Minieme gebruikssporen, ok, compleet, leds niet getest, KEOKBON Wastafelkraan, wastafel, kraan voor badkamer, waterkraan met mooi design, waterkraan voor koud en warm water, zwart, B0CBJSLTZR
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Ongebruikt, ok, werkt correct, Panamalar Intelligente raamdeursensor, afstandsbediening laag energie-huisalarm, compatibel met Alexa, Google Assistant, geschikt voor deuren, ramen en kasten, thuis, kantoor (2), B08T1RLDFG
Gebruikssporen, ok, werkt correct, zonder batterij, Panamalar Intelligente raamdeursensor, afstandsbediening laag energie-huisalarm, compatibel met Alexa, Google Assistant, geschikt voor deuren, ramen en kasten, thuis, kantoor (2), B08T1RLDFG
Minieme gebruikssporen, ok, werkt correct, Panamalar Intelligente raamdeursensor, afstandsbediening laag energie-huisalarm, compatibel met Alexa, Google Assistant, geschikt voor deuren, ramen en kasten, thuis, kantoor (2), B08T1RLDFG
Ongebruikt, ok getest, FLORNIA Buitenlamp, buitenlamp, LED-wandlamp, voor balkon, tuin, 4000K, 800lm, 13W, IP65, zwart [Energieklasse F], B0C58FX4Q5
Minieme gebruikssporen, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer
Lichte gebruikssporen, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer
Ongbruikt, ok, compleet, Tramily zonnepaneel beugels wit ABS zonnepaneel montagebeugels 7 boorvrije hoekbeugel ondersteuning kit voor RV marine flat dak camping van en caravan installaties UV-bestendig - wit, B091YYKRL2
Ongebruikt, ok, compleet, werkt, Homesafe HV17E kluis met elektronisch slot, 17 x 23 x 17 cm (h x b x d), carbon satijn zwart, B073P3SSSW
Ongeopend, ok, Ø 125mm Badkamer Ventilator met Timer - Witte Stille Afzuigventilator - Badkamerventilator - Muurventilator voor Keuken, Garage, Toilet, B085CML1MK
Gebruikssporen, ok, werkt, Enventor Cirkelzaag, 1200W handcirkelzaag met geleiderail zaagblad : 185mm, incl. 2x cirkelzaagblad (24T + 40T 5800RPM, met lasergeleiding, voor hout, zacht metaal, tegels, B0BJ2G1WQX
Ongebruikt, ok, werkt, compleet, SENENQU 2 stuks professionele zuignap, tegels, 100 kg, tegellift, glaszuiger, met handpomp voor glas, vloertegels, marmeren platen, B0BNDP8NQV
Ongebruikt, ok, Ruipoo Zonnepaneelhouders, montagebeugel, zijhouders, ABS-hoekhouders, set, 7 stuks, boorvrij, veel gebruikt op campers, boten, platte daken, camping en caravaninstallaties, B0BF9RHPPN
Gebruikssporen, werkt, ok, compleet, Accu-slagschroevendraaier, compatibel met Makita 18 V accu, 550 Nm, 1/2 inch borstelloze draaislagschroevendraaier, moersleutel met 6 slagdoppen voor het verwisselen van autobanden (zonder accu), B0CZCQ7BC7
Ongebruikt, ok, geen doos, Vintage antieke messing kraan met blauw en wit porselein, lange hals mengkraan voor badkamer/keuken, koud en warm water wastafel (antieke afwerking), B0C8S3GKPF
Ongebruikt, ok. Pneumatische ratel Sleutel Pneumatische 1/4-Inch Schroevendraaier Vierkante Sockets Ratchet Pneumatische Gereedschappen, Koppel 25 Ft Lbs voor de Scheepsbouw Productie Machine, B08D75DHDY
Ongebruikt, ok, compleet, iSpring GA1-B Omgekeerde Osmose, Keuken Bar Gootsteen Loodvrij Drinkwaterkraan, Eigentijdse Stijl, Hoge Uitloop, Chroom, B0067TOFLS
Ongeopend, Zewanny LED-plafondlamp 107 cm 36 W 4000 K projector met natuurlijk licht + in hoogte verstelbare hanglamp, passend boven tafel [Energieklasse A], versie met Floodlight en spotlight , Zwart, B09ZXJ2LWY
Ongeopend, Zewanny LED hanglamp 120 cm hanglamp kantoor eettafel, 40W 4000K moderne hanglamp in hoogte verstelbaar voor woonkamer, versie floodlight + spotlight, B0BPY1611C
Ongebruikt, ok, Betteri BC01 AC-kabel, Betteri BC01 bus naar Schuko-stekker, aansluitkabel, geschikt voor micro-omvormer, 10 m, B0C7ZTX8SR
Lichte gebruikssporen, getest, ok, kleine kras op lcd, CO2-meter, 2500 mAh CO2-melder, luchtkwaliteitsmeter, CO2, HCHO, TVOC, PM2.5, PM1.0, AQI, temperatuur vochtigheid met 60 dagen gegevensopslag en alarm, B0CRQ56YWY
Ongebruikt, ok, compleet, Bisenya 4 stuks brandstofverstuiver compatibel met 206 306 307 1.4 C2 C3 1984.E0 0280156357 FI1042, B09Q66BSKQ