Ongeopend. TOPICK Linnen gestreepte gordijnen, zwart, strepen, gordijnen met oogjes, ticking, strepen, patroon, linnenlook, gordijnen, lichtfiltering voor woonkamer, krijtstrepen, gordijn, ondoorzichtig, 2 stuks, 130 x 145 cm, B0BZ4KZ1X3
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Ongeopend. TOPICK Linnen gestreepte gordijnen, zwart, strepen, gordijnen met oogjes, ticking, strepen, patroon, linnenlook, gordijnen, lichtfiltering voor woonkamer, krijtstrepen, gordijn, ondoorzichtig, 2 stuks, 130 x 145 cm, B0BZ4KZ1X4
Ongeopend, in seal, Oral-B Vitality Precision Clean Elektrische tandenborstel (met timer), B003YFXTNI
Ongebruikt, ok, Romadedi Glazen kandelaar, kaarsenstandaard voor staafkaarsen, set van 20, kleine staafkaarsenhouders, bruiloft, tafeldecoratie voor staafkaarsen, eettafel, feest, Kerstmis, advent, woonkamer, vintage, B0CHJNKNPQ
Ongebruikt, ok, antok Badkamerspiegel, 60 x 90 cm, wandspiegel, decoratieve badkamerspiegel voor badkamer, woonkamer, slaapkamer, entree, horizontaal/verticaal (zwart), B0CSFCXK3Q
Minieme gebuikssporen, werkt correct, Yeeklab 31 m lichtketting voor buiten, op zonne-energie, lichtketting voor buiten, met 50 + 2 G40 leds, warmwit, voor buiten, voor terras, feest, bruiloft, B0D14FMS3M
Gebruikssporen, werkt correct, Yeeklab 31 m lichtketting voor buiten, op zonne-energie, lichtketting voor buiten, met 50 + 2 G40 leds, warmwit, voor buiten, voor terras, feest, bruiloft, B0D14FMS3M
Ongebruikt, werkt correct, Sendowtek Ventilator, oplaadbare USB-ventilator, 10400 mAh, ventilator met zonnepaneel, krachtig, met led-zaklamp, timer, 4 snelheden voor buiten, binnen, B0CT2BKPXF
Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, Star Vision Hollywood Verlichte Make-upspiegel met Heldere LED-verlichting, Verlicht Frameloos Kaptafel Cosmetische Spiegel met 14 Dimbare Gloeilampen, Meerdere Kleurmodi, Tafelmodel of Muurbevestiging, B07FQN679L... lees meer
Ongeopend, in seal, Waneway Hollywood spiegel met verlichting voor kaptafel, grote houten verlichte make-upspiegel, B07PY5LBDP
Ongebruikt, ok. HNNJCK 10-pack koelkastorganisatoren Transparante multifunctionele keukenopbergbakken Pantrykast BPA-vrij, B0BD71PY23
Ongebruikt, werkt correct, TTWAY COB-ledstrip, 2700 K, warmwit, 10 m, dimbaar, 24 V, flexibele COB-ledstrip, 384 leds/m, GS-voeding, met RF-afstandsbediening, CRI90+ helder onderbouwlicht voor televisie, doe-het-zelf decoratie [Energieklasse F], B0BHZ6C9GW... lees meer
Minieme gebruikssporen, werkt correct, TTWAY COB-ledstrip, 2700 K, warmwit, 10 m, dimbaar, 24 V, flexibele COB-ledstrip, 384 leds/m, GS-voeding, met RF-afstandsbediening, CRI90+ helder onderbouwlicht voor televisie, doe-het-zelf decoratie [Energieklasse F], B0BHZ6C9GW... lees meer
Ongebruikt, ok, Huanniu–Rond Grillroosters van roestvrij staal 304 met grilltang, diameter 44,5 cm, geschikt voor Weber-kogelbarbecue, 18 inch, houtskool, barbecue-accessoires draagbaar rond, B08YYHCPJP
Ongebruikt, ok, 38stuks ipv 40, 40 stuks 3D-muurstickers, 38 x 35 cm, zelfklevende wand, waterdichte pvc-plaat, decoratieve muur, wit behang, baksteen voor muren en keuken, kantoor en kamer, B0CXDYPP96
Ongeopend, in seal, WANGYI Koksmes, 20 cm, gesmeed en gehamerd, koksmes, 20 cm, scherp, ergonomische handgreep, B0CHHZXQMN
Ongeopend, ok, Woffit Servies Opbergset - Gewatteerde Containers voor Series & Glazen - 12 Personen, 6-delige Servies Opbergkit bevat ook 48 Vilten Beschermers voor Borden, B07DGG4QPQ
Ongebruikt, getest, ok, YOSHOOT Ronde make-upspiegel, 55 x 60 cm, make-uptafelspiegel met verlichting, touch-bediening, 360 graden draaibare make-uptafelspiegel, smart-touch-spiegel met instelbare helderheid, voor slaapkamer, B0CT8FT2M5
Ongebruikt, ok, Textilhome - Gewatteerde beschermende bankhoezen ADELE - Afmeting Chaise longue Linker arm 240cm - Plaatsen Ideaal kinderen, huisdieren - Beschermhoesge. Kleur Beige (Van voren gezien), B077CTZ1YP
Minieme gebruikssporen, ok, Granbest Stretch Waterdichte bankovertrek, 1 stuks, elastaan, jacquard, elastische bankovertrek met anti-slip schuim (3-zits, salie), B089Y8YXF2
Ongebruikt, ok, Koonmi 50 cm ronde spiegel zwart ronde spiegel wandspiegel met frame van aluminiumlegering voor badkamer, wastafel, woonkamer, slaapkamer, entree, wanddecoratie, B0BV5YYZFQ