Orgineel zeer oud emaille reclamebord van renault oliën, zeer mooi geleefd bord met patine
Donderdag 10/10/2024 10:00-12:00
AfhalenDonderdag 10/10/2024 10:00-12:00
Emmaille reclamebord kleber V10 en vente ici een dubbelzijdig emaille bord 100 x 50 cm
Prachtig zeer groot frans reclamebord van Hotchkiss, afmetingen ca 50cm x 1,25m. Reclamebord uit de jaren 80 alumium.
Zeer mooi sculptuur van Mario hoogte ca 60cm
Mooi logo van Shell op schelp vervaardigd uit poleyster.
Zeer mooie replica van ET vervaardigd uit kunsthars. Hoogte ca 30cm
Mooi sculptuur uit poleyster vervaardigd
Prachtig sculptuur van esso oil drop, sculptuur met de hand beschilderd. Sculptuur vervaardigd uit poleyster
Zeer groot tuinsculptuur van een Piraat. Vervaardigd uit poleyster met de hand beschilderd
Decoratieve benzinepomp hoogt ca 1m
Design sculptuur Poedel, vervaardigd uit poleyster kleur zwart
Mooi sculptuur uit poleyster van het Logo van Harley Davidson
Setje van 2 esso oil drops vervaardigd uit poleyster
Japans vligtuig uit blik gemaakt, prachtig verzamel item.
Prachig metalen reclamebord van Tripel Karmeliet
Oude paspop / Buste, zeer mooi als decoratie
Zeer groot xxl beeld van Pikachu hoogte ca 1m10
Prachtig beeldje geinspireerd door salvador dali, hoogte ca 12cm
Prachtige lichtgevend kader van amerikaanse auto's. Zeer decoratief voor in de mancave
Plantenbak in de vorm van een busje. Zeer decoratief
Metalen reclamebord Paljas
XXL zijkant racewagen, zeer mooi decoratief item voor in een mancave te plaatsen of op te hangen. Lengte ca 2m
Prachtige scene van kuifje in america. Klein beeldje uit kunsthars uitgebracht onder licentie van Moulinsart
Mooi groot michelin bibendum figuur hoogte ca 1m10 gemaakt uit poleyster
Was een inpakkunstenaar. 3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm