2010 samasz sc300 sneeuwschuiver

Voorzien van 3-punts aankoppeling, hydraulisch verstelbaar, gebruikssporen Merk: Samasz Type: SC300 Bouwjaar: 2010 Serienummer: U1266 Werkbreedte: 3000mm Eigen gewicht: 560kg Totale afmeting Lengte: 1200mm Totale afmeting Breedte: 3005mm

Startbod
€ 1,00
€ 220,00
Kavel nummer: 84
Einde op 21/11/2024 13:00
Troostwijk