Brandkast

Kluis, compleet met sleutel, gebruikssporen aanwezig maar functioneel, binnen kluis beschadigd en sleutel ontbreekt, koper staat in voor belading vanaf laadkaai Kleur: Grijs Gewicht: 200kg Breedte: 100cm Hoogte: 180cm Diepte: 60cm Materiaal: Metaal

Startbod
€ 100,00
€ 100,00
Kavel nummer: 167
Einde op 22/01/2026 13:00
Troostwijk