Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Afhalen

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 19/11/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok, volledig, Kelelife Handdoekstang 40 cm, chroom, ovale stijl, B07DC4HW6X

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586038

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586039

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586040

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586041

Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586042

Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586043

Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586044

Ongeopend, in seal, Misounda Douchestang, douchestang van roestvrij staal met in hoogte en hoek verstelbare douchehouders, wandstang, douchekophouder, zwart, B0BLVP18M1

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586045

Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586046

Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586047

Ongeopend, ok, AMTAST Digital Direct Soil EC meter elektrische geleidbaarheid temperatuurtester intelligente soil voedingsdetector meetbereik 0~4.00mS/cm 0~50ºC, B0BL38G88W

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586048

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Reevney Houtsplijter, handmatig, afneembare brandhoutsplijter, heavy duty, stalen kloofgereedschap, geen scherpe randen, handmatige houtsplijter, voor thuis en buiten, draagbare splitter (20 x 23 x 32 cm), B0BNBM9CH2... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586049

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Reevney Houtsplijter, handmatig, afneembare brandhoutsplijter, heavy duty, stalen kloofgereedschap, geen scherpe randen, handmatige houtsplijter, voor thuis en buiten, draagbare splitter (20 x 23 x 32 cm), B0BNBM9CH2... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586050

Ongeopend, ok, Multitool roestvrij staal met 28 functies, multifunctioneel zakmes outdoor campingmes opvouwbaar met verbeterde schaar, schroevendraaier, nylon tas, perfect voor outdoor en camping, B0CYQ62XM3

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586051

Ongeopend, ok, Multitool roestvrij staal met 28 functies, multifunctioneel zakmes outdoor campingmes opvouwbaar met verbeterde schaar, schroevendraaier, nylon tas, perfect voor outdoor en camping, B0CYQ62XM3

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586052

Ongebruikt, ok, volledig, Neilsen Vrijstaande Dispenser voor Handreiniger, 1,20m Hoge Contactloze Automatische Handreiniger Dispenser Standaard, Batterij-aangedreven Handdesinfectie Station, Roestvrijstalen Reiniger Standaard , B08F2PVDWT

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586053

Ongeopend, in seal, MIVIDE Tegelnivelleringssysteem, 2 mm voegenbreedte, leghulp, 500 tabbladen + 100 wiggen, 1 tegelleghulp, nivelleringsset 2 mm voor tegels, B0C9M4JCSV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586054

Ongeopend, in seal, MIVIDE Tegelnivelleringssysteem, 2 mm voegenbreedte, leghulp, 500 tabbladen + 100 wiggen, 1 tegelleghulp, nivelleringsset 2 mm voor tegels, B0C9M4JCSV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586055

Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586056

Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586057

Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586058

Ongeopend, in seal, Tegelnivelleringssysteem, wig,tegelleghulpset, tegelwiggen, tegelnivelleringssysteem, tegelgereedschap, nivelleringsset tegels, 50 nivelleringsregelaars + 50 reserve stalen naalden (1,5 mm), B0B7XX3G37

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586059

Ongebruikt, getest en werkend, ok, volledig, originele verpakking ontbreekt,VLOXO Elektrische schaar, draadloze rolsnijder met veiligheidsvergrendeling, 4 V universele snijder, oplaadbare krachtige accuschaar voor stof, tapijt, leer, met oplader, rood, B0CXHTB8G3... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586060

Ongeopend, T.I.P. Zandfilterinstallatie - zwembadfilterset (20 m³ zwembadgrootte, 7.900 l/h debiet, 6 m opvoerhoogte, 0,6 bar druk, 4-weg ventiel, groot filterreservoir: 13 kg zand of 400 g vulballs) SPF 180, 4011458303076

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586061

Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586062

Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586063

Ongeopend, ok, inclusief batterijen, Propaan en aardgas lekdetector, B0BKGFH49P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586064

Ongebruikt, ok, Slagschroevendraaier 41 mm offset box einde ring enkele kop moersleutel, B0B97DS5L8

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586065

Ongebruikt, ok, volledig,originele verpakking ontbreekt, Monave Buisreinigingsslang, compatibel met Kärcher afvoerreiniger, buisreiniger, compatibel met Kärcher K2-K7/HD/HDS hogedrukreiniger, broek, 180 bar, 60 graden,B0C28DL91K

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586066

Ongeopend, ok, Gapbvys Mini-kettingzaag met 15 cm accu mini-kettingzaag, draagbare elektrische kettingzaag met accu en oplader, mini-kettingzaag voor snoeischaar, houtsnijder, rood, B0B5X89439

Huidig bod
Huidig bod 19,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
586067
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.