Retourdeals deel 2

Retourdeals deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 28/09/2024 10:00-12:30

Afhalen

Zaterdag 05/10/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 30/09/2024 21:46
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, ok, blauw, KalaDuck Speelgoed Doktersset voor Kinderen, Medische Kar Speelset met Gesimuleerde Geluiden, Realistisch Rollenspel Dokter Spellen, Dokterskarretje Speelgoedset Cadeau voor Jongens Meisjes (Blauw), B0CHVLY2T1

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572559

Ongeopend, ok, KalaDuck kinderkassawagen, 48PCS supermarktkassaspeelgoed met rekenmachine, scanner, speelgeld en winkelaccessoires, kinderwinkel speelgoedcadeau (geel), B0CHYB3N9M

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572560

Ongeopend, ok, KalaDuck kinderkassawagen, 48PCS supermarktkassaspeelgoed met rekenmachine, scanner, speelgeld en winkelaccessoires, kinderwinkel speelgoedcadeau (geel), B0CHYB3N9M

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572561

Ongeopend, in seal, KalaDuck Kinderkeuken Speelgoed, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Blauw), B0C8JCZSN3

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572562

Ongeopend, ok,KalaDuck Speelgoed voor Kinderkeuken, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Roze), B0C8HNH3CG

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572563

Ongeopend, ok,KalaDuck Speelgoed voor Kinderkeuken, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Roze), B0C8HNH3CG

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572564

Ongeopend, ok,KalaDuck Speelgoed voor Kinderkeuken, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Roze), B0C8HNH3CG

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572565

Ongeopend, in seal, POCOCO Discs voor POCOCO Galaxy Lite Star Projector Home Planetarium, 5k Ultra HD, 6 stuks (kinderhoek - 6 schijven zonder projector), B0C1FX9FG1

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572566

Ongeopend, ok, roze, KalaDuck Speelgoed Doktersset voor Kinderen, Medische Kar Speelset met Gesimuleerde Geluiden, Realistisch Rollenspel Dokter Spellen, Dokterskarretje Speelgoedset Cadeau voor Jongens Meisjes (Roze), B0CHVJ51L5

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572567

Ongeopend, ok, roze, KalaDuck Speelgoed Doktersset voor Kinderen, Medische Kar Speelset met Gesimuleerde Geluiden, Realistisch Rollenspel Dokter Spellen, Dokterskarretje Speelgoedset Cadeau voor Jongens Meisjes (Roze), B0CHVJ51L5

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572568

Ongeopend, ok, roze, KalaDuck Speelgoed Doktersset voor Kinderen, Medische Kar Speelset met Gesimuleerde Geluiden, Realistisch Rollenspel Dokter Spellen, Dokterskarretje Speelgoedset Cadeau voor Jongens Meisjes (Roze), B0CHVJ51L5

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572569

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, SEREED Loopfiets voor kinderen vanaf 1 jaar, loopfiets speelgoed voor baby's van 12-36 maanden, eerste fiets zonder pedaal met 4 wielen, B09D2T7V9H

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
572570

Ongeopend, in seal, KalaDuck Kinderkeuken Speelgoed, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Blauw), B0C8JCZSN3

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
572571

Ongeopend, in seal, KalaDuck Kinderkeuken Speelgoed, Multifunctionele Keukenset met Kooktoestel, Stoom, Gootsteen, Geluid, Licht en Keukenaccessoires, 65 Stuks Rollenspel Keuken Speelgoed voor Jongens Meisjes (Blauw), B0C8JCZSN3

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572572

Ongebruikt, ok, YOBEST Babyspeelpark, Grijs, XXL box voor baby's, binnen en buiten, met antislip basis, stabiel beschermingsrooster voor kinderen (190 x 146 x 69 cm) , B083QW2J1Z

Huidig bod
Huidig bod 18,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
572573

Ongebruikt, ok, YOBEST Babyspeelpark, Grijs, XXL box voor baby's, binnen en buiten, met antislip basis, stabiel beschermingsrooster voor kinderen (190 x 146 x 69 cm) , B083QW2J1Z

Huidig bod
Huidig bod 16,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572574

Ongebruikt, ok, ANTETOK Berijpte Kristallen Klankschalen Afgestemd, 3 x 8 inch, B0856QWZ2D

Huidig bod
Huidig bod 40,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572575

Ongeopend, in seal, Coinmit 50 cm draadloze led-fotolamp met afstandsbediening, 4000 mAh fotolamp met accu, dimbare fotolamp, geschikt voor beeldweergave, kunsttentoonstelling, zwart, B0C4KS1NX2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572576

Ongeopend, in seal, Coinmit 50 cm draadloze led-fotolamp met afstandsbediening, 4000 mAh fotolamp met accu, dimbare fotolamp, geschikt voor beeldweergave, kunsttentoonstelling, zwart, B0C4KS1NX2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572577

Ongeopend, in seal, Coinmit 50 cm draadloze led-fotolamp met afstandsbediening, 4000 mAh fotolamp met accu, dimbare fotolamp, geschikt voor beeldweergave, kunsttentoonstelling, zwart, B0C4KS1NX2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572578

Ongeopend, in seal, Coinmit 50 cm draadloze led-fotolamp met afstandsbediening, 4000 mAh fotolamp met accu, dimbare fotolamp, geschikt voor beeldweergave, kunsttentoonstelling, zwart, B0C4KS1NX2

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572579

Ongeopend, in seal, MOYACA led-masker met wifi, doe-het-zelf speelfunctie, gebarenherkenningsschakelaar, lichtmasker voor Halloween, rave maskerade party, B0BXXBY49Z

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572580

Ongeopend, in seal, MOYACA led-masker met wifi, doe-het-zelf speelfunctie, gebarenherkenningsschakelaar, lichtmasker voor Halloween, rave maskerade party, B0BXXBY49Z

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572581

Ongeopend, in seal, MOYACA led-masker met wifi, doe-het-zelf speelfunctie, gebarenherkenningsschakelaar, lichtmasker voor Halloween, rave maskerade party, B0BXXBY49Z

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572582

Ongeopend, ok, Barbie Fashion Collection-Speelset | Barbie | Mattel GFB83 | Doll Pop met Kleren, B0BZJHN5MC

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572583

Ongeopend, in seal, Easylight Plafondlamp met 4 verstelbare spots metaal in zwart 4x E14 langwerpig slaapkamer woonkamer keuken hal binnen plafondlamp, B08SR265SF

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572584

Ongeopend, in seal, Easylight Plafondlamp met 4 verstelbare spots metaal in zwart 4x E14 langwerpig slaapkamer woonkamer keuken hal binnen plafondlamp, B08SR265SF

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
572585

Ongebruikt, ok, Elektrische verwarming, elektrische radiator, keramische ventilatorverwarming, mini klein 600 W, extra verwarming, ventilatorradiator badkamer, slaapkamer, kantoor (wit), B0BJ1P1PPH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572586

Minieme gebruikssporen, ok. CISA 111731502, aan te brengen elektrisch slot, inlaat 50 mm, handbediend zwenkslot, beschermdak, ondermonds, knop, stroomgrendel, links, B007ARLXOS

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572587

Minieme gebruikssporen, ok. tiiwee Deurstopper Alarm – Inbraak Alarm – Hotel Alarm – Set van 2 – Inclusief Batterijen, B07R7VMKL6

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
572588
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.