Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 30/09/2024 21:46

Ongeopend, ok, TangsFire 24 V lood-zuur oplader voor elektrische scooter E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350, Pocket Mod, Sports Mod E-bike rolstoel auto, B0928QCZ6Z

572349

Minieme gebruikssporen, ok. BSEED Slimme Lichtschakelaar Zwart,1 Voudig 2 Weg+1 Voudig 2 Weg WiFi Touch Wandschakelaar compatibel met Amazon Alexa en Google Home,APP-afstandsbediening,Timerfunctie(vereist neutrale Draad), B08GR4NXR5

Huidig bod 9,00
572350

Ongebruikt, ok. EZVALO 6 x draadloze LED-nachtlamp, oplaadbare onderkastspot 2000 mAh met afstandsbediening, 2 bedieningsgroepen, inductiedimmen, LED-lamp voor keuken, vitrines, trappen, kasten [Energieklasse A+++], B0C3QNBBWC

572351

Minieme gebruikssporen, snelheid niet aanpasbaar, getest en werkend, ok. Kica JetFan 2 Elektrische Stofblazer, Air Duster, Mini Stofblazer, voor Laptop, Toetsenbord, Auto, Bank, Kantoorapparatuur, 22500-101000RPM - Grijs, X001TN4C3B

572352

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok. Kica JetFan 2 Elektrische Stofblazer, Air Duster, Mini Stofblazer, voor Laptop, Toetsenbord, Auto, Bank, Kantoorapparatuur, 22500-101000RPM - Grijs, X001TN4C3B

572353

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Kica JetFan 2 Elektrische Stofblazer, Air Duster, Mini Stofblazer, voor Laptop, Toetsenbord, Auto, Bank, Kantoorapparatuur, 22500-101000RPM - Grijs, X001TN4C3B

572354

572355

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Kica Jetfan Elektrische stofblazer, draagbare Mini stofblazer, pc stofventilator met mondstuk voor laptop/sofa/auto-luchtstofdoek, air duster, 4 versnellingen, 86000 omw/min - Zwart, B09N3QP1G9

572356

Ongebruikt, ok. BRASQ Valsgelddetector met optelfunctie, snel tellen van euro's, efficiënte kascontrole, capaciteit voor 500 munten, telsnelheid 216 munten per minuut, B0BMPWQ47S

572357

Ongebruikt, ok. ROCAM CR1009 Handcrank noodradio en 1009 Pro weerradio met groot LCD-scherm, oranje, B0928JKKWF

572358

572359

Ongebruikt, ok. ROCAM CR1009 Handcrank noodradio en 1009 Pro weerradio met groot LCD-scherm, groen, B0928JKKWF

572360

Ongebruik, ok. Dynamo DAB+/DAB/FM-zonneradio, 5000 mAh batterij en USB-powerbank, draagbare overlevingsradio met slinger, zaklamp en leeslamp, SOS-alarm, IPX4 waterdicht, voor excursies, kamperen, bouwplaatsen, B097NYYZWM

Huidig bod 12,00
572361

Huidig bod 12,00
572362

Minieme gebruikssporen, ok. EJEAS V6 Pro Intercom voor motorfiets, bluetooth-intercom voor motorhelmen kan 6 lopers verbinden voor paardrijden, skiën en bergbeklimmen. (1 pakket), B07BQW3BFV

572363

Minieme gebruikssporen, wit, ok. PZOZ 22,5 W powerbank, 20.000 mAh externe batterij, powerbank compatibel met iPhone, Samsung, Apple Watch, drone, switch, iPad en meer. Externe mobiele telefoonaccu's, compatibel met QC 3.0 en PD, B0C5ZTRR8K

572364

Ongebruikt, ok. Cable Matters Dock USB C Multiport (Hub USB C met DisplayPort 8K), 2x USB 2.0, 480 Mbit/s Ethernet en 100 W PD in zwart - USB-C en Thunderbolt 3 compatibel met MacBook Pro en andere, B06ZY1ZJDQ

572365

Ongebruikt, ok. Zonneradio, zwengelradio AM/FM oplaadbare Dynamo Radio Waterdichte LED dynamo lamp powerbank voor wandelen, kamperen, outdoor, noodgevallen groen, B07B8YMVYW

572366

572367

Minieme gebruikssporen, ok, 2 umbraco's te kort. ONKRON Professionele monitorhouder voor het bureau met gasveer 13-32 mm, VESA max. 100 x 100 mm, LCD-led, draaibare monitorarm met gasveer tot 8 kg, B0744KSDYB

572368

Ongebruikt, geen doos, niet getest, ok. Nimomo E-bike controller, 250 W/350 W, lcd-display, e-bike, borstelloze controller met paneel met versnellingswisselschakelaar, scootercontroller 24 V, 36 V, 48 V, 60 V, B0BCQ8K8J6

572369

Ongebruikt, ok. ALPOWL WXM draadloze microfoonset, dubbele professionele UHF draadloze karaokemicrofoonset met vaste ontvanger voor thuiskaraoke, vergadering, feest 200ft (zwart), B0CG5QW8J5

572370

Ongeopend. WindDancer Waterdichte telefoonhoes, 2 stuks IPX8 onderwaterhoes voor zwemmen, waterdichte telefoonhoes voor iPhone 14 13 12 11 Pro XS Max XR X 8 7 Samsung Galaxy s10/s9 - opblaasbaar, B0C5T7RLC6

572371

572372

Ongebruikt, ok. 30M slingerverlichting voor buiten, GLUROO LED-lichtslinger voor buiten met 52 plastic buitenlampen, waterdichte guinguette voor tuin, binnenplaats, bistro, B0BGKFM69Q

Huidig bod 25,00
572373

Ongeopend. iKiKin PIR Deurbel op zonne-energie waterdicht geldloze deurbel voor buiten, met afstandsbediening 4 modi bezoekersalarm, veiligheidsalarm beschermd voor je huis, villa, baren, boerderij, B0BFKZ4R49

572374

KINGFOM™ A3/A4 hoogwaardige kunstleren schrijfmat, 60 x 45 cm (bruin)

572375

572376

572377

Ongebruikt, wit, niet getest, ok. BSEED Triple Schuko wandstopcontact met USB & type C glas, 1x gewoon contact, 2x contact+ USB lader 3-in-1 inbouwstopcontacten, 3-weg met 2,1 A USB-laadvermogen en type C-adapter, oplaadstation, verlengstopcontacten, 228 mm, wit... lees meer

572378