Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 19/11/2024 21:31

Ongebruikt, ok, rits opbergzakje kapot. Freyamy beddengoed 200 x 220 cm 3-delig wit groene bloemen ruches omkeerbaar beddengoed microvezel zacht beddengoed sets romantische meisjes dekbedovertrek met ritssluiting en 2 kussenslopen 80 x 80 cm, B0CB9S9CZC... lees meer

585887

Ongebruikt, ok. Easyworkz Stovetop Espresso Maker 300ml Roestvrijstalen Moka Pot Koffiezetapparaten,Zilver, B08GFMNNZG

585888

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Stuurwielslot, anti-diefstal, het clubstuurwielslot met verstelbare lengte, dubbele haaksloten, universele wielsloten voor auto's, vrachtwagens, bestelwagens en SUV's, geel, B0C2HRZC14

585889

Ongebruikt, ok, Hode Marmer Kleverige Achterkant Plastic 90cmX6m, Graniet Wit Grijs Vinyl Wrap Contact Papier,Zelfklevend Behang Waterdicht PVC,Roll voor Keuken Aanrecht Meubels Gemakkelijk te verwijderen, B0CM43X67V

585890

Ongeopend, Waterdrop DA29-00003G Koelkast waterfilter compatibel met Samsung Aqua Pure Plus DA29-00003G, DA29-00003B, DA29-00003A, DA97-06317A, DA61-00159A, HAFCU1/XAA, HAFIN2, APP100, WSS-1, WF289 , B01DULY70O

585891

Ongebruikt, ok. Omela 4-delig, warm fleece, winterbeddengoed, 135 x 200 cm, taupe, voelt aan als kasjmier, pluche dekbedovertrek met kussensloop van 80 x 80 cm, wollig, coralfleece, microvezel, winterbeddengoedset, B0CH36W9T8

585892

Gebruikssporen, ok. Omela Warm fleece winterbeddengoed, 220 x 240 cm, taupe, voelt aan als kasjmier, pluche dekbedovertrek met kussensloop van 80 x 80 cm, 3-delig, wollig, coralfleece, microvezel, winterbeddengoedset, B0CH3BKZKY

Huidig bod 11,00
585893

Minieme gebruikssporen, ok. Omela Warm fleece winterbeddengoed, 200 x 200 cm, zilvergrijs, voelt aan als kasjmier, pluche dekbedovertrek met kussensloop van 80 x 80 cm, 3-delig, wollig, coralfleece, microvezel, B08M9V6RMT

Huidig bod 11,00
585894

Ongebruikt, ok. Nayoroom Beddengoed, getuft, beige, 200 x 220 cm, boho-stijl, gestreept, beddengoedset, zachte gewassen microvezel, shabby chic, vintage dekbedovertrek en 2 x kussensloop 80 x 80 cm, met ritssluiting, B0CY2MZ22K

Huidig bod 9,00
585895

Minieme gebruikssporen, ok, Onlyfire Grillspiesset, Rotisserie Draaispies, Universele Draaispies met 4W Motor, 2 x Vleespennen, 70,5 cm Grillspies, Grillpaalsteun, Weerbestendige Schakelaars, Draaispies voor Gasgrill, B0BCJ863B1

585896

Ongebruikt, ok, UNIGARDIA Flexibele Gazonrand Plastic 20m - Hoogte 13cm, Dikte 3mm - Gazon- & Perkranden gemaakt van stevig plastic - Gemakkelijk te verwerken, Bruin met houtdecor, B0BYZHSF5S

Huidig bod 9,00
585897

Gebruikssporen ,ok, Pottenbakkersschijf, draaibare pottenbakkersschijf, sculptuur pottenbakkersschijf, Craft Clay draaiplateau, draaiplateau voor aardewerk, klei voor pottenbakkerij, 25 cm diameter, B097RNRNQ8

585898

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, OCOOPA Tafelventilator, Stille Mini USB Ventilator, Automatische Oscillerende 4 Snelheden, 4000 mAh, Sterke Luchtstroom voor Huis, Kantoor, Reizen, Kamperen(zwart), B0BTPSLNKL

585899

585900

585901

Ongebruikt, ok, geen doos. Sziqiqi Gouden Kandelaars Houder Kaarshouder Set van 8 - Messing Taper Kandelaar Houders Metalen Kandelaar Houders voor Eettafel Schoorsteenmantel Bruiloft Feest Kerst Woonkamer, B09YYCY35B

585903

Ongebruikt, getest en werkend, CMY Elektrische ventilatorkachel, B08HLNCXSZ

585904

Minieme gebruikssporen, ok. Mekidulu 4-in-1 mobiele aircooler, mini-aircooler voor kamer, 2024 nanospray, snel afkoelen, 180 graden oscillatie, 1-4 uur timer, 3 snelheden, luchtreiniger, draagbare ventilator [Energieklasse A+], B0D4CZ4HG9

585905

Ongebruikt, ok. IDEUS Koffiekan, dubbelwandige vacuüm-isolatie, thermoskan, 2 liter, roestvrij staal, houdt 12 uur warm, kan voor 15-20 kopjes, koraalkleur, B0BVLYHTBL

585906

Ongebruikt, ok. JUJOYBD Rustieke bekerhouder voor aan de muur, hangend kopjesrek met 16 haken, houten rek voor koffiemokken, set van 4, ideaal voor keuken, pauzeruimte en hal, B094HQG54G

585907

Ongebruikt, ok, minieme krassen door wrijving, Tefal C38590 XL Force pan, anti-aanbaklaag, thermosignaal, temperatuurindicator, diffusiebasis, pannenbodem, zwart, B09HCMLY21

Huidig bod 9,00
585908

Gebruikt, ok, geen originele doos. Waldland ® Houten zout- en pepermolen met schotel Zeer grote (25,5 cm) kruidenmolen met hoogwaardige keramische molen, peper- en zoutmolenset, B09528P59K

585909

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Homeodeco 2 sets wandlampen met witte stoffen kap, hal slaapkamer woonkamer wandlampen (witte kap, antiek messing metaal) B0B45267W6

585910

585911

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Duerer Verwarmingskussen Elektrisch voor nek schouders rug 45 x 85 cm Home Warmtekussen automatische uitschakeling, 10 niveaus temperatuur set, mag in de wasmachine, Grijs , B099RY7DJ1

585912

Ongebruikt, ok, beschadigde doos. Flair Flessen, Praktijkflessen, Cocktail Flair Flessen, Cocktail Shakers Set van 3 voor Barmannen 25 oz/750ml Plastic Bartending Oefening Training Prestatie Flessen (Wit), B08N9ZMT8W

585913

Ongebruikt, ok. TOPICK Gordijnen in linnenlook, beige, verborgen lussen, ondoorzichtig, met gouddraad, borduurwerk, gordijn, modern, geometrisch, voor woonkamer, geborduurd, semi-transparant, privacy, set van 2, 140, B092YSY3BC

585914

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Fitop Led-vloerlamp op zonne-energie, voor buiten, 95 cm, IP65 waterdicht, met USB-oplaadpoort, 3 verschillende kleurtemperaturen (3000 K/4000/6500 K) voor terras, veranda en tuin, B0CRRH5PGR

585915

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Fitop Led-vloerlamp op zonne-energie, voor buiten, 95 cm, IP65 waterdicht, met USB-oplaadpoort, 3 verschillende kleurtemperaturen (3000 K/4000/6500 K) voor terras, veranda en tuin, B0CRRH5PGR

585916

Ongeopend, in seal, Hihealer Meditatiekussen Zabuton met fluwelen overtrek - Deluxe grote vierkante meditatie yoga vloerkussen kussen kussen mat voor knielen en zitten ondersteuning, grijs, 80 x 80 x 8 cm, B0CLY56WND

585917