Mancave, decoratie en automobilia

Donderdag 10/10/2024 10:00-12:00

Statielei 26/w11, 2640 Mortsel, België

Aantal kavels
89 kavels
Einde op 07/10/2024 19:21

Orgineel zeer oud emaille reclamebord van renault oliën, zeer mooi geleefd bord met patine

575881

Emmaille reclamebord kleber V10 en vente ici een dubbelzijdig emaille bord 100 x 50 cm

Huidig bod 200,00
575882

Prachtig zeer groot frans reclamebord van Hotchkiss, afmetingen ca 50cm x 1,25m. Reclamebord uit de jaren 80 alumium.

575883

Zeer mooi sculptuur van Mario hoogte ca 60cm

575884

Mooi logo van Shell op schelp vervaardigd uit poleyster.

575885

Zeer mooie replica van ET vervaardigd uit kunsthars. Hoogte ca 30cm

Huidig bod 40,00
575886

Mooi sculptuur uit poleyster vervaardigd

Huidig bod 40,00
575887

Prachtig sculptuur van esso oil drop, sculptuur met de hand beschilderd. Sculptuur vervaardigd uit poleyster

Huidig bod 60,00
575888

Zeer groot tuinsculptuur van een Piraat. Vervaardigd uit poleyster met de hand beschilderd

Huidig bod 250,00
575889

Decoratieve benzinepomp hoogt ca 1m

575890

Design sculptuur Poedel, vervaardigd uit poleyster kleur zwart

Huidig bod 75,00
575891

Mooi sculptuur uit poleyster van het Logo van Harley Davidson

Huidig bod 40,00
575892

Setje van 2 esso oil drops vervaardigd uit poleyster

Huidig bod 25,00
575893

Japans vligtuig uit blik gemaakt, prachtig verzamel item.

575894

Prachig metalen reclamebord van Tripel Karmeliet

575895

Oude paspop / Buste, zeer mooi als decoratie

575896

575897

Zeer groot xxl beeld van Pikachu hoogte ca 1m10

Huidig bod 200,00
575898

Prachtig beeldje geinspireerd door salvador dali, hoogte ca 12cm

575899

575900

575901

Prachtige lichtgevend kader van amerikaanse auto's. Zeer decoratief voor in de mancave

Huidig bod 40,00
575902

Plantenbak in de vorm van een busje. Zeer decoratief

575903

575904

Metalen reclamebord Paljas

Huidig bod 20,00
575905

XXL zijkant racewagen, zeer mooi decoratief item voor in een mancave te plaatsen of op te hangen. Lengte ca 2m

575906

Prachtige scene van kuifje in america. Klein beeldje uit kunsthars uitgebracht onder licentie van Moulinsart

Huidig bod 25,00
575907

Mooi groot michelin bibendum figuur hoogte ca 1m10 gemaakt uit poleyster

Huidig bod 125,00
575908

Was een inpakkunstenaar. 3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

575909

575910