Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Afhalen

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 19/11/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok, Badkamerdeur Hangend doucherek, niet boren, roestvrij aluminium doucherek met haak twee niveaus (zwart), B0B4J9J1H3

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585797

Ongebruikt, getest, ok, Plafondventilator met licht en afstandsbediening, plafondventilator in kooi met 4 ledlampen, gesloten plafondventilator met ledlicht voor veranda, terras, keuken, B0BD52CYRN

Huidig bod
Huidig bod 14,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585798

Ongebruikt, ok, zwart, Onbreekbaar Servies Sets voor 8 Personen, Plastic borden en Kommen Set Herbruikbare Servies Set, Magnetron Vaatwasmachinebestendig, Camping Picknick Home Party Diner Set 16 stks, B0CY1RKR9W

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585799

Ongebruikt, ok, blauw, grijs, groen, Onbreekbaar Servies Sets voor 8 Personen, Plastic borden en Kommen Set Herbruikbare Servies Set, Magnetron Vaatwasmachinebestendig, Camping Picknick Home Party Diner Set 16 stks, B0CY1RKR9W

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585800

Ongebruikt, ok, 1PLUS Health WC-brilverhoger Toiletstoelverhoger Toiletstoel met deksel, Grootte:15 cm, B07VGKNR2R

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585801

Minieme gebruikssporen, ok, TIANSHU Fluwelen Zachte En Dikke Sofa Hoes Antislip Stijlvolle Hoes Voor Meubels Fluwelen Hoes Voor Hoesjes Stijlvolle Moderne Hoes Voor Fluwelen Pluche Meubels(4-Zits, Donkerblauw), B0816BPG9W

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585802

Ongebruikt, ok, SHANNA Pluizige, zachte, dikke bankhoes voor 1- 2- 3-zitter, 2024 universeel, antislip, zeer zacht, imitatiebont, L-vorm hoezen voor woonkamer (lichtgrijs, 90 x 240 cm, bankhoes), B0C995NNDP

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585803

Ongebruikt, ok, SHANNA Bankhoes, fluffy, pluche, dik, 1 2 3-zits bank, universeel, antislip, superzacht, nepvacht, slipcover, voor de woonkamer (wit, 90 x 240 cm, bankhoes), B0CBLSDMK6

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585804

Ongebruikt, ok, NOFFA Traagschuim hoofdkussen, zacht visco-elastisch bankkussen, groot bankkussen (56 x 56 cm), B0728KVDSW

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
585805

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SONBION Elektrische verwarming, laag stroomverbruik, ventilatorkachel, 1800 W, elektrisch fornuis voor slaapkamer, woonkamer, garage, kantoor, afstandsbediening met timerfunctie, oscillatie, stil, B0CH16S8Z7

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585806

Ongebruikt, compleet, lichte schade grootste doos , Theo&Cleo Aardappelopbergdoos, 3-delige set, keukenopslag voor aardappelen, uien en knoflook, houdt langer vers (mat zwart), B0CK4C28PC

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
5 biedingen
Nummer
585807

Ongebruikt, ok, werkt correct, ANTENLICHT Make-upspiegel met verlichting, 3 kleurmodi, dimbare make-upspiegel met licht, led Hollywood-spiegel, cosmeticaspiegel met verlichting, touch control (wit, 30 cm), B0D91PZJG5

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
585808

Ongebruikt, ok, compleet, Acryl 3D Wereldkaart Muurschilderingen Stickers Achtergrond Kunst Decoratie Decor Poster Muurschilderingen Decals Stickers Sticker voor Kantoor, Studie Wonen, Kamer, Slaapkamer Thuis Muurstickers, B0C7BXHB4Q

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
585809

Ongebruikt, ok, compleet, Acryl 3D Wereldkaart Muurschilderingen Stickers Achtergrond Kunst Decoratie Decor Poster Muurschilderingen Decals Stickers Sticker voor Kantoor, Studie Wonen, Kamer, Slaapkamer Thuis Muurstickers, B08Q38DG6Z

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585810

Ongebruikt, ok, werkt correct, CASSTIA tafellamp draadloze dimbare Touch Led batterij warm wit tafellamp IP54, Vintage kleine draadloze tafellampen, oplaadbare Usb, voor slaapkamer, bar, woonkamer, eettafel, hotel camping, bedlamp (Wit 2 stuks), B0CC5NHQHW... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585811

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NEZZOE make-upspiegel met verlichting, 14 inch dimbare verlichte make-upspiegel, tafelbladstekker in LED-spiegel met roestvrijstalen standaard, B0C84P5J2L

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585812

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NEZZOE make-upspiegel met verlichting, 14 inch dimbare verlichte make-upspiegel, tafelbladstekker in LED-spiegel met roestvrijstalen standaard, B0C84P5J2L

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585813

Ongeopend, in seal, DERAYEE LED-Adventskalender, led-adventskalender hout om te vullen, kerstcadeau voor kinderen voor het komende kerstfeest, B0B6HVH2ZH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585814

Ongeopend, in seal, DERAYEE LED-Adventskalender, led-adventskalender hout om te vullen, kerstcadeau voor kinderen voor het komende kerstfeest, B0B6HVH2ZH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585815

Ongeopend, in seal, DERAYEE LED-Adventskalender, led-adventskalender hout om te vullen, kerstcadeau voor kinderen voor het komende kerstfeest, B0B6HVH2ZH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585816

Ongeopend, in seal, DERAYEE LED-Adventskalender, led-adventskalender hout om te vullen, kerstcadeau voor kinderen voor het komende kerstfeest, B0B6HVH2ZH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585817

Ongeopend, in seal, DERAYEE LED-Adventskalender, led-adventskalender hout om te vullen, kerstcadeau voor kinderen voor het komende kerstfeest, B0B6HVH2ZH

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585818

Ongeopend in seal , bingx Penis dumpbell excercise set , B07STT3KHF

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585819

Ongebruikt, ok, 10 stuks goudkleurige transparante acryl kleerhangers voor kleding en broeken - acryl kristallen hangers met klemmen, B08NF88KG3

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585820

Ongebruikt, ok, 10 stuks goudkleurige transparante acryl kleerhangers voor kleding en broeken - acryl kristallen hangers met klemmen, B08NF88KG3

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585821

Ongebruikt, ok, 10 stuks goudkleurige transparante acryl kleerhangers voor kleding en broeken - acryl kristallen hangers met klemmen, B08NF88KG3

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585822

Ongeopend, ok, Handwarmer, elektrisch met zachte overtrek, kleine warmtekruik voor dames en kinderen, elektrische handwarmer, zakwarmer, herbruikbaar, wintercadeaus voor vrouwen en heren, B0CFLM57G7

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
585823

Magnetronrek van koolstofstaal, uittrekbaar magnetronrek, rek met 2 niveaus en organizer voor keukenaanrechtbanken met 3 haken, 50 kg gewichtscapaciteit (zwart), B0872WQ9XB

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585824

Magnetronrek van koolstofstaal, uittrekbaar magnetronrek, rek met 2 niveaus en organizer voor keukenaanrechtbanken met 3 haken, 50 kg gewichtscapaciteit (zwart), B0872WQ9XB

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585825

Magnetronrek van koolstofstaal, uittrekbaar magnetronrek, rek met 2 niveaus en organizer voor keukenaanrechtbanken met 3 haken, 50 kg gewichtscapaciteit (zwart), B0872WQ9XB

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
585826
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.