Ongebruikt, ok, compleet, BIBURY Multifunctioneel gereedschap van roestvrij staal, met schaar en schroevendraaierset, draagbaar, inklapbaar, voor buitenwerk, camping, reparatie
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok, compleet, SNS SAFETY LTD Rubberen Wielstop Parkeerplaats Begrenzer voor Garages, 60x12x10 cm, Zwart Geel (verpakking van 2), B01MY498E6
Ongebruikt, ok. Compleet, Schoorsteenborstelset, Diameter 150 mm, Haardborstel Bevat 9 Flexibele Stangen 410 mm en 2 Borstelkoppen Houtkachel Haarborstel Kit Haardreinigingsstaaf Reinigingsborstel Droogbuis Reinigingsborstel, B0BLTW1TBN
Ongebruikt, ok, niet getest, W21.8-14 Schroefdraad Externe Slangadapterset, 1,5m CO2-Tankadapter Soda Hogedrukslangset Vervanging voor frisdrankstroom, Eenvoudig te Installeren en te Gebruiken, B09BR11VYV
Ongebruikt, ok, compleet, Yuanny keukenkraan met sproeier, uittrekbaar, 2 straalsoorten, armatuur, mengkraan, keuken, spoelbakarmatuur, spiraalveer, 360° draaibaar, eengreepsmengkraan, 304 roestvrij staal, B09MCGSL86
Ongebruikt,ok, 4 inch zwenkwielen, zwaar uitgevoerde 1200LB diameter 100 mm PU-rubberen zwenkwiel met remmen (4-pack), B088K63LDX
Ongebruikt, volledig, ok, BIBURY Multitooltang, roestvrij staal, 31-in-1 multitooltang met verwisselbare draadsnijder en zaag, opvouwbare multitools met schaar en schroevendraaier, ideaal voor kamperen, survival, B0CLDMYG4G
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Woowind LP1 Elektrische Bandenpomp Compressor 150PSI en Fietspomp Draadloos en Draagbaar met Automatische Stop Auto, Fiets, Motorfiets met Presta-ventiel Schrader-ventiel en Dunlop-ventiel, B09MYNX9BV
Ongebruikt, getest en werkend, lader en opzetstukken ontbreken, Woowind LP1 Elektrische Bandenpomp Compressor 150PSI en Fietspomp Draadloos en Draagbaar met Automatische Stop Auto, Fiets, Motorfiets met Presta-ventiel Schrader-ventiel en Dunlop-ventiel, B09MYNX9BV... lees meer
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Woowind LP1 Elektrische Bandenpomp Compressor 150PSI en Fietspomp Draadloos en Draagbaar met Automatische Stop Auto, Fiets, Motorfiets met Presta-ventiel Schrader-ventiel en Dunlop-ventiel, B09MYNX9BV
Ongebruikt, ok, Homease PVC vloerbedekking, zelfklevend, marmereffect, vinylvloer, antislip, waterdicht, snijbaar, tegellook, vloertegels voor keuken, woonkamer, balkon, mat wit, 50 tegels 4,5 m², B09P8D6TCS
Ongebruikt, ok, werkt correct, WingFly Badkamerventilator 100 mm met vochtsensor en terugslagklep, timer, instelbare nalooptijd, 95 m³/h, 12 W/34 dB voor badkamer, toilet, keuken, wit, B0CP7T2GP2
Ongebruikt, ok, DEWEL Houder voor wasmachine, sokkel voor wasmachine, basis voor koelkast, wasdroger, verstelbaar, lengte 43 cm-60 cm, draagvermogen 300 kg, basis tegen lawaai en trillingen, B07SW38VX9
Ongeopend, ok, Doucheplank om op te hangen, 2 treden, douchemand met haken, douchegelhouder, lager 30 kg, zonder boren, boven de deur, voor badkamer, badkamer, douche, zwart, B0C6DT4FCR
Ongebruikt, getest en werkend, ok, CONENTOOL 600 W accu grastrimmer met 2 x 2000 Ah accu, 24 V gazonkantensnijder met 3 soorten snijmessen, 6000 rpm bosmaaier met hulpglijfiets, telescoopstang bosmaaier, B0BS18BJPK
Ongebruikt,ok, ,Telescopische ladder, 2,6 m RIKADE aluminium telescopische ladder met antislipvoeten en stabiele haak, draagbare verlengladder voor huishoudelijk en buitenwerk, capaciteit van 330 lb, B0B7DR5YRS
Ongebruikt, ok, Telescopische ladder, 8,5FT RIKADE aluminium telescopische ladder met antislipvoeten en stabiele haak, draagbare verlengladder voor huishoudelijk en buitenwerk, capaciteit van 330 lb zwart, B09XHHF3BG
Ongeopend, DOWAN Platte borden, 4 stuks, 24,6 x 13,7cm, rechthoekig, wit, vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig , B076J4Q81F
Ongebruikt, ok, volledig, Kleding Airer RVS 304 Opvouwbaar met 2 Niveaus, bestand tegen een gewicht van 120 kg. Drogen en ventileren van kleding. Voor binnen en buiten met verstelbare vleugels en schoenenrek.B0BVRT31NM
Minieme gebruikssporen, ok, originele verpakking ontbreekt,Cy.curtain bright Bamboe Rolgordijn Voor Binnen Natuurlijk Bamboe Jaloezieën Zonwering en Privacy Bamboe Gordijn voor Balkon Restaurant Keuken Veranda 90 * 220CM, B0CPXR649N
Ongebruikt, ok, volledig, BONTEC Dual Monitor Arm, Monitorarm voor 2 Schermen tot 13-32 Inch, Volledig Verstelbare Monitor Stand met Gasveer, Monitorarmen met VESA 75/100, Ergonomische Monitorhouder,B0CKPH347G
Ongebruikt, ok, volledig, BONTEC Monitor Arm 4 Schermen voor 13-27 inch, Verstelbare Monitorhouder, 360° Rotatie, ±45° Kanteling, 10kg per Arm, VESA 75x75/100x100, B079GVST72
Ongebruikt, ok, volledig, Grote houten ezel 2 stuks 150 cm - canvas standaard bruiloft ezels veldezel in hoogte verstelbare voor kinderen en volwassenen grenen set, B0BJQBHVKH