Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Afhalen

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 19/11/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, in seal, Hihealer Meditatiekussen Zabuton met fluwelen overtrek - Deluxe grote vierkante meditatie yoga vloerkussen kussen kussen mat voor knielen en zitten ondersteuning, grijs, 80 x 80 x 8 cm, B0CLY56WND

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585918

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, Hihealer Meditatiekussen Zabuton met fluwelen hoes - Deluxe grote vierkante meditatie yoga vloerkussen kussen kussen mat voor knielen en zitten ondersteuning, roze, 80 x 80 x 8 cm, B0CLY62GJ7

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585919

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, Hihealer Meditatiekussen Zabuton met fluwelen hoes - Deluxe grote vierkante meditatie yoga vloerkussen kussen kussen mat voor knielen en zitten ondersteuning, blauw, 80 x 80 x 8 cm, B0CLY5JPC8

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585920

Ongebruikt, ok. Ystyle 100% verduisteringsgordijn, set van 2, 140 x 260 cm, thermisch veloursgordijn, anti-koud, ondoorzichtig woonkamergordijn, geluidsdempend kamergordijn, beige, B0CGN9DX7J

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585921

Ongebruikt, ok. Greentainer Koelkastorganizer, ladeset met handgreep, 3-delige stapelbare keukenopbergdoos met uittrekbare lade en deksel voor groenten, bessen, vlees, PET-kunststof, voorraaddozen, B09SH4RJHV

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585922

Ongebruikt, getest en werkend, Automatische krultang, roterend 32 mm, temperatuurinstelling, automatisch roterende krultang , B0CDGKMQ15

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585923

Ongebruikt, getest en werkend, Automatische krultang, roterend 32 mm, temperatuurinstelling, automatisch roterende krultang , B0CDGKMQ15

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585924

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585925

Ongebruikt, ok, FESHFEN 100% menselijk haar knot extensie, rommelig knot haar stuk krullend haar scrunchies chignon paardenstaart extensions voor vrouwen meisjes opgestoken donut haarstukje Kastanjebruin, B08FST4LP2

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585926

Ongeopend, ok,Verwijderbare houtsplijter Handmatige draagbare houtsplijter Veiligheid en stabiliteit Snel handmatig kloofgereedschap Koolstofstaal aanmaakhout Cracker Brandhoutsplijter voor Camping Thuis Open haard, B0BNBJ4G3V

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
585927

Ongeopend, ok,Verwijderbare houtsplijter Handmatige draagbare houtsplijter Veiligheid en stabiliteit Snel handmatig kloofgereedschap Koolstofstaal aanmaakhout Cracker Brandhoutsplijter voor Camping Thuis Open haard, B0BNBJ4G3V

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585928

Ongeopend, ok,Verwijderbare houtsplijter Handmatige draagbare houtsplijter Veiligheid en stabiliteit Snel handmatig kloofgereedschap Koolstofstaal aanmaakhout Cracker Brandhoutsplijter voor Camping Thuis Open haard, B0BNBJ4G3V

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585929

Ongeopend, in seal, CCLIFE bankschroef werkbank werkbankschroef parallelbankschroef auto 125 mm, B01LCDOKH2

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585930

Ongebruikt, volledig, ok, inox, Amerdeco 5 Stuks 96 mm Mat Nikkel Deurgrepen, met 40 Schroeven, Roestvrij Staal, Morden Vierkante Meubelgrepen, voor Keuken, Kantoor, Laden, Kast B0CLL5KC1Z

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585931

Ongeopend, SuperHandy Electric Misting Machine Sanitizer 20V Li-ion 50oz Capacity Portable Cordless Duster Blower ULV Adjustable Particle Size 0-50μm/mm , B08J7Z5Z89

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585932

Ongebruikt, ok. Compleet, ENVENTOR Kruislijnlaser groen, 50m zelfnivellerende laserwaterpas, lijnlaser met dubbele lasermodule, horizontaal/verticaal schakelbaar, pulsfunctie, IP54, magnetische houder 360°, opladen via USB, B0C2PMH641

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
585933

Ongebruikt, ok, Bonvoisin Handmatige Buis Bender 2 in 1 0-180 Graden Koperen Tubing Buigen Gereedschap voor Koper, Messing, Aluminium en Zacht Metaal (3/8 '', 1/2''), B08LSKVP7C

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585934

Ongeopend, ok, Simle Sunflower Onder de wastafelrek, onderkastrek flexibel spoelkastrek keukenrek steekrek met 2 etages, opbergrek met 2 uittrekbare manden lade (wit, 37,4 x 20 x 44 cm), B08DV4HFHY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585935

Ongeopend, ok, Simle Sunflower Onder de wastafelrek, onderkastrek flexibel spoelkastrek keukenrek steekrek met 2 etages, opbergrek met 2 uittrekbare manden lade (wit, 37,4 x 20 x 44 cm), B08DV4HFHY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585936

Ongeopend, ok, Simle Sunflower Onder de wastafelrek, onderkastrek flexibel spoelkastrek keukenrek steekrek met 2 etages, opbergrek met 2 uittrekbare manden lade (wit, 37,4 x 20 x 44 cm), B08DV4HFHY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585937

Ongeopend, ok, Simle Sunflower Onder de wastafelrek, onderkastrek flexibel spoelkastrek keukenrek steekrek met 2 etages, opbergrek met 2 uittrekbare manden lade (wit, 37,4 x 20 x 44 cm), B08DV4HFHY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585938

Ongebruikt, ok. Homesafe HV15K kluis met sleutelslot, 15x20x17cm (HxWxD), Carbon Satin Black, B07QC72MW4

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585939

Ongebruikt, ok. Zonder bouten, Homesafe HV15K kluis met sleutelslot, 15x20x17cm (HxWxD), Carbon Satin Black, B07QC72MW4

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585940

Ongebruikt, ok. 1 sleutel ipv 2, Homesafe HV15K kluis met sleutelslot, 15x20x17cm (HxWxD), Carbon Satin Black, B07QC72MW4

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
585941

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Diivoo WiFi-water timer, slimme sproeier/slang/kraan timer Compatibel met Alexa en 5 irrigatieplannen en regenvertraging, controller voor tuinbewateringssystemen met 2 bewateringsmodi voor gazons, B0CRV28FZ9

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585942

Ongebruikt, getest en werkend, waterconnectors tekort. Diivoo WiFi-water timer, slimme sproeier/slang/kraan timer Compatibel met Alexa en 5 irrigatieplannen en regenvertraging, controller voor tuinbewateringssystemen met 2 bewateringsmodi voor gazons, B0CRV28FZ10... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585943

Ongeopend. Rubberen kabel, elektrische kabel, 3 x 1,5 mm², EU 220 V AC-kabel voor AC-aansluiting van de micro-omvormer op een stopcontact (3 m), B0BHVLR5YT

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585944

Ongeopend. Rubberen kabel, elektrische kabel, 3 x 1,5 mm², EU 220 V AC-kabel voor AC-aansluiting van de micro-omvormer op een stopcontact (3 m), B0BHVLR5YT

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585945

Ongeopend. Rubberen kabel, elektrische kabel, 3 x 1,5 mm², EU 220 V AC-kabel voor AC-aansluiting van de micro-omvormer op een stopcontact (3 m), B0BHVLR5YT

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585946

Ongebruikt, ok, compleet, BIBURY Multifunctioneel gereedschap van roestvrij staal, met schaar en schroevendraaierset, draagbaar, inklapbaar, voor buitenwerk, camping, reparatie

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
585947
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.