Ongebruikt, ok. Phelinta Draadloze Oplader voor Samsung, 3 in 1 Draadloos Laadstation voor Samsung Galaxy S24 Ultra/S24/S23 Ultra/S23/S22/Z Flip 5, Oplaadstation voor Galaxy Watch 6/5 Pro/5/4/3/Active 2, B0B1ZLXBWQ
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Audio stereo Bluetooth adapter, 3,5 mm audio splitter, Bluetooth 4.0 zender ontvanger 3 in 1 zender met 650mA batterij voor mobiele telefoons/tablets/notebook PC/TV, B07PQKY7J8
Gebruikt, getest en werkend, ok. AGPTEK MP3 Player 64GB Naranja, B0D86CTYTR
Ongebruikt, zwart, ok. 64GB MP3-speler met Bluetooth 5.3, AGPTEK 2,4 inch scherm draagbare muziekspeler met luidspreker, FM-radio, spraakrecorder, ECHT ingebouwd 64 GB, ondersteunt uitgebreid tot 128 GB, B0CB2ZYNHY
Ongebruikt, ok. EasySMX X10 PC Controller met Hall Triggers en Joysticks, Bluetooth Wireless Controller met mechanische toetsen, geen drift & Dead Zones, compatibel met PC/Switch/Steam-Grijs, B0CQ55J2JH
Minieme gebruikssporen, exclusief AAA batterijen, ok. Panasonic KX-TGE250 Draadloze telefoon, verbeterd volume, belblokkering, oproepherkenning, ideaal voor senioren, eenvoudig te bedienen, B099WZP4V1
Ongebruikt, werkt, ok. Nokia - Mobiele telefoon 5310 ZWART/ROOD DUAL SIM, B0895HQMSF
Ongeopend, ok. Laetass Tablethouder voor auto, iPad, vrachtwagen, zuignappen met driedelige lange arm, voorruit en dashboard, 360 graden verstelbaar, voor tablet en telefoonhouder van 4 tot 11, B0CL5V7PF4
Ongeopend, in seal, QUIJOTE PAPER WORLD PROJECT FOLDER - Dossiermap, basiskleuren, afmetingen 34x24x7cm, elastische banden, voor A4, school- en kantoorgebruik - Pack 2 ASSORTIMENT, B09ZV8T3FN
Ongeopend. Kingjoy KH-6500 neuskop voor monopods van duurzame aluminiumlegering, slechts 260 g, laadvermogen 5 kg, -90 ° tot +90 ° Tilt, B07QKBBG4G
Ongeopend, ok. Intelligent waterdicht noodalarmsysteem voor geavanceerde draadloze noodknoppen, voor oudere patiënten, gehandicapten of kinderen, 1 ontvanger + 2 SOS-noodknoppen, B0BL6K1278
Lichte gebruikssporen, ok. PS5 / PS5 Slim Stand en Koelstation met RGB LED Controller Oplaadstation voor Playstation 5 Console, PS5 Controller Oplader, PS5 / PS5 Slim Accessoires met 3 Level Koelventilator, B08T1KHHR9
Lichte gebruikssporen, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT
Minieme gebruikssporen, geen pootjes, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT... lees meer
Minieme gebruikssporen, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT
Minieme gebruikssporen, ok, getest en werkend. Baseus Snellader USB C 100 W, PD-stroomvoorziening USB C met GaN II Tech 4-poorten [2USB-C + 2USB] zwart, B09HXRSX21
Ongebruikt, ok, Ansteep Vergrootglas met licht en standaard, 8-voudige leesloep met licht voor senioren, groot 2-in-1 vergrootlamp met grote basis en klem, 3 modi, led-vergrootlamp, vergrootglas, reparatie, doe-het-zelvers, hobbywerkzaamheden, B092RVZ4F9... lees meer
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, ok, Audio converter 4K HDMI naar HDMI 7.1 DAC Lpcm audio extractor HDMI optisch digitaal naar analoog 2CH 5.1CH 7.1CH SPDIF RCA uitgang,B08KRHCPD1
Ongebruikt, getest en werkend, ok. BESTEK 4-voudige stekkerdoos afzonderlijk schakelbaar met 2000 J overspanningsbeveiliging, grote aansluitafstand, stekkerdoos wandmontage met 2 USB-poorten, 4000 W/16 A, 1,8 m koperen kabel, zwart, B01LXOU6RA
Gebruikt, ok. x Crinacle ZERO Dual Dynamic Drivers in-Ear Headphone, B0CM3H8JFK
Minieme gebruikssporen, ok. TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detection koptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon Zwart, B08L7D38ZL