Retourdeals - deel 1

Retourdeals - deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 12.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via info@sibo-drive.com

Bezichtigen

Zaterdag 16/11/2024 10:00-12:00

Afhalen

Zaterdag 23/11/2024 10:00-16:00

Blankenbergse Steenweg 7, 8000 Brugge, België

Aantal kavels
999 kavels
Einddatum
Einde op 19/11/2024 21:31
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Gebruikssporen, ok, zonder toebehoren, Elektriciennaald, 30 m, 4 mm, elektrische draadtrekker, met 6 adapters voor draadnaalden, kabeltrekker met kunststof behuizing en handgreep voor elektrische werkzaamheden, buigbestendig, B0D21G1ZPL

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586158

Ongebruikt, ok, Purple Dragon Outdoor mes, scherp survivalmes, volledig tangmes, jachtmes, cadeau voor mannen, B0CGZT3CZV

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
586159

Ongebruikt, ok, compleet, YUMORE Plankbeugels Heavy Duty, 400x280mm L-vormige plankbeugels roestvrij staal drijvende tafel ondersteunt hoekbeugel voor werkbladbankplanken, maximale belasting 400 lbs, 2 stuks, B09FXNQ6M6

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586160

Ongebruikt, ok, compleet, SHUHANG Stevige ladegeleiders, maximale belasting van 68 kg, volledig uitschuifbaar, met kogellagers, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000 mm, B08TBB9KD9

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586161

Ongebruikt, ok, compleet, SHUHANG Stevige ladegeleiders, maximale belasting van 68 kg, volledig uitschuifbaar, met kogellagers, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000 mm, B08TBB9KD9

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586162

Ongebruikt, ok, compleet, Elektriciennaald, 30 m, 4 mm, elektrische draadtrekker, met 6 adapters voor draadnaalden, kabeltrekker met kunststof behuizing en handgreep voor elektrische werkzaamheden, buigbestendig, B0D21G1ZPL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586163

Intens gebruik, ok, compleet, Elektriciennaald, 30 m, 4 mm, elektrische draadtrekker, met 6 adapters voor draadnaalden, kabeltrekker met kunststof behuizing en handgreep voor elektrische werkzaamheden, buigbestendig, B0D21G1ZPL

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586164

Ongebruikt, ok, geen doos. PENDEJATO Bidet Opzetstuk Voor Toilet, Niet-elektrisch, Slanke Drukknop, Bidet Toilet, Intrekbare Zelfreinigende Dubbele Sproeiers En Draaiknop Voor Het Instellen Van De Waterdruk (Verchroomd), B0BRST2YZY

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586165

Ongebruikt, ok, Sneeuwschuim Lance Auto Was Zeep Foamer Gun Washer Met Verstelbare Nozzle Sprayer Zeep Dispenser Fles 1L voor hoge druk Washer machine van voor Karcher Hd Hds Series, B07TTRFDC1

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586166

Ongebruikt, ok. WCIC Hogedruk toilet plunjer afvoer ontblokker, luchtblaster klompverwijderaar met 4 koppen voor badkamer gootsteen vloerafvoer en pijpklomp (zwart), B0CGJ4XDRW

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
5 biedingen
Nummer
586167

Minieme gebruikssporen, ok, Sneeuwschuim Lance Auto Was Zeep Foamer Gun Washer Met Verstelbare Nozzle Sprayer Zeep Dispenser Fles 1L voor hoge druk Washer machine van voor Karcher Hd Hds Series, B07TTRFDC2

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
586168

Ongebruikt, ok, compleet, JTWEB Badkamerkraan, wit, wastafelmengkraan voor badkamer, eengreepsmengkraan, badkamer, koud en warm water mengkraan, modern, elegante stijl, wit, B08HK5Q3BN

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
586169

Ongebruikt, ok, compleet, 5 W zonnepaneel compatibel met Ring Stick Up Cam batterij en spotlight camera-accu, zonnepaneel met 9,8 ft oplaadkabel, IP65 waterdicht, instelbare veiligheidswandhouder, 2 stuks, B0CC4VB88C

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586170

Ongebruikt, ok, compleet, Randaco Badkamerventilator, 100 mm, met vochtsensor, luchtafvoerventilator, instelbare aanlooptijd, met timing, stille wandventilator voor badkamer, toilet, keuken, wit, B09SB1TWT5

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586171

Ongebruikt, ok, QUICK2FIX® Compensatieschijven voor plaatlagers - 50 stuks - stellagers en kieagers 2 mm, rubberen plaatlagers - stellagers voor terrasplaten Made in Germany, B09F71BJJ4

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586172

Ongebruikt, ok, compleet, AKLFGN Watervalkraan, badkamer, eenhandsmengkraan, wastafelarmatuur, waterkraan voor koud en warm water, roestvrij staal, mengkraan, wastafelarmatuur voor badkamer, moderne stijl, B0C5T6VRHN

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
586173

Ongebruikt, ok, compleet, 58 mm 2 inch upgrade badge pers machine badge maker spin maker pers machine met 105 stuks hoogwaardige ronde snijders, B0C5M39T2F

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586174

Ongebruikt, ok, werkt, zonder lamp, FLORNIA Led-buitenlamp met bewegingsmelder, IP44, weerbestendig, E27, buitenwandlampen voor tuin, balkon, garage, 220-240 V balkon, garage, maximaal vermogen 23 W, B0C68VB6N5

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
586175

Ongebruikt, ok, compleet, Bisenya 4 stuks brandstofverstuiver compatibel met 206 306 307 1.4 C2 C3 1984.E0 0280156357 FI1042, B09Q66BSKQ

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586176

Ongebruikt, ok, compleet, Cilinderzuigerpakkingen kit, cilinderzuigerkit vervanging geschikt voor Husqvarna 235 236 240 235e 236e 240e kettingzaag, praktisch vervangend gereedschap, B09FQ3TLS5

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586177

Ongebruikt, ok, volledig, MIDINGCHAI Kraan voor de keuken, uittrekbaar, 360 graden draaibare mengkraan, keuken, keukenkraan met douche, uittrekbaar, lagedruk kraan, badkamer, spoelbakarmatuur met 2 straalsoorten, geborsteld, B0CNXR9T7T

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
5 biedingen
Nummer
586178

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586179

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586180

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586181

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586182

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586183

Ongebruikt, ok, Neegool Messchijf voor Worx S&M (tot BJ 2020), Landxcape, Kress & Einhell robotmaaier (6 messen), B0BRQ2Y45M

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586184

Ongebruikt, ok, compleet, AFUDER Douchecabine Mixer Warm Koud Water Mengkraan Twee in Een Uit Kraan Intubatie Outlet voor Douche Kamer Drop Schip, B0BBWD7SH8

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586185

Ongebruikt, ok, compleet, AFUDER Douchecabine Mixer Warm Koud Water Mengkraan Twee in Een Uit Kraan Intubatie Outlet voor Douche Kamer Drop Schip, B0BBWD7SH8

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
586186

Ongebruikt, ok, compleet, KEOKBON Thermostaat douchethermostaat, geborsteld nikkel douchethermostaat douchekraan opbouw thermostaat douche mengkraan met 38 °C veiligheidsknop, B0C77GJVBS

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
586187
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.