Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 19/11/2024 21:31

Ongebruikt, ok, MASTERTOP koffie capsule houder voor koffie pads met 2 reinigingsdoekjes en gemaakt van gehard glas Zwart, B07SG1TRSH

585827

Ongebruikt, ok, zwart, Uvellgift Opbergdoos, set van 5, 34 cm, opbergmand met deksel, stapelbaar, multifunctioneel, opbergdozen voor het opbergen en organiseren van badkamer, kamer, handdoeken, make-up, zwart, B0B3DBL431

585828

1xOngebruikt, 1x niet compleet (geen lade), mDesign hoge schoenendoos met lade – kunststoffen opbergdoos voor schoenen – praktische schoenenopberger – set van 2 – transparant, B08QBL249Y

585829

Ongebruikt, Homewish Zon en maan 100% katoenen dekbedovertrek, twaalf sterrenbeelden Zodiac beddengoedset 135 x 200 cm, Moonfase trooster overtrek, Yin en Yang sterrennacht astrologie sterren bedsets, B0CJY2KQ6V

585830

Minieme gebruikssporen, ok, JoyGeek Automatische krultang: krultang voor grote krullen met 5 instelbare temperaturen, 10 seconden snel opwarmen, instelbare krultang, voor alle haartypes, B0CGWT936M

585831

Ongebruikt, getest, ok, iFCOW Ozongenerator Sterilisator Draagbare luchtreiniger Geurbacteriën voor kastkleding Desinfectie Sterilisatie Oplaadbaar, B0861H3CKY

585832

Ongebruikt, werkt correct, TTWAY COB-ledstrip, 2700 K, warmwit, 10 m, dimbaar, 24 V, flexibele COB-ledstrip, 384 leds/m, GS-voeding, met RF-afstandsbediening, CRI90+ helder onderbouwlicht voor televisie, doe-het-zelf decoratie [Energieklasse F], B0BHZ6C9GW... lees meer

585833

Ongebruikt, geterst, ok, TTWAY COB LED strip waterdicht 2700K, 5M DC24V warm witte LED strip met voeding, 480LEDs/M, CRI 93+, 8mm breedte, IP65 COB LED Strip voor de keuken, B0BZJF4MJ9

585834

Ongeopende verpakking, ok, ROBUD Kinderpoppenhuis speelset van hout roze poppenhuis met meubels en accessoires droomhuis speelgoedset voor meisjes en jongens vanaf 3 jaar, B09633L1YR

Huidig bod 20,00
585835

Huidig bod 20,00
585836

Ongebruikt, ok, bestekset en babybeker ontbreken, Greentainer servies set, lichtgewicht en onbreekbaar plastic diner set voor 4 personen, bord, kom, bekers, bestek set geschikt voor familiediners, picknicks, B0CMZQ8PFX

585837

Ongebruikt, getest, ok, Buzbug LED Insectenverdelger Binnen, 10 Jaar Levensduur Lamp Duurzaam Minder Energie, Duurzame Hoogspannings Elektrische Muggenverdelger, Vliegenvanger Muggenvanger, Vliegenverdelger Vliegenval - MA01, B0CNT5BQC3

585838

585839

Lichte gebruikssporen, getest, ok, Buzbug LED Insectenverdelger Binnen, 10 Jaar Levensduur Lamp Duurzaam Minder Energie, Duurzame Hoogspannings Elektrische Muggenverdelger, Vliegenvanger Muggenvanger, Vliegenverdelger Vliegenval - MA01, B0CNT5BQC3

585840

Minieme gebruikssporen, getest, ok, Buzbug LED Insectenverdelger Binnen, 10 Jaar Levensduur Lamp Duurzaam Minder Energie, Duurzame Hoogspannings Elektrische Muggenverdelger, Vliegenvanger Muggenvanger, Vliegenverdelger Vliegenval - MA01, B0CNT5BQC3

585841

Gebruikssporen, getest, ok, Outon Led-vloerlamp, 3 kleurtemperaturen, moderne lamp met 3-weg draaischakelaar, verstelbare staande lampen met hangende witte linnenstructuur, scherm voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, zwart, B092M9PKSS

585842

Ongebruikt, ok, HAITANG Grote vintage wandklok, rond, metaal, stil, niet-tikkend, batterij-aangedreven, Romeinse cijfers, klokken voor woonkamer, slaapkamer, keuken, 47 cm, B08RB418HL

585843

585844

Ongebruikt, ok, geen reserve wijzers, HAITANG Grote vintage wandklok, rond, metaal, stil, niet-tikkend, batterij-aangedreven, Romeinse cijfers, klokken voor woonkamer, slaapkamer, keuken, 47 cm, B08RB418HL

585845

Ongebruikt, ok, Hanobe Kleine ronde bijzettafel: Boho bloemen eindtafels voor woonkamer Boheems accent nachtkastje wit slaapkamer nachtkastje boerderij woondecoratie decoratief met 3 houten poten, eenvoudige montage, B0CBK1ML93

585846

Ongebruikt, ok, fengman123 3-delige set gouden wanddecoratie metalen vrouw vorm muurdecoratie metalen sculptuur muurkunst abstracte vrouwenlichaam vorm wanddecoratie moderne wandtekening badkamer, B0BXL4HB9N

585847

Ongebruikt, ok, Tiki glazen voor cocktails Tiki mokken set van 4 keramische tropische bekers Hawaiiaanse Tiki Party Creatieve cocktail glazen dranken grote bar drinkgerei Premium tropische exotische schattige barware, B09GVPWFVR

585848

Ongeopend. CAMILIFE Schoudertas met meerdere zakken, voor dames, diefstalbeveiliging, schoudertas, retro, waterdicht, van zacht leer, zwart, B09B3LRLW10

585849

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Ultrasone luchtbevochtiger met thermo-hygrometer luchtbevochtiger, B0CH8CC8XZ

585850

Lichte gebruikssporen, filters ontbreken, getest en werkend, ok, Ultrasone luchtbevochtiger met thermo-hygrometer luchtbevochtiger, B0CH8CC8XZ

Huidig bod 1,00
585851

Ongebruikt, ok, SONGMICS Schoenendozen, 18-pack schoenendozen, opvouwbaar en stapelbaar, tot maat 46, transparant-zwart LSP007B18, B09XCZT9S4

Huidig bod 12,00
585852

Ongeopend, UPBUD-verwarming 1800 W, ECO met laag verbruik, PTC, 180 ° oscillatie, 2-8 uur timer, thermostaat, verstelbaar , bescherming tegen oververhitting en kantelen, 3 modi, verwarming, zwart , B0CKVPGVPW

585853

585854

585855

Ongebruikt, ok, volledig, Uittrekbare kledingstang voor het uittrekken van de kleerhangers, verstelbare kledingstang, broeken kledingstang (447 mm, zwart), B09NSWM8X2

585856