Retourdeals deel 1

Retourdeals deel 1

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 30/09/2024 21:31

Ongebruikt, geen doos, ok. fowong Magnetisch vliegengaas voor deur, insectenbescherming, 190 x 230 cm, versterkt, magnetisch vliegengordijn met klittenband, zelfklevend, ideaal voor balkondeur, terrasdeur, klittenbandmontage zonder boren, zwart, B08FLVLJ5F... lees meer

571559

571560

571561

Ongebruikt, lichte beschadiging verpakking ,geen doos, ok. TIANSHU 3-zitsbankhoes, inclusief 1 stoelkussenhoes en 1 bankhoes, spandex stretch bankstoelhoes antislip meubelbeschermerhoes (zand), B07K9L3S8V

571562

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Bvrona Draagbare ventilator, wit, stil, opvouwbare tafelventilator, staande ventilator, plafondventilator, campingventilatoren voor outdoor, reizen, 10.000 mAh accu, USB-ventilator met ledverlichting, B0C1Z86Y42

571563

Ongeopend. DECKLIT elektrische deken met automatische uitschakeling, elektrische verwarmingsdeken 180 x 130 cm, oververhittingsbeveiliging en elektrische deken met timer, 6 instelbare temperaturen, timerfunctie 1-9 uur, B0C84ZC82F

Huidig bod 9,00
571564

Huidig bod 9,00
571565

Huidig bod 9,00
571566

Lichte gebruikssporen, ok, getest en werkend. Ariete 918 Pizza in 4 minuten, pizzaoven, 1200 W, vuurvaste steen met antiaanbaklaag, temperatuur max. 400 °C, 5 kookstanden, wit, B09SZKQYYF

571567

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Ultrasone luchtbevochtiger met thermo-hygrometer luchtbevochtiger, B0CH8CC8XZ

571568

571569

571570

Ongebruikt, ok. COMEIN Automatische krultang, grote krullen, automatische krultang, 4 temperaturen, B0B2LYVPK6

571571

571572

Minieme gebruikssporen, ok. Cetomo 4 stuks opbergdozen van kunststof 45 x 4 cm met duurzaam deksel en veilige vergrendelingsgespen, stapelbaar en in elkaar grijpend, grijs, B0BNVKGM76

Huidig bod 11,00
571573

Gebruikssporen, getest en werkend, ok. Philips Essential Airfryer XL – 6,2 l, friteuse zonder olie, Rapid Air-technologie, touchscreen, NutriU App Recipes (HD9270/90), B08WJBVM5G

Huidig bod 12,00
571574

Ongebruikt, ok. Draagbare mini-airconditioning met 3 windsnelheden, 90 graden oscillatie, 1000 ml watertank, timer 2/4, draagbare luchtkoeler voor thuis en op kantoor, B0C2CH6VM1

571575

571576

571577

Minieme gebruikssporen, ok. Automatische krultang, haarkrultang met 4 instelbare temperatuur, snel verwarmend, langdurig kapsel (zwart)

Huidig bod 1,00
571578

Lichte gebruikssporen, ok. Automatische krultang, haarkrultang met 4 instelbare temperatuur, snel verwarmend, langdurig kapsel (zwart)

Huidig bod 2,00
571579

Ongebruikt, ok. Automatische krultang, haarkrultang met 4 instelbare temperatuur, snel verwarmend, langdurig kapsel (zwart)

571580

Ongebruikt, ok, geen doos. Melkcontainer Siemens TZ80009N [Energieklasse B] 0,5l, B00ECYCTHW

571581

Ongeopend. Eyekepper 4 paar leesbrillen voor dames - Stijlvolle vierkante leesbril voor dames 1.00, B0868LDRQB

571582

Ongebruikt, ok. JASHKE Pompoen Kostuum Opblaasbare Pompoen Kostuums Opblaasbare Halloween Kostuums voor Volwassenen, B07WQZV7VL

571583

Ongebruikt, ok. Reishunger Hangiri Houten kom voor professionals (diameter 39 cm) - voor het verwerken van sushirijst - verkrijgbaar in 30 cm tot 60 cm, B006W85OLO

571584

Ongeopend, SHANNA Woonkamertapijt 160x250cm , super zacht, fluweel, langpolig tapijt, antislip, B0B3WQV5QN

Huidig bod 11,00
571585

571586

571587

571588