Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Aantal kavels
999 kavels
Einde op 19/11/2024 21:31

Gebruikssporen, werkt, ok, compleet, groen, WINONS Hete draad schuimsnijder met temperatuurregelaar en lichtindicator 27W, verbeterde WFC-0008 piepschuimsnijder kan ook worden gebruikt als hete draadsnijder en polystyreen snijgereedschap (set van 10), B0C9X88KTP... lees meer

Huidig bod 2,00
586248

Ongebruikt, ok. Qamra Moderne 4000K LED-plafondlamp, plafondlamp van hout en acryl, ronde plafondlamp, plafondverlichting Toepassing voor slaapkamer, kleedkamer, wasruimte (wit, 40 cm), B0BZ4CHN2H

586249

586250

586251

Ongebruikt, niet getest, ok. HOGART Elektrische kraan met doorstroomboiler, 230 V, voor keuken, tuin, badkamer, caravan, camping, smart heater, armatuur met directe boiler, warmwaterkraan, keukenkraan, waterboiler [Energieklasse A], B09751ZVRQ

586252

Ongebruikt, compleet, ok, zwart, HomeHeng Doucheplank om op te hangen, 2-store doucheplank om op te hangen, geborsteld nikkel, SUS304 roestvrij staal, dubbele douchemand met haken voor glazen douchewand, H30BN-2DH, B0BD3558G2

586253

Ongebruikt, ok compleet, Görbach Roestvrijstalen doucheset met doucheplank, douchestangset 0,7 m douchestang met douchekophouder en slang voor badkamer, rechthoekig, chroom, B0CYGZ71W3

586254

Ongebruikt, ok, Kraan keuken, zwart, keukenkraan, mengkraan met douche, uittrekbaar, hoge druk, 360° draaibaar, spoelbakarmatuur, keuken, roestvrij staal, twee straalsoorten, waterstraalsoorten, waterstraalsoorten kraan, B0C48ZMJ1K

Huidig bod 36,00
12 biedingen
586255

Gebruikssporen, ok, compleet, FreeTec Koppeling Gereedschapsset Nokkenas Katrol Houder Universele Katrol Ondersteuning en Koppelingsventilator, B07MYXDCVT

586256

Ongebruikt, ok, werkt, compleet, BINGCOBBER 3/8" 5-60NM fiets motorfiets momentsleutelset, B0BQWLZ8WG

586257

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HERZO Excenterschuurmachine, 350 W, 13000 tpm motor met stofverzamelingssysteem, 6 variabele snelheden, 125 mm diameter met 10 stuks schuurpapier, B07D3LB8BF

586258

Minieme gebruikssporen, compleet, MAGT Aanrecht Mengkraan, Bloemenpatroon Enkele Handvat Aanrecht Kraan Koud/Warm Water Keuken Kranen voor Badkamer Wastafel, B07WG6TNGD

586259

Ongebruikt, ok. Afvoerreinigingsset 15 m L6753, B0C61GF9HG

586260

586261

Ongebruikt, ok. BAGZY Neon LED Strip Light 10M Natuurlijk Witt 220V 8W/M Flexibele IP65 Waterdicht LED Neon Licht 120LEDs/M, voor Woonkamer Keuken Kamers Thuis Interieur Decoratie, Inclusief Power Adapter, B0CHDKQY34

586262

Minieme gebruikssporen, compleet, ok, SHANFO M1OK-T Kraan voor badkamer, wastafelarmatuur hoog chroom, eengreepsmengkraan, kraan wastafel badkamer, chroom,B0C9WFC32J

586263

Ongebruikt, ok. Zonnepaneel voor Blink-camera voor outdoor, 2 W knippercamera, compatibel met Blink Outdoor, Blink XT2/XT camera en SimpliSafe camera (niet inbegrepen), IP66 knipperend outdoor (3e generatie), B0CNM4FWP9

586264

Ongebruikt, ok, compleet, Bisenya 4 stuks brandstofverstuiver compatibel met 206 306 307 1.4 C2 C3 1984.E0 0280156357 FI1042, B09Q66BSKQ

586265

Ongebruikt, ok, compleet, Randaco Badkamerventilator, 100 mm, met vochtsensor, luchtafvoerventilator, instelbare aanlooptijd, met timing, stille wandventilator voor badkamer, toilet, keuken, wit, B09SB1TWT5

586266

Ongebruikt, ok, compleet, Laminaat houten vloer installatieset installatieset voor laminaatvloeren met slagblok, trekstang, dubbelzijdige hamer 20 afstandhouders, B08N43KNF2

Huidig bod 2,00
586267

Huidig bod 2,00
586268

Lichte gebruikssporen, geen doos, ok, 1266 Verstelbare Gland Moersleutel Universeel voor Hydraulische Cilinders op de meeste Landbouw- & Bouwapparatuur , kliermoeren van 2" tot 6" diameter en is omkeerbaar om te passen 1/4" en 5/16" diameter pinholes. B08X48TMJT... lees meer

586269

Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, Cskunxia 2 Pack Vrijhangende T-plankbeugel Stevige, zware stalen T-plankbeugel met schroeven Zwevende plankbeugels Gepoedercoate doe-het-zelf-projecten (10"), B0CPSQBCK4

586270

586271

586272

Ongebruikt, ok. MD Technic Terugslagklep met vergrendeling Ø DN 50 tot Ø DN 200 in oranje en grijs naar keuze (DN 110 oranje), B0CKKB6PK2

586273

Ongeopend, PURRUGS vuilvangmat, deurmat 80 x 120 cm, antislip/slipvast, machinewasbaar, Beige, PURRUGS vuilvangmat, deurmat 80 x 120 cm, antislip/slipvast, machinewasbaar, B0CLLVDY4L

586274

586275

586276

586277