Schilderij oostrozebeke 1927. groot formaat.

Schilderij Oostrozebeke 1927. Gesigneerd J.S. Olieverf op doek. Mooie houten lijst. 194,5 x 80 x 8cm.

Startbod
€ 1,00
€ 21,00
Kavel nummer: 465
Einde op 01/12/2024 18:00
Troostwijk