Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:46
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopende verpakking, ok, 2 x Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX10

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573063

Ongopend, in seal, YOUMI Kattenkrabpaal voor binnenkatten, 53,3 cm, natuurlijke sisal, krabpaal voor wortel en kat, krabpaal voor katten en kittens, B09DSRM6ZL

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573064

Ongopend, in seal, YOUMI Kattenkrabpaal voor binnenkatten, 53,3 cm, natuurlijke sisal, krabpaal voor wortel en kat, krabpaal voor katten en kittens, B09DSRM6ZL

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573065

Ongopend, in seal, YOUMI Kattenkrabpaal voor binnenkatten, 53,3 cm, natuurlijke sisal, krabpaal voor wortel en kat, krabpaal voor katten en kittens, B09DSRM6ZL

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573066

Ongebruikt, ok. Nepfaivy Hondenbed Extra Groot - Waterdicht Orthopedisch Hondenbed en Matras voor Hondenbench, 105×70×7.5cm Zacht Middelgroot Hondenbed met Afneembare en Wasbare Pluche Hoezen, Donkergrijs, B0BFDT7R72

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573067

Ongebruikt, ok. Nepfaivy Hondenbed Extra Groot - Waterdicht Orthopedisch Hondenbed en Matras voor Hondenbench, 105×70×7.5cm Zacht Middelgroot Hondenbed met Afneembare en Wasbare Pluche Hoezen, Donkergrijs, B0BFDT7R72

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573068

Ongeopend, in seal, Grumpy Toys 2-delige set Interactieve pluche Puppy Trillingen Giggle Ball Toy Shake Crazy Bouncer Toy, B07V83RBF8

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573069

Ongeopend, in seal, Grumpy Toys 2-delige set Interactieve pluche Puppy Trillingen Giggle Ball Toy Shake Crazy Bouncer Toy, B07V83RBF8

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573070

Ongeopend, in seal, Grumpy Toys 2-delige set Interactieve pluche Puppy Trillingen Giggle Ball Toy Shake Crazy Bouncer Toy, B07V83RBF8

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573071

Ongeopend, in seal, Grumpy Toys 2-delige set Interactieve pluche Puppy Trillingen Giggle Ball Toy Shake Crazy Bouncer Toy, B07V83RBF8

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573072

Ongeopend, in seal, Romadedi decoratieve vaas, Glazen vaas met bodem, windlicht, glas, set van 3, voor bloemen, kaarsenhouder, windlichten voor stompkaarsen, drijvende kaarsen, tafeldecoratie, vazen, cilindervazen voor, 18 stuks, B0C9GVB68K

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573073

Ongeopend. Outlery | 4 stuks Draagbare en herbruikbare roestvrijstalen reisbestekset en herbruikbare eetstokjes (metallic goud) Bestekset in zakformaat, B09M8TPNZ6

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573074

Ongeopend. Outlery | 4 stuks Draagbare en herbruikbare roestvrijstalen reisbestekset en herbruikbare eetstokjes (metallic goud) Bestekset in zakformaat, B09M8TPNZ6

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573075

Ongeopend. Outlery | 2 stuks Draagbare en herbruikbare roestvrijstalen reisbestekset en herbruikbare eetstokjes (metallic goud) Bestekset in zakformaat, B09M8TPNZ6

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573076

Ongebruikt, ok, Prowheel Ebike crankarm, 152 mm/160 mm/165 mm/170 mm, gesmede legering, 6061 T6, MTB, crankarm, e-bike M420, M500, M600, elektrische fiets motor B0CHM83MMC

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573077

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573078

Ongebruikt, ok. Reehi 10 x Garage Opberghaken voor Hangladders/Fietsen/Tuingereedschap, B07K6GKNHS

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573079

Ongeopend, in seal, Romadedi Theelichthouder kaarsenhouder metaal goud - set van 6 geometrische theelichtjes kaarsenstandaard stompkaars windlicht modern geo decoratie voor tafeldecoratie feest bruiloft woonkamer, B0BC94W9H5

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573080

Ongeopend, ok, Feishibang Pull Up Assistance Bands voor het versterken van borst, schouder en arm spiertraining verstelbare kin-up assistentiebanden voor fitness revolutie, B08K8KFXLL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573081

Ongeopend, ok, Feishibang Pull Up Assistance Bands voor het versterken van borst, schouder en arm spiertraining verstelbare kin-up assistentiebanden voor fitness revolutie, B08K8KFXLL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573082

Gebruikssporen, ok. DAINESE - 4-takt 2 handschoenen, korte motorhandschoen, leren motorhandschoen, knokkelbescherming, heren, zwart/zwart, L, B07Y2FRFMS

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573083

Ongebruikt, ok. ORIGINE Motor-jethelm Open motorfiets-scooterhelm voor dames heren volwassenen met dubbel vizier ECE-goedgekeurd, B095BQMK64

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573084

Ongeopend, TraLxwee Klimwand, kattentrap, muur, set van 3, kattenklimwandset, kattenladder met slaapplaats, kattenhangmat om te slapen, spelen, klimmen en luieren , B0BQMC1GJQ

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573085

Ongeopend, TraLxwee Klimwand, kattentrap, muur, set van 3, kattenklimwandset, kattenladder met slaapplaats, kattenhangmat om te slapen, spelen, klimmen en luieren , B0BQMC1GJQ

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573086

Ongeopend, in seal, MASTERTOP Krabstam 130cm hoogvoor katten, top kerstboom, natuurlijk sisaltouw krabpaal voor kittens in huis, B0CJY2L33Y

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
573087

Ongeopend, in seal, MASTERTOP Krabstam 130cm hoogvoor katten, top kerstboom, natuurlijk sisaltouw krabpaal voor kittens in huis, B0CJY2L33Y

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573088

Ongeopend, in seal, MASTERTOP Krabstam 130cm hoogvoor katten, top kerstboom, natuurlijk sisaltouw krabpaal voor kittens in huis, B0CJY2L33Y

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573089

Ongeopend, in seal, MASTERTOP Krabstam 130cm hoogvoor katten, top kerstboom, natuurlijk sisaltouw krabpaal voor kittens in huis, B0CJY2L33Y

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573090

Ongeopend. Kattenklimwandset met grot-sisal-krabpaal Kattentrap Kattenplank Wandligstoel voor kleine, middelgrote en grote katten, handgemaakt houten kattenmeubilair Wandmontage tot 50 kg draagvermogen, wandpark, B09T6F47P1

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573091

Ongeopend. Kattenklimwandset met grot-sisal-krabpaal Kattentrap Kattenplank Wandligstoel voor kleine, middelgrote en grote katten, handgemaakt houten kattenmeubilair Wandmontage tot 50 kg draagvermogen, wandpark, B09T6F47P1

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573092
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.