Ongebruikt, in seal, ok. BONTEC Mobiel sta-bureau, in hoogte verstelbaar laptop sta-bureau met wielen, thuis kantoor, draagbaar, verrijdbaar workstation voor staan en zitten, B074TBLMHJ
Ongebruikt, alles nog in seal, ok. ONTEC TV-beugel voor plafond, kantelbaar, in hoogte verstelbaar voor de meeste tv's van 26 tot 55 inch, plafondhouder voor tv met volledige beweging, belasting tot 45 kg, max. VESA 400 x 400 mm, B09VS9PCPQ
Ongebruikt, nog in seal, ok. FITUEYES TV-standaard universeel voor 27-32 43 50 55 inch TV, 8 hoogte verstelbaar Tafel TV stand mount voor vlakke & gebogen LCD LED OLED TV, Tafelblad voet Max VESA 400x400mm 40kg, B07QQP296J
Ongebruikt, nog in seal, ok. FITUEYES TV-standaard universeel voor 27-32 43 50 55 60 65 inch TV, 80° draaibaar & 4 hoogte verstelbaar Tafel TV stand mount voor vlakke gebogen LCD LED OLED, Tafelblad voet Max VESA 600x400mm 40kg, B07C1Y5NY3
Minieme gebruikssporen, dopje ontbreekt niet schadelijk voor de werking, ok. FITUEYES TV-standaard universeel voor 27-32 43 50 55 60 65 inch TV, 80° draaibaar & 4 hoogte verstelbaar Tafel TV stand mount voor vlakke gebogen LCD LED OLED, Tafelblad voet Max VESA 600x400mm 40kg, B07C1Y5NY3... lees meer
Ongebruikt, nog in seal, zakje met bouten en moeren ontbreekt, ok, BONTEC TV-standaard met wielen voor 30-70 inch plasma/LCD/LED-schermen tot 40 kg, 6 hoogteaanpassingen met 3 lagen van gehard glas, MAX VESA 600 x 400 mm, B0BXSGVG7B
Ongebruikt, zwart, ok. SAYZH Uittrekbare keukenkastorganizer, 30 x 43 x 9 cm (b x d x h), geen boren of spijkeren nodig (zwart), B0BZ7ZXNN7
Ongeberuikt, enkel wit licht, ok. Set van 2 bedlampjes met aanraakbediening, 3 kleurtemperaturen en continue helderheid, USB-oplaadpoorten, bedlampjes * 2 voor woonkamer, kinderkamer, kantoor GLUROO, B099RDD16P
Minieme gebruikssporen, ok. BONTEC TV Stand voor 13-42 Inch Platte Gebogen TV's, Draagbare Mobiele TV-Kar met 4 Wielen, in Hoogte Verstelbare TV-Standaard op wiel tot 20kg, Max. VESA 200X200MM voor Thuis en Kantoorvergaderingen, B09DP635MT
Ongebruikt, ok. FARNY Nachtlampje set van 2, dimbare nachttafellamp met 2 USB-oplaadaansluitingen, moderne touch bedlamp slaapkamer tafellamp, B0CCYM5QVZ
Ongebruikt, lamp ontbreekt, ok. TYhogar Zwenkarm Wandlampen Met Schakelaar, Wand Scone Sconce Inbouwarmatuur (Lamp Inbegrepen), Bedlampje Met Kegel Lampenkap Vanity Wandlamp Inrichtingen Leeslamp, B0C5ZKW74T
Ongebruikt, ok. BONTEC TV Stand voor 13-42 Inch Platte Gebogen TV's, Draagbare Mobiele TV-Kar met 4 Wielen, in Hoogte Verstelbare TV-Standaard op wiel tot 20kg, Max. VESA 200X200MM voor Thuis en Kantoorvergaderingen, B09DP635MT
Ongebruikt, lichte beschadigin in stoffen kapje, ok. FARNY Nachtlampje set van 2, dimbare nachttafellamp met 2 USB-oplaadaansluitingen, moderne touch bedlamp slaapkamer tafellamp, B0CCYM5QVZ
Ongebruikt, ok. BONTEC Wandhouder voor schermen van 13 tot 27 inch, wandhouder voor display met gasveerarm tot 8 kg, wandhouder voor monitor met volledige beweging, VESA 75 en 100 mm, B0B5G4YCK7
Ongebruikt, volledig, ok, BONTEC Monitor Wall Mount Bracket for 2 13-27" Screens , Fully Adjustable Gas Spring Monitor Arm, Ergonomic Height Adjustable, Tilt Swivel & Rotate, VESA 75x75, 100x100 mm, B0B5G4YCK7
Gebruikt, krasjes in scherm, ok. AGPTEK MP3-Speler Bluetooth 5.3, 32 GB Hifi-Muziekspeler Met 2,4 Inch Tft-Kleurenscherm - Oortelefoon - Luidspreker - FM-Radio - E-Book - Opname, Ondersteuning Voor 128 GB TF, Zwart Goud, B0B6FMHNT1
Ongebruikt, geen doos, ok. BONTEC Wandhouder voor schermen van 13 tot 27 inch, wandhouder voor display met gasveerarm tot 8 kg, wandhouder voor monitor met volledige beweging, VESA 75 en 100 mm, B0B5G4YCK7
Ongebruikt, zonder doos, zwart, ok. ICARER Case voor MacBook Air 15 2024 2023 M3 M2 A3114 A2941, leren hoeshoes [ultraslank] beschermende hoeshoes schokbestendige beschermende hoeshoes voor MacBook Air 15 2024 2023 M3 M2 Model: A3114, B0CG58G8T6
Lichte gebruikssporen, okl. yAyusi 10" Ring Light met Tripod voor Tafel, Overhead Telefoonhouder met Afstandsbediening, Flexibele Overheadcamera Houder, Dimbaar LED Ringlicht voor Video-opname/Livestreaming/TikTok/YouTube, B0CCL7R434
Ongebruikt, ok, BONTEC TV Stand TV Stand voor 32-65 inch LCD LED OLED Plasma Flat & Curved TV tot 45KG, Hoogte Verstelbaar & Stabiel, Max.VESA 600x400, B07YDLBP6D
Ongebruikt, volledig, ok, BONTEC TV Stand voor 13-42 Inch Platte Gebogen TV's, Draagbare Mobiele TV-Kar met 4 Wielen, in Hoogte Verstelbare TV-Standaard op wiel tot 20kg, Max. VESA 200X200MM voor Thuis en Kantoorvergaderingen, B09DP635MT
Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos. DC 36V Schakelaar Voeding Stroomvoorziening 10A 360W Schakelconverter Transformator Adapter, B07D6RJQYJ
Ongeopend, in seal, Sourcing map 10 mm isolatiemat auto geluidsisolatiemat isolatie geluidsisolatie zelfklevend 100 cm x 100 cm, B01KX96A88