Sleutel niet aanwezig, zonder inhoud, te laden door de koper, gebruikssporen, zijwanden beschadigd Aantal ramen: 1 Totale afmeting Lengte: 6060mm Totale afmeting Breedte: 3000mm Totale afmeting Hoogte: 2800mm