Ongebruikt, ok, volledig, Kelelife Handdoekstang 40 cm, chroom, ovale stijl, B07DC4HW6X
Schakel je adblocker uit om alles te zien en ons te helpen deze site gratis te houden.
Bedankt voor je steun!
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok, volledig, Kelelife Handdoekstang 40 cm, chroom, ovale stijl, B07DC4HW6X
Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK
Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK
Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK
Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1
Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1
Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1
Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1
Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W
Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W
Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W
Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Reevney Houtsplijter, handmatig, afneembare brandhoutsplijter, heavy duty, stalen kloofgereedschap, geen scherpe randen, handmatige houtsplijter, voor thuis en buiten, draagbare splitter (20 x 23 x 32 cm), B0BNBM9CH2... lees meer
Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Reevney Houtsplijter, handmatig, afneembare brandhoutsplijter, heavy duty, stalen kloofgereedschap, geen scherpe randen, handmatige houtsplijter, voor thuis en buiten, draagbare splitter (20 x 23 x 32 cm), B0BNBM9CH2... lees meer
Ongeopend, ok, Multitool roestvrij staal met 28 functies, multifunctioneel zakmes outdoor campingmes opvouwbaar met verbeterde schaar, schroevendraaier, nylon tas, perfect voor outdoor en camping, B0CYQ62XM3
Ongeopend, ok, Multitool roestvrij staal met 28 functies, multifunctioneel zakmes outdoor campingmes opvouwbaar met verbeterde schaar, schroevendraaier, nylon tas, perfect voor outdoor en camping, B0CYQ62XM3
Ongebruikt, ok, volledig, Neilsen Vrijstaande Dispenser voor Handreiniger, 1,20m Hoge Contactloze Automatische Handreiniger Dispenser Standaard, Batterij-aangedreven Handdesinfectie Station, Roestvrijstalen Reiniger Standaard , B08F2PVDWT
Ongeopend, in seal, MIVIDE Tegelnivelleringssysteem, 2 mm voegenbreedte, leghulp, 500 tabbladen + 100 wiggen, 1 tegelleghulp, nivelleringsset 2 mm voor tegels, B0C9M4JCSV
Ongeopend, in seal, MIVIDE Tegelnivelleringssysteem, 2 mm voegenbreedte, leghulp, 500 tabbladen + 100 wiggen, 1 tegelleghulp, nivelleringsset 2 mm voor tegels, B0C9M4JCSV
Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37
Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37
Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37
Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37
Ongebruikt, getest en werkend, ok, volledig, originele verpakking ontbreekt,VLOXO Elektrische schaar, draadloze rolsnijder met veiligheidsvergrendeling, 4 V universele snijder, oplaadbare krachtige accuschaar voor stof, tapijt, leer, met oplader, rood, B0CXHTB8G3... lees meer
Ongeopend, T.I.P. Zandfilterinstallatie - zwembadfilterset (20 m³ zwembadgrootte, 7.900 l/h debiet, 6 m opvoerhoogte, 0,6 bar druk, 4-weg ventiel, groot filterreservoir: 13 kg zand of 400 g vulballs) SPF 180, 4011458303076
Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P
Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P
Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P
Ongebruikt, ok, Slagschroevendraaier 41 mm offset box einde ring enkele kop moersleutel, B0B97DS5L8
Ongebruikt, ok, volledig,originele verpakking ontbreekt, Monave Buisreinigingsslang, compatibel met Kärcher afvoerreiniger, buisreiniger, compatibel met Kärcher K2-K7/HD/HDS hogedrukreiniger, broek, 180 bar, 60 graden,B0C28DL91K
Ongeopend, ok, Gapbvys Mini-kettingzaag met 15 cm accu mini-kettingzaag, draagbare elektrische kettingzaag met accu en oplader, mini-kettingzaag voor snoeischaar, houtsnijder, rood, B0B5X89439