Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:46
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573033

Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573034

Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573035

Ongebruikt, getest en werkt, ok. USB-campingventilator, werkt op batterijen, draagbare campingventilator, oplaadbaar met afstandsbediening, tentventilator met afneembare ventilatorbladen, ophanghaak, timer, 4 snelheden voor buiten, B09Y36GD6M

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573036

Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573037

Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573038

Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573039

Ongeopend, Efluky Solar Radio AM/FM/NOAA Crankradio Draagbare USB oplaadbare noodradio met 4000mAh Power Bank, LED-zaklamp, SOS-alarm en leeslamp voor kamperen , B085RBPRDG

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573040

Ongeopend, AUTOHAUX 12 Inch Bar Grille vr Subwoofer Grille Cover, diam 30cm, 2 stuks in verpakking, B07Y3XB3XH

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573041

Ongeopend, AUTOHAUX 12 Inch Bar Grille vr Subwoofer Grille Cover, diam 30cm, 2 stuks in verpakking, B07Y3XB3XH

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573042

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen schalen ovaal 19,5 x 11 x 3,2 cm I snackborden wit van gerecycled karton voor frietjes, curryworst enz. Recyclebaar - milieuvriendelijk I frietschalen multipack 1000 stuks, B096KWKQT3

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573043

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Jumbo papieren rietjes, 23 cm, Ø 8 mm, biologisch afbreekbaar, bruine rietjes, milieuvriendelijk, feestrietjes voor smoothies, 3450 stuks, B0BYJFDDBR

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573044

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Papieren rietjes 20 cm rietjes, 5 mm diameter, biologisch afbreekbaar, witte rietjes afzonderlijk verpakt, feestrietjes voor cocktails, papieren rietjes, 6250 stuks, B08WC1J7NR

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573045

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, BIOZOYG wegwerpbord voor snacks, afmetingen 8 x 18 + 3 cm afneembaar, borden van gerecycled wit karton voor frites, saucissen enz. recyclebaar, milieuvriendelijk, 2000 stuks, B096KSTB8J

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573046

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, BIOZOYG Biologische wegwerpbekerdeksel voor biologische eetbekers Ø 185 mm, composteerbare beker, wegwerpdeksel en stoomgaten, 300 biologisch afbreekbare bekerdeksels, karton, bruin, B09WRPF872

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573047

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Suikerrietdeksels voor to-go kommen 23 x 14,5 cm I 500 st. composteerbare deksels voor afhaalgerechten gemaakt van bagasse - biologisch afbreekbaar I Verpakkingsdeksels wit rechthoekig, B096KH2JNW

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573048

Ongeopend, in seal, deksel niet inbegrepen, BIOZOYG Suikerrietkommen 650 ml I 500 st. composteerbare Soepkommen Gemaakt van Bagasse - Biologisch afbreekbaar I Hoogwaardige Chips menu Doos ongepartitioneerd I Snackgerechten Wit Rechthoekig 500 stuks, B092PVPBPT... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573049

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Organische kartonnen dozen met venster I take-away dozen met groot venster van PLA - nat-proof lekvrije composteerbaar I 400 st. patisserie dozen I patisserie box 900ml, B09BR3Z69M

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573050

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische wegwerpbeker van wit papier To Go I-beker Composteerbare coating Soepbeker To Go Kartonnen beker voor ijs I 20 x 25 stabiele ronde kartonnen bekers 200 ml, B0C1KHGN5Q

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573051

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologisch wegwerpbekerdeksel voor biologische eetbekers Ø 95 mm, composteerbare beker, wegwerpdeksel en stoomgaten, 500 biologisch afbreekbare bekerdeksels, karton, bruin, B09WRPW8SB

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573052

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Witte recyclebare papieren bekers met EcoUp© Icon en verfcoating op waterbasis, Ø 90 mm, 1000 biologisch afbreekbare wegwerpkoffiemok, 300 ml, koffiebeker, wegwerpbeker, B07H2HCSPV

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573053

Ongeopend, in seal, BIOZOYG 500 stuks geribbelde bekers To Go kartonnen bekers van bruin kraftkarton, ongebleekt, milieuvriendelijke koffiedrinkbekers wegwerp biologisch onbedrukt, 300 ml, 100% biologisch afbreekbaar, B0CPLWST1J

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573054

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische wegwerpbekers voedselbeker kartonnen beker To Go wit I composteerbare bekers soepbeker To Go wegwerp ijsbeker karton I 20 x 25 stabiele kartonnen bekers 400 ml rond, B0C1K6JBFQ

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573055

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische ijscoupes van karton, 1000 stuks, kraftkartonnen beker, bruin, composteerbare beker, ongebleekt, voedselbeker om mee te nemen, biologisch afbreekbaar, 150 ml, B093T1RVSV

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573056

Ongeopend, in seal, BIOZOYG 25 x 20 geïsoleerde papieren bekers 100 ml (500 stuks), Ø 62 mm, bruin, geribbeld, plasticvrij, duurzame materialen, wegwerpbeker, glühweinbekers, B0CPLTSVGF

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573057

Ongeopend, in seal, BIOZOYG kartonnen membraandeksel wit 500 stuks Ø 9,8 cm I Papieren beker to-go deksel I PLA-gecoat & stoomdoorlatend I Bio-kunststof coating I Met dampgaten I Stabiele dubbele doos, B097P1QTWB

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573058

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen deksel met drinkopening, koffie-to-go deksel, Ø 90 mm, wit, voor koffie-to-go papieren bekers, biologisch afbreekbaar en composteerbaar, koffiemokken deksel met drinkgat, 1000 stuks, B0BS1531BQ

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573059

Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen deksel met drinkopening, koffie-to-go deksel Ø 80 mm, wit, voor koffie-to-go kartonnen bekers, biologisch afbreekbaar en composteerbaar, koffiebekerdeksel met drinkgat, 1000 stuks

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573060

Ongeopende verpakking, ok, Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX9

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573061

Ongeopende verpakking, ok, 2 x Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX9

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573062
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.