Ongebruikt, ok, volledig, Grote houten ezel 2 stuks 150 cm - canvas standaard bruiloft ezels veldezel in hoogte verstelbare voor kinderen en volwassenen grenen set, B0BJQBHVKH
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok, BREMER SITZBEZÜGE Set van 2 op maat gemaakte autostoelhoezen, compatibel met Mercedes Vito V-klasse W447, voor bestuurders en passagiers vanaf 2014, zwart (910)
Ongebruikt, ok, Sparco Wieldoppen Bergamo - 15-inch - Zwart - Set van 4 stuks , B08828Z16S
Ongebruikt, ok, NRM Quad 14 BI Universele wieldop, 14 inch , B00NNRUZ9I
Ongebruikt, ok, GOODYEAR wieldoppen Imola zwart 14 inch GOD9062, B09GBGKY65
Gebruikssporen, vijzen en logo-cap ontbreken, Simoni Racing Universeel stuur X2 poly schop – eco-leer zwart/rood – diameter 330 mm , B00BG9R78W
Ongebruikt, ok, Continental 240111000-130/70/R13 63Q - E/C/73dB - vierseizoenenbanden, B004X6C92E
Ongebruikt, Liqui Moly Jerrycan om olie af te tappen B0062U6628
Ongebruikt, Liqui Moly Jerrycan om olie af te tappen B0062U6629
Ongebruikt, OK, cartrend hyydraulische autokrik 2T
Ongebruikt, ok, 1 TWEETER ONTBREEKT, Focal 165 AS3 luidsprekerset auto , B00II0WBXS
Minieme gebruikssporen, ok Varta Sealed Lead Acid Start-Stop AGM 70 Ah 760 A (EN) E39, voor personenauto's, B00CEBBBCE
Lichte gebruikssporen, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer
Minieme gebruikssporen, ok, IONI ITZ12S - 12V 11Ah AGM-accu compatibel met YTZ12S verzegelde motorfietsaccu/onderhoudsvrije accu, B08KH4HMV9
Ongebruikt, ok, Kine Travel 169841 Ergonomisch, comfortabel zitkussen, 41,5 x 40 x 9,2 cm,B00XLKN4TK
Ongebruikt, Gumimatten Q5 type 80B voor, zwart B06VVZX3QD
Ongebruikt , Contrejour 463604 Zonneklep voor de voorruit, aluminium, isolerend, XL 80*140cm
Ongebruikt, ok, BGS 7726 | Buiten binnen lagertrekkerset, 3 armig | 25-160 mm
Ongebruikt , VOLOHAS Binnenband 10 inch 10 × 2 voor Xiaom M365 voor Mi 3 elektrische scooters modificatie compatibel met 10 inch band (2 stuks)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Johgee Irrigatiecomputer met 2 onafhankelijke uitgangen, automatisch/handmatige irrigatie, programmeerbaar, irrigatieklok met regenvertraging, watertimer met lcd-display voor tuin, B0B2K23RP7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,koppelstukken ontbreken, ok, Johgee Irrigatiecomputer met 2 onafhankelijke uitgangen, automatisch/handmatige irrigatie, programmeerbaar, irrigatieklok met regenvertraging, watertimer met lcd-display voor tuin, B0B2K23RP7... lees meer
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Menborn bugdetector, verborgen cameradetector, GPS-spionagezoeker, verborgen cameradetector voor GSM-tracker-luisterapparaten, draadloze camera's bugfinder, B0CXPNL62L
Ongebruikt, volledig, ok, 6 stuks zonnepaneel montagebeugel witte rechthoek set hoekbeugel ondersteuning voor houten frame caravans RV boten schuren campers caravans UV-bestendig - wit, B091Z2JXTV
Ongebruikt, ok, verpakking licht beschadigd, BAOYOUNI Douchegordijnstang Zonder Boren L-Vormige Roestvrij Stalen Douchestang Telescopische Stang Verstelbare 118-180cm Hoekdouchestang Douchegordijn Houder voor Badkamer Badkuip, B0799JJ6TQ
Ongeopend, in seal, CEIEVER Zonnepaneelhouder, 4 stuks, zonnemodule-houder, accessoires, verstelbare fotovoltaïsche houder, 15°-30° zonnepaneel, aluminiumlegeringhouder met draaibare hoekhouder (4 stuks), B0BHVYSV9Y
Ongeopend, DIKER Anti-koude deurbodem, geluidsdichte deurisolatie, garagedeurafdichting, siliconen isolerende afdichting, rubberen stop koude deur tochtvanger, zelfklevende afdichtstrip (5, zwart) B0BNN6CCQQ
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Kruislijnlaser, RockSeed Zelfbalancerende Laserniveau 15M ± 0,2 mm/m, 360 ° Schakelbaar Horizontaal/Verticaal Rode lijnlaser IP54 stof- en waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas, B07VMFQH8Z
Ongebruikt, ok.volledig, Lage druk armatuur badkamer zwart kraan badkamer JUNSOTTOR wastafelarmatuur eengreeps messing mengkraan kort, B09JSHTHXQ