas (10-3), B09S59T7JZ
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, AIRAJ Opvouwbaar meetwiel [0-99999,9 m], precisie-meetwiel, meetrol, rolsnelheidsmeter, meetwiel, bandmeting, gratis draagtas, B08Z314RRW
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, verpakking ontbreekt, AIRAJ Opvouwbaar meetwiel [0-99999,9 m], precisie-meetwiel, meetrol, rolsnelheidsmeter, meetwiel, bandmeting, gratis draagtas, B08Z314RRW
Minieme gebruikssporen, geen doos, ok. LORESJOY 2 Stuks Badgreep met Zuignap, Badkamer Armsteun, Badkamer Steun Handgreep, met Zuignappen, Veiligheid Bad Douche Handgreep, Geen Gereedschap, Veiligheidsgreep, B0BVFG6ST8
Ongeopend. Amerdeco UK0015 Meubelgrepen, 10 stuks, geborsteld nikkel, gatafstand, zinklegering, voor keukenkasten, kasten, laden, deuren, B0BXNVJ97D
Minieme gebruikssporen, ok. DEPSTECH Draadloze Rotatie Gereedschap Set, 8V 2.0Ah Oplaadbare Batterij, 30000RPM 5-Snelheden Multi Power Snijgereedschap, 127Pc Accessoires, Schild Hulpstuk, Snij/Boor Gids voor Handgemaakte/DIY Creaties, B0BWQYSJXP
Ongeopend. 2wayz Master 161 schakelaar 2 x metalen splinters, zwart, B019MSFF14
Ongeopend. Luchtblazer, 3 hoge snelheid borstelloos 165.000 RPM, beste persluchtvervanger, verwijdert stof Persluchtreinigingsset voor computer, auto, kantoor
Ongebruikt, ok. blessny Clipventilator voor kweektent met oscillerende functie, 15,2 cm, 20 W, snoer 240 cm, schachtdiameter 1,5-2,5 cm, B0CPLZB7SW
Ongebruikt, bloemenmotief, ok. Alipis Trommel-Lampenkap - Lampenkap met Vintage Bloemenpatroon Hangende Hanglamp Cover Decoratieve Huishoudelijke Lamp Vorm Voor Tafellamp Vloerlamp Plafondlamp 11. 79, B0C383H6MR
Ongeopend, ok, TangsFire 24 V lood-zuur oplader voor elektrische scooter E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350, Pocket Mod, Sports Mod E-bike rolstoel auto, B0928QCZ6Z
Ongebruikt, getest en werkend, ok, geen doos. Kruislijnlaser, RockSeed Zelfbalancerende Laserniveau 15M ± 0,2 mm/m, 360 ° Schakelbaar Horizontaal/Verticaal Rode lijnlaser IP54 stof- en waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas, B07VMFQH8Z
Gebruikssporen, ok. SERVOMASTER elektrische luchtpomp, draagbare minicompressor met manometer, auto-accessoires voor mannen, elektrische luchtpomp batterij 150PSI 12V DC, luchtpomp fiets met LED voor auto motorfiets, B0C7CJCZVK
Ongebruikt, ok. KES Rek van gehard glas, 60 cm, wandrek, 8 mm, extra dik, rechthoekig, geborsteld, nikkelhouder, BGS3201S60-2, B085QG2GF2