Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 28/09/2024 10:00-12:30
AfhalenZaterdag 05/10/2024 10:00-16:00
Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ
Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ
Ongeopend, ok, BARCHI HEAT 7,4 V 2200 mAh Stripes verwarmde handschoenen, oplaadbare elektrische handschoenen, handwarmer voor sneeuwwrijven, skiën, schaatsen, motorrijden, XL, B07TLVHSQQ
Ongebruikt, getest en werkt, ok. USB-campingventilator, werkt op batterijen, draagbare campingventilator, oplaadbaar met afstandsbediening, tentventilator met afneembare ventilatorbladen, ophanghaak, timer, 4 snelheden voor buiten, B09Y36GD6M
Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T
Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T
Ongebruikt, ok, REANICE Mini Bong glazen bongset, bestaande uit handgemaakte glazen bong, downstem, bubbler, tabaksbox, tabaksmolen, twee 14,5 mm kommen en een rookolieschaal. hoog 21 cm dikke Beaker Bong, B09LQSWZ9T
Ongeopend, Efluky Solar Radio AM/FM/NOAA Crankradio Draagbare USB oplaadbare noodradio met 4000mAh Power Bank, LED-zaklamp, SOS-alarm en leeslamp voor kamperen , B085RBPRDG
Ongeopend, AUTOHAUX 12 Inch Bar Grille vr Subwoofer Grille Cover, diam 30cm, 2 stuks in verpakking, B07Y3XB3XH
Ongeopend, AUTOHAUX 12 Inch Bar Grille vr Subwoofer Grille Cover, diam 30cm, 2 stuks in verpakking, B07Y3XB3XH
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen schalen ovaal 19,5 x 11 x 3,2 cm I snackborden wit van gerecycled karton voor frietjes, curryworst enz. Recyclebaar - milieuvriendelijk I frietschalen multipack 1000 stuks, B096KWKQT3
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Jumbo papieren rietjes, 23 cm, Ø 8 mm, biologisch afbreekbaar, bruine rietjes, milieuvriendelijk, feestrietjes voor smoothies, 3450 stuks, B0BYJFDDBR
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Papieren rietjes 20 cm rietjes, 5 mm diameter, biologisch afbreekbaar, witte rietjes afzonderlijk verpakt, feestrietjes voor cocktails, papieren rietjes, 6250 stuks, B08WC1J7NR
Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, BIOZOYG wegwerpbord voor snacks, afmetingen 8 x 18 + 3 cm afneembaar, borden van gerecycled wit karton voor frites, saucissen enz. recyclebaar, milieuvriendelijk, 2000 stuks, B096KSTB8J
Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, BIOZOYG Biologische wegwerpbekerdeksel voor biologische eetbekers Ø 185 mm, composteerbare beker, wegwerpdeksel en stoomgaten, 300 biologisch afbreekbare bekerdeksels, karton, bruin, B09WRPF872
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Suikerrietdeksels voor to-go kommen 23 x 14,5 cm I 500 st. composteerbare deksels voor afhaalgerechten gemaakt van bagasse - biologisch afbreekbaar I Verpakkingsdeksels wit rechthoekig, B096KH2JNW
Ongeopend, in seal, deksel niet inbegrepen, BIOZOYG Suikerrietkommen 650 ml I 500 st. composteerbare Soepkommen Gemaakt van Bagasse - Biologisch afbreekbaar I Hoogwaardige Chips menu Doos ongepartitioneerd I Snackgerechten Wit Rechthoekig 500 stuks, B092PVPBPT... lees meer
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Organische kartonnen dozen met venster I take-away dozen met groot venster van PLA - nat-proof lekvrije composteerbaar I 400 st. patisserie dozen I patisserie box 900ml, B09BR3Z69M
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische wegwerpbeker van wit papier To Go I-beker Composteerbare coating Soepbeker To Go Kartonnen beker voor ijs I 20 x 25 stabiele ronde kartonnen bekers 200 ml, B0C1KHGN5Q
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologisch wegwerpbekerdeksel voor biologische eetbekers Ø 95 mm, composteerbare beker, wegwerpdeksel en stoomgaten, 500 biologisch afbreekbare bekerdeksels, karton, bruin, B09WRPW8SB
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Witte recyclebare papieren bekers met EcoUp© Icon en verfcoating op waterbasis, Ø 90 mm, 1000 biologisch afbreekbare wegwerpkoffiemok, 300 ml, koffiebeker, wegwerpbeker, B07H2HCSPV
Ongeopend, in seal, BIOZOYG 500 stuks geribbelde bekers To Go kartonnen bekers van bruin kraftkarton, ongebleekt, milieuvriendelijke koffiedrinkbekers wegwerp biologisch onbedrukt, 300 ml, 100% biologisch afbreekbaar, B0CPLWST1J
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische wegwerpbekers voedselbeker kartonnen beker To Go wit I composteerbare bekers soepbeker To Go wegwerp ijsbeker karton I 20 x 25 stabiele kartonnen bekers 400 ml rond, B0C1K6JBFQ
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Biologische ijscoupes van karton, 1000 stuks, kraftkartonnen beker, bruin, composteerbare beker, ongebleekt, voedselbeker om mee te nemen, biologisch afbreekbaar, 150 ml, B093T1RVSV
Ongeopend, in seal, BIOZOYG 25 x 20 geïsoleerde papieren bekers 100 ml (500 stuks), Ø 62 mm, bruin, geribbeld, plasticvrij, duurzame materialen, wegwerpbeker, glühweinbekers, B0CPLTSVGF
Ongeopend, in seal, BIOZOYG kartonnen membraandeksel wit 500 stuks Ø 9,8 cm I Papieren beker to-go deksel I PLA-gecoat & stoomdoorlatend I Bio-kunststof coating I Met dampgaten I Stabiele dubbele doos, B097P1QTWB
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen deksel met drinkopening, koffie-to-go deksel, Ø 90 mm, wit, voor koffie-to-go papieren bekers, biologisch afbreekbaar en composteerbaar, koffiemokken deksel met drinkgat, 1000 stuks, B0BS1531BQ
Ongeopend, in seal, BIOZOYG Kartonnen deksel met drinkopening, koffie-to-go deksel Ø 80 mm, wit, voor koffie-to-go kartonnen bekers, biologisch afbreekbaar en composteerbaar, koffiebekerdeksel met drinkgat, 1000 stuks
Ongeopende verpakking, ok, Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX9
Ongeopende verpakking, ok, 2 x Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX9