Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 30/09/2024 21:46

Ongebruikt, ok. Phelinta Draadloze Oplader voor Samsung, 3 in 1 Draadloos Laadstation voor Samsung Galaxy S24 Ultra/S24/S23 Ultra/S23/S22/Z Flip 5, Oplaadstation voor Galaxy Watch 6/5 Pro/5/4/3/Active 2, B0B1ZLXBWQ

572432

Ongebruikt, ok, getest en werkend. Audio stereo Bluetooth adapter, 3,5 mm audio splitter, Bluetooth 4.0 zender ontvanger 3 in 1 zender met 650mA batterij voor mobiele telefoons/tablets/notebook PC/TV, B07PQKY7J8

572433

Gebruikt, getest en werkend, ok. AGPTEK MP3 Player 64GB Naranja, B0D86CTYTR

572434

Ongebruikt, zwart, ok. 64GB MP3-speler met Bluetooth 5.3, AGPTEK 2,4 inch scherm draagbare muziekspeler met luidspreker, FM-radio, spraakrecorder, ECHT ingebouwd 64 GB, ondersteunt uitgebreid tot 128 GB, B0CB2ZYNHY

572435

Ongebruikt, ok. EasySMX X10 PC Controller met Hall Triggers en Joysticks, Bluetooth Wireless Controller met mechanische toetsen, geen drift & Dead Zones, compatibel met PC/Switch/Steam-Grijs, B0CQ55J2JH

572436

572437

572438

Minieme gebruikssporen, exclusief AAA batterijen, ok. Panasonic KX-TGE250 Draadloze telefoon, verbeterd volume, belblokkering, oproepherkenning, ideaal voor senioren, eenvoudig te bedienen, B099WZP4V1

Huidig bod 9,00
572439

Ongebruikt, werkt, ok. Nokia - Mobiele telefoon 5310 ZWART/ROOD DUAL SIM, B0895HQMSF

572440

Ongeopend, ok. Laetass Tablethouder voor auto, iPad, vrachtwagen, zuignappen met driedelige lange arm, voorruit en dashboard, 360 graden verstelbaar, voor tablet en telefoonhouder van 4 tot 11, B0CL5V7PF4

572441

572442

572443

572444

Ongeopend, in seal, QUIJOTE PAPER WORLD PROJECT FOLDER - Dossiermap, basiskleuren, afmetingen 34x24x7cm, elastische banden, voor A4, school- en kantoorgebruik - Pack 2 ASSORTIMENT, B09ZV8T3FN

572445

Ongeopend. Kingjoy KH-6500 neuskop voor monopods van duurzame aluminiumlegering, slechts 260 g, laadvermogen 5 kg, -90 ° tot +90 ° Tilt, B07QKBBG4G

572446

Ongeopend, ok. Intelligent waterdicht noodalarmsysteem voor geavanceerde draadloze noodknoppen, voor oudere patiënten, gehandicapten of kinderen, 1 ontvanger + 2 SOS-noodknoppen, B0BL6K1278

572447

Lichte gebruikssporen, ok. PS5 / PS5 Slim Stand en Koelstation met RGB LED Controller Oplaadstation voor Playstation 5 Console, PS5 Controller Oplader, PS5 / PS5 Slim Accessoires met 3 Level Koelventilator, B08T1KHHR9

572448

572449

572450

572451

Lichte gebruikssporen, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT

572452

Minieme gebruikssporen, geen pootjes, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT... lees meer

572453

Minieme gebruikssporen, ok. Victiv Camerastatief met 52-160-185 cm hoogte, licht camera-statief met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoonhouder, B09LHF7QVT

572454

572455

Minieme gebruikssporen, ok, getest en werkend. Baseus Snellader USB C 100 W, PD-stroomvoorziening USB C met GaN II Tech 4-poorten [2USB-C + 2USB] zwart, B09HXRSX21

572456

Ongebruikt, ok, Ansteep Vergrootglas met licht en standaard, 8-voudige leesloep met licht voor senioren, groot 2-in-1 vergrootlamp met grote basis en klem, 3 modi, led-vergrootlamp, vergrootglas, reparatie, doe-het-zelvers, hobbywerkzaamheden, B092RVZ4F9... lees meer

572457

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, ok, Audio converter 4K HDMI naar HDMI 7.1 DAC Lpcm audio extractor HDMI optisch digitaal naar analoog 2CH 5.1CH 7.1CH SPDIF RCA uitgang,B08KRHCPD1

572458

Ongebruikt, getest en werkend, ok. BESTEK 4-voudige stekkerdoos afzonderlijk schakelbaar met 2000 J overspanningsbeveiliging, grote aansluitafstand, stekkerdoos wandmontage met 2 USB-poorten, 4000 W/16 A, 1,8 m koperen kabel, zwart, B01LXOU6RA

572459

Gebruikt, ok. x Crinacle ZERO Dual Dynamic Drivers in-Ear Headphone, B0CM3H8JFK

572460

Minieme gebruikssporen, ok. TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detection koptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon Zwart, B08L7D38ZL

572461