3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm
Donderdag 10/10/2024 10:00-12:00
AfhalenDonderdag 10/10/2024 10:00-12:00
Prachtig sculptuur dinosaurus
Prachtig handgemaakt en beschilderd sculptuur “Ode aan LV”
Prachtige racing beer, zeer mooi sculptuur past in elke ruimte. Ook zeer mooi voor in de mancave
Prachtig Pop-Art sculptuur +- 1m zeer mooi groot sculptuur met de hand beschilderd in levendige kleuren
Mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm
2 artcards w.o. Jeff koons en een andere. 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm
Herman Brood en Keith Haring 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm
Prachtig schaalmodel van een Pegaso Z, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.
Prachtig schaalmodel van een issota, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.
E.T. Zeer mooie replica van ET vervaardigd uit kunsthars. Hoogte ca 120cm
Lithografie uit een kuifje strip. Zeldzame moulinsart ex-libris. Afmetingen ca 19,4x24cm.
Mooie artcard ingelijst uitgegeven onder licentie van Moulinsart
Kuifje schaalmodel vliegtuig