Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:46
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Lichte gebruikssporen, ok. Zeer sterke autostoel voor honden, versterkte autostoel of mand voor kleine en middelgrote honden in de auto, met 4 sluitbanden, autostoel of hondenbed in de auto, B097Y4142D

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573252

Gebruikt, ok. Zeer sterke autostoel voor honden, versterkte autostoel of mand voor kleine en middelgrote honden in de auto, met 4 sluitbanden, autostoel of hondenbed in de auto, B097Y4142D

Huidig bod
Huidig bod 1,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573253

Ongebruiktm ok. Hondenföhn | Föhn en Borstel in één | Compact en Licht in Gewicht | Stille Waterblazer | Dierenborstel voor kleine en middelgrote Honden, Katten en andere Huisdieren | Stille Waterblazer | Pet Grooming Dryer, B07VSPJP76

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573254

Ongebruiktm ok. Hondenföhn | Föhn en Borstel in één | Compact en Licht in Gewicht | Stille Waterblazer | Dierenborstel voor kleine en middelgrote Honden, Katten en andere Huisdieren | Stille Waterblazer | Pet Grooming Dryer, B07VSPJP76

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573255

Ongeopend, ok. FCSDETAIL schoonloopmat voor binnen, 60 x 90 cm, antislip entreetapijt, machinewasbare hondendeurmat, binnen vloermat voor ingang, modderige schoenen en poten, B0CPYLYVZD

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573256

Ongeopend, ok. FCSDETAIL schoonloopmat voor binnen, 60 x 90 cm, antislip entreetapijt, machinewasbare hondendeurmat, binnen vloermat voor ingang, modderige schoenen en poten, B0CPYLYVZD

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573257

Ongeopend, ok. FCSDETAIL schoonloopmat voor binnen, 60 x 90 cm, antislip entreetapijt, machinewasbare hondendeurmat, binnen vloermat voor ingang, modderige schoenen en poten, B0CPYLYVZD

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573258

Ongebruikt, ok. 4 stuks reservepalen voor krabpaal, vervanging voor 40 cm krabpaal met schroeven M8, krabpaal van sisal voor kittens, kattentoren, B0CCTCD4J1

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573259

Ongebruikt, geen doos, ok. 4 stuks reservepalen voor krabpaal, vervanging voor 40 cm krabpaal met schroeven M8, krabpaal van sisal voor kittens, kattentoren, B0CCTCD4J1

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573260

Ongebruikt, ok, Happi N Pets Kattenbed voor verwarmingen, knuffelige kattenverwarmingsligstoel, verstelbare haak voor verschillende verwarmingen, kattenhangmat voor verwarmingen, grijs, B0B5ZQXC65

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573261

Ongebruikt, ok, Happi N Pets Kattenbed voor verwarmingen, knuffelige kattenverwarmingsligstoel, verstelbare haak voor verschillende verwarmingen, kattenhangmat voor verwarmingen, grijs, B0B5ZQXC65

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573262

Lichte gebruikssporen, ok. Neverland Kappershoofd 71 cm 60% echt menselijk haar, trainingshoofd cosmetologie make-up mannequin poppetje poppenhoofd met tafelklemhouder, wimper, doe-het-zelf haarstyling vlecht set (goud), B0BFHRZ2JL

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573263

Minieme gebruikssporen, ok. Zeer sterke autostoel voor honden, versterkte autostoel of mand voor kleine en middelgrote honden in de auto, met 4 sluitbanden, autostoel of hondenbed in de auto, B097Y4142D

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573264

Ongebruikt, geen doos, ok. Nobleza Orthopedisch hondenbed, hondenbed, middelgroot, wasbaar en afneembaar, hondenbank, ultrazacht en antislip, donkerbruin, L, 85 x 61 x 20 cm, B0C27HPLRJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573265

Ongebruikt, ok. Blower 2-in-1 hondenhaardroger met zelfreinigende borstel, haardroger en borstel voor honden, katten en andere huisdieren, stille hondendroger, kleine en middelgrote dieren, B08NXGBKPV

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573266

Ongeopend. LAOPET Kattenmand en kattenbed in een voetenbank - indoor kattentent als plek om zich terug te trekken voor kat, kattenmand, kattenhuis en tegelijkertijd een poef, B0CG3N216Z

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573267

Ongeopend. LAOPET Kattenmand en kattenbed in een voetenbank - indoor kattentent als plek om zich terug te trekken voor kat, kattenmand, kattenhuis en tegelijkertijd een poef, B0CG3N216Z

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573268

Ongebruikt, ok. HMTOPE Orthopedisch hondenbed, kattenbed, rond, van schuim, wasbaar, Ø 80 cm, lichtgrijs, B09NKF5H52

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573269

Ongebruikt, ok. Kuoser Hondenkraag, comfortabele lekbescherming, beschermende maatregelen, verstelbare beschermende halsband, hondenhalsband, lekbescherming voor honden, preventie, B0C9LS7FLC

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573270

Ongebruikt, ok. Toozey Verwarmingsmat voor katten en honden, 70 x 40 cm, timer- en temperatuurinstelbaar, veilig, elektrische elektrische deken voor huisdieren met kristallen fluwelen overtrek voor pasgeborenen, B0C5ZZHX22

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573271

Ongebruikt, ok. Meikuler kattenkrabpaal, krabpaalspeelgoed van paddenstoelen voor katten en kittens, natuurlijke krabpalen van sisal voor katten, B08NCYTKZN

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
573272

Ongebruikt, geen doos, ok. Kuoser Winterjas voor honden, reflecterende fleecejas voor kleine, middelgrote en grote puppy's, waterdicht, winddicht vest met harnasgat,XL, B0BWMXSVD4

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573273

Ongebruikt, geen doos, ok. HMTOPE Orthopedisch hondenbed, hondenmat twee verdiepingen design, wasbaar, hondenmand, 105 cm, donkergrijs, B0BHW734BJ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573274

Ongeopend, ok. Cskunxia 2-pack hangende T-hyllconsol, B0CPSQBCK4

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573275

Ongeopend, ok. Fiita Yogamat, antislip, met draagriem, 8 mm dikke yogamat, fitnessmat, antislip, TPE-gymnastiekmat voor thuis en buiten, trainingsmat voor yoga, pilates, workout (45 x 201 cm), B0CFZPDX4P

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573276

Ongeopend, ok. Fiita Yogamat, antislip, met draagriem, 8 mm dikke yogamat, fitnessmat, antislip, TPE-gymnastiekmat voor thuis en buiten, trainingsmat voor yoga, pilates, workout (45 x 201 cm), B0CFZPDX4P

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573277

Ongeopend, in seal, geen doos, Automatische waterbak voor dieren, dieren van roestvrij staal met vlotterventiel voor paard, geiten, rundvlees, varken, hond, B09XMJX1GV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573278

Ongeopend, in seal, geen doos, Automatische waterbak voor dieren, dieren van roestvrij staal met vlotterventiel voor paard, geiten, rundvlees, varken, hond, B09XMJX1GV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
573279

Ongeopend, foto indicatief, kleur is blauw onderwaterzicht. Fiita Yogamat, sportmat, fitnessmat, gymnastiekmat, gevoerd, antislip, voor fitness, pilates, yogamat, 183 x 61 x 0,6 cm, extra breed, extra dik, antislip, yoga en pilates (183 x 61 cm), B0CFXZPSJ1... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573280

Ongeopend, foto indicatief, kleur is blauw onderwaterzicht. Fiita Yogamat, sportmat, fitnessmat, gymnastiekmat, gevoerd, antislip, voor fitness, pilates, yogamat, 183 x 61 x 0,6 cm, extra breed, extra dik, antislip, yoga en pilates (183 x 61 cm), B0CFXZPSJ1... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
573281
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.