Mancave, decoratie en automobilia

Donderdag 10/10/2024 10:00-12:00

Statielei 26/w11, 2640 Mortsel, België

Aantal kavels
89 kavels
Einde op 07/10/2024 19:21

3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

575911

Prachtig sculptuur dinosaurus

575912

Prachtig handgemaakt en beschilderd sculptuur “Ode aan LV”

575913

575914

Prachtige racing beer, zeer mooi sculptuur past in elke ruimte. Ook zeer mooi voor in de mancave

Huidig bod 110,00
575915

Huidig bod 110,00
575916

Prachtig Pop-Art sculptuur +- 1m zeer mooi groot sculptuur met de hand beschilderd in levendige kleuren

Huidig bod 300,00
575917

Mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

575918

2 artcards w.o. Jeff koons en een andere. 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

575919

Herman Brood en Keith Haring 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

575920

Prachtig schaalmodel van een Pegaso Z, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.

575921

Prachtig schaalmodel van een issota, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.

575922

Et

E.T. Zeer mooie replica van ET vervaardigd uit kunsthars. Hoogte ca 120cm

575923

Lithografie uit een kuifje strip. Zeldzame moulinsart ex-libris. Afmetingen ca 19,4x24cm.

575924

Mooie artcard ingelijst uitgegeven onder licentie van Moulinsart

575925

Kuifje schaalmodel vliegtuig

575926

575927

575928

575929

575930

575931

575932

575933

575934

575935

575936

575937

575938

575939

575940