Ongebruikt, ok. AmScope MD35 0,3 MP USB 2.0 kleuren-CMOS-digitale oculair microscoop camera, B005NC9OMK
BezichtigenZaterdag 16/11/2024 10:00-12:00
AfhalenZaterdag 23/11/2024 10:00-16:00
Minieme gebruikssporen, ok. SONOFF 1080P WiFi slimme bewakingscamera voor binnenhuisbeveiliging CAM-minicamera, ultrahelder nachtzicht, tweerichtingsaudio, mobiele tracking, compatibel met Alexa, Google Home, B0B5H297GJ
Ongebruikt, ok. Intern, Extern, 4K Wifi-camera, Audio, Spion, Verborgen, Nachtzicht, 32Gb-kaart, Bewegingssensor, Microcamera, Bewakingscamera, Draadloos, Thuis, Technologische Gadgets, Kinderen, B0BNL3QWPX
Ongebruikt, ok, Tafelstatief, miden camera-statief, tafel, 44-105 cm instelbaar, overhead statief voor streaming en gaming, lichtstatief met boomarm, klemstatief met 360 ° kogelkop voor camera/ringlicht, B09MHL8PCY
Minieme gebruikssporen, niet getest, ok. Moederbord LGA 2011, X79-F1 M-ATX Moederbord voor Intel Xeon E5 V1 V2, Core I7, PCIe 16X, 4xDDR3, 4xSATA2.0, 10xUSB2.0, 1xNVME M.2, 1x8pin,1x24pin, 1xPCIe 4X, B0CBV73VGB
Ongebruikt, ok. Neonbord voor wanddecoratie, letterneonverlichting voor slaapkamer, wit led-bord met USB-voeding voor schoonheidssalon, bruiloft, slaapkamer, woonkamer, B09JYMRNC1
Ongebruikt, ok. vertaalapparaat, 137 talen Instant Vertaler met stemuitvoer Taalvertaler, steminvoer en stemuitvoer Fotovertaler voor eenvoudige communicatie Zwart Zwart , B0D3PN1S87
Gebruikssporen, ok. Dymo LetraTag LT-100H Labelmaker-starterkit | Draagbare labelprinter met ABC-toetsenbord | Met plastic, papier en transparante labeltape | Ideaal voor kantoor of thuis, B0C62WLJRK
Ongeopend, ok, Nitrile Work Gloves HPHST SF001TS,Micro Foam Technology & Spandex Liner Nitrile Coated,CE Approved 15 Gauge Ergonomic Design,Smart Touch,Thin Machine Washable,Grey X-Large 12 Pairs Pack, B087RGWVHM
Minieme gebruikssporen, ok. Textilhome - Gewatteerde beschermende bankhoezen ADELE - Afmeting Chaise longue Linker arm 200cm - Plaatsen Ideaal kinderen, huisdieren - Beschermhoesge. Kleur Bruin (Van voren gezien), B07HXXMRHX
Ongebruikt, ok. MIULEE Kurkuma fluwelen gordijnen voor binnen, moderne gordijnen, elegante fluwelen gordijnen voor slaapkamer, 2 stuks winterthermische gordijnen, fluwelen ramen, elk 140 x 185 cm, fluwelen gordijnen, B0BWJL1K6T
Ongebruikt, ok, kleur vuilwit - niet kleur van foto's, MR&HM Beddengoed 200 x 200 cm 3-delige katoenen beddengoedset gemaakt van 100% katoen 200 x 200 x 1 Plus twee kussenslopen 80 x 80 cm met rits Zacht en comfortabel beddengoed, beige, B0BZPB627N
Minieme gebruikssporen, ok. Festoen Lights Outdoor Dimbaar, Bomcosy G40 100Ft Outdoor String Lights Netvoeding met Afstandsbediening, Helderheidsaanpassing, String Lights Warm Wit Waterdicht voor Tuinterras Patio Buiten, B08Z31LMTK
Ongebruikt, ok. Onlyfire Pizza-opzetstuk met thermometer, pizzahoes voor gasgrill, pizzakap, in breedte verstelbaar 53-78 cm, B085VSVR7Z
Ongebruikt, ok. Arlen Home Handdoekenset, 6-delig, 2 grote badhanddoeken (70x140), 4 handdoeken (50x100), 100% natuurlijk Turks katoen, 500+ g/m², pluisvrij, kleurecht, antraciet, B09KH2TD9Z
Gebruikt, ok. Kroonluchter Vitaluce VE1794-0/8, 8-flame xE14 Max 40w, mat wit, H86 B68 L68, 3,14 kg [Energieklasse A++], B08PDLM396
Ongebruikt, ok. Romadedi Glazen kandelaar, kaarsenstandaard voor staafkaarsen, set van 20, kleine staafkaarsenhouders, bruiloft, tafeldecoratie voor staafkaarsen, eettafel, feest, Kerstmis, advent, woonkamer, vintage, B0CHJNKNPQ
Ongebruikt, ok, Suptek Enkele Monitorarm met Laptoplade, Notebook Stand , VESA 75/100 mm, 360° Roteren 180° Zwenken, 80cm Hoogte Verstelbare Monitorbeugel - MD6821TP004
Minieme gebruikssporen, ok. Toebehoren voor BBQ/grill 2X afdruipplaat en grillspies.
Ongebruikt, ok. Ystyle Gordijnen Kant En Klaar Set Van 2, 140x300cm, Gordijnen Verduisterend Met Ringen, Thermische Gordijn, Verduisteringsgordijn, Thermogordijnen, Deurgordijn Voor Slaapkamer Woonkamer, Groen, B0CGR2QMRJ
Ongebruikt, volledig, ok, BONTEC Monitor Wall Mount Bracket for 2 13-27" Screens , Fully Adjustable Gas Spring Monitor Arm, Ergonomic Height Adjustable, Tilt Swivel & Rotate, VESA 75x75, 100x100 mm, B0B5G4YCK7
Ongeopend, Stools Multitool tang, 28-in-1 multifunctionele tang voor mannen. Opvouwbaar multifunctioneel gereedschap met 11 bits en riemclip-tas, B0CR788K5M