Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:46
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, Baby Ocean - Kruipdeken "Super Mat", diam 120cm, incl knijp-knuffels, B09XCSK8S9

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572762

Ongeopend, ok, Magicfly Set tafelschildersezel (34 x 26 cm) voor schilderen en volwassenen, presentatiestandaard, tekening, kunstenaars, bureau, van hout, verstelbaar, met lade, draagbaar, 5 canvas om te beschilderen en 1 pallet, B07W5V4DQJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572763

Ongeopend, in seal, Wackets Fotodynamische machine huidverjonging acne huidbehandeling lamp licht 4 kleuren PDT LED, fotodynamische acne behandeling huidverzorging, B08G8CGLG2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572764

Ongeopend, in seal, Wackets Fotodynamische machine huidverjonging acne huidbehandeling lamp licht 4 kleuren PDT LED, fotodynamische acne behandeling huidverzorging, B08G8CGLG2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572765

Ongeopend, in seal, Wildolo Siliconen dildo, 22,5 cm premium dildo met zuignap, realistische dildo, uniseks seksspeeltjes collectie (M), B0BW8YCTHX

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572766

Ongeopend, in seal, Wildolo Siliconen dildo, 22,5 cm premium dildo met zuignap, realistische dildo, uniseks seksspeeltjes collectie (M), B0BW8YCTHX

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572767

Ongeopend, in seal, Wildolo Siliconen dildo, 22,5 cm premium dildo met zuignap, realistische dildo, uniseks seksspeeltjes collectie (M), B0BW8YCTHX

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572768

Ongeopend, in seal, Wildolo Siliconen dildo, 22,5 cm premium dildo met zuignap, realistische dildo, uniseks seksspeeltjes collectie (M), B0BW8YCTHX

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572769

Ongeopend in seal, Wildolo Realistische dildo, 30 cm grote siliconen dildo met zuignap, seksspeelgoed voor volwassenen, B09QHJS8X3

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572770

Ongeopend. Midore [2-pack dimbare LED-wandlamp voor binnen, instelbare kleurtemperatuur, IP65 waterdicht, wandlamp voor binnen/buiten, 230V, hoge en lage wandverlichting, wit, B09W9C4V68

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572771

Ongeopend. Midore [2-pack dimbare LED-wandlamp voor binnen, instelbare kleurtemperatuur, IP65 waterdicht, wandlamp voor binnen/buiten, 230V, hoge en lage wandverlichting, wit, B09W9C4V68

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572772

Ongeopend. Midore [2-pack dimbare LED-wandlamp voor binnen, instelbare kleurtemperatuur, IP65 waterdicht, wandlamp voor binnen/buiten, 230V, hoge en lage wandverlichting, wit, B09W9C4V68

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572773

Ongeopend, EINESIN Groot opvouwbaar babybad met waterthermometer, kussen, babyhoofdspoeling, babybadje, opvouwbaar, ultracompact, opvouwbaar babybad voor baby's van 0 tot 6 jaar, 83 x 50 x 21 cm (blauw) , B0BN7Y5NVW

Huidig bod
Huidig bod 13,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
572774

Ongeopend, EINESIN Groot opvouwbaar babybad met waterthermometer, kussen, babyhoofdspoeling, babybadje, opvouwbaar, ultracompact, opvouwbaar babybad voor baby's van 0 tot 6 jaar, 83 x 50 x 21 cm (blauw) , B0BN7Y5NVW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572775

Ongeopend, EINESIN Groot opvouwbaar babybad met waterthermometer, kussen, babyhoofdspoeling, babybadje, opvouwbaar, ultracompact, opvouwbaar babybad voor baby's van 0 tot 6 jaar, 83 x 50 x 21 cm (blauw) , B0BN7Y5NVW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572776

Ongeopend, EINESIN Groot opvouwbaar babybad met waterthermometer, kussen, babyhoofdspoeling, babybadje, opvouwbaar, ultracompact, opvouwbaar babybad voor baby's van 0 tot 6 jaar, 83 x 50 x 21 cm (blauw) , B0BN7Y5NVW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572777

Ongebruikt, goudkleur, ok. Koonmi 140 × 40 cm staande spiegel, grote full-body spiegel met aluminium frame voor slaap-, woon- en badkamerspiegel, goud, B0B5TP3XNN

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572778

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi Grote Staande Spiegel 55" x 16" met Aluminium Frame voor Slaapkamer, Woonkamer en Badkamer, Zwart

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572779

Ongebruikt, goudkleur, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel gouden wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV66ZQXT

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572780

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel zwart wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV5YYZFQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572781

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel zwart wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV5YYZFQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572782

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel zwart wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV5YYZFQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572783

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel zwart wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV5YYZFQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572784

Ongebruikt, zwart, ok. Koonmi 60 cm ronde spiegel zwart wandspiegel met geborsteld metalen frame voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree wanddecoratie, B0BV5YYZFQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572785

Ongebruikt, ok. Geerypsy Opblaasbaar dinosaurus kostuum voor volwassenen, grappig T-Rex-kostuum voor Halloween, feesten, Kerstmis, festival, B0CJ2MLYM5

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572786

Ongebruikt, ok, Piececool 3D puzzel voor volwassenen - zilveren zak met druiven-, bloemen- en vogelpatronen DIY 3D-metalen modelbouwset voor volwassenen, 14+, B0912CGKFL

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572787

Ongebruikt, ok, Piececool 3D puzzel voor volwassenen - zilveren zak met druiven-, bloemen- en vogelpatronen DIY 3D-metalen modelbouwset voor volwassenen, 14+, B0912CGKFL

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572788

Ongeopend, ok. OFILA Babyshower achtergrond, rond, 2,2 x 2,2 m, B09XTWDNL3

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572789

Ongeopend, ok. OFILA Babyshower achtergrond, rond, 2,2 x 2,2 m, B09XTWDNL3

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572790

Ongebruikt, ok. Aquasonic Vibe Serie Ultra witmakende tandenborstel, ADA geteste elektrische tandenborstel, 8 borstelkoppen en reisetui, ultra sonische motor en draadloos opladen, 4 modi met Smart Time, satijn, B07R8WGDKF

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572791
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.