Eikenhout - bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen

Online veiling van houten bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen - Eikenhout.

Vaartlaan 1, 9800 Deinze, België

Aantal kavels
25 kavels
Einde op 15/06/2023 17:00
Troostwijk

Omschrijving: Europese eikenhouten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 3900 x 900 x H 550 mm; Ref: Lauren; hoogte: 346; gewicht: 940; materiaal: Europese eik; Breedte: 400; lengte: 300;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228885

Omschrijving: Europese eikenhouten chalet; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa ; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Noor; hoogte: 550; gewicht: 5100; materiaal: Europese eik; Breedte: 900; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 2500,00
9228886

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 1000 x H 750 mm; Ref: Babette 4x2,5; hoogte: 295; gewicht: 675; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 250; lengte: 400;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228887

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 x H 750 mm; Ref: Sabine; hoogte: 364; gewicht: 1400; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 350; lengte: 450;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228888

Omschrijving: Amerikaanse eikenhouten bijgebouw/bouwpakket; Gebouw: 8000 x 5245 x H 4226 mm; Binnen: 8000 x 4000 mm; Terras: 8000 x 1245 mm; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 100 x 60 - 80 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt hout. Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: België; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6000 x 1500 x H 1600 mm; Ref: Fabrice; hoogte: 388; gewicht: 2720; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 600; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 1150,00
9228889

Omschrijving: Europese eikenhouten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1200 x 800 mm; Ref: Charon; hoogte: 346; gewicht: 1750; materiaal: Europese eik; Breedte: 400; lengte: 750;... lees meer

Huidig bod 800,00
9228890

Omschrijving: Europese eikenhouten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6200 x 1200 x 1400 mm; Ref: Milan; hoogte: 393; lengte: 600; gewicht: 2620; materiaal: Europese eik; Breedte: 600;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228891

Omschrijving: Europese eiken houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 3500 x 1000 x H 500 mm; Ref: Nel; lengte: 350; gewicht: 775; materiaal: Europese eik; hoogte: 367; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228892

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1000 mm x H 800 mm; Ref: Peter; lengte: 500; gewicht: 1000; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 233; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228893

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1000 x H 750 mm; Ref: Sandrine 5,5x4; hoogte: 346; gewicht: 1550; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 400; lengte: 550;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228894

Omschrijving: Amerikaanse eikenhouten bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4440 x 1200 x 1350 mm; Ref: Kenny; hoogte: 456; gewicht: 2265; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 400; lengte: 700;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228895

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 180 x 60; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 1000 x H 750 mm; Ref: Justine 3x4; lengte: 400; gewicht: 550; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 233; Breedte: 300;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228896

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 1000 x H 750 mm; Ref: Isabelle 4x3,5; lengte: 400; gewicht: 600; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 233; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228897

Omschrijving: Europese eikenhouten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst:Europa ; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4750 x 1200 x 1000 mm; Ref: Geert; materiaal: Europese eik; Breedte: 500; hoogte: 497; lengte: 900; gewicht: 3100;... lees meer

Huidig bod 1450,00
9228898

Omschrijving: Amerikaanse eiken houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Opmerkingen: Mogelijk valkant aanwezig; pakket: ca. 5000 x 950 x H 650 mm; Ref: Léonie; lengte: 500; gewicht: 1360; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 396; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228899

Omschrijving: Europese eikenhouten houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5600 x 950 x 1200mm; Ref: Chelsy; materiaal: Europese eik; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 3120;... lees meer

Huidig bod 1850,00
13 biedingen
9228900

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 x H 750 mm; Ref: Bernard 4,5x3; lengte: 450; gewicht: 600; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 233; Breedte: 300;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228901

Omschrijving: Europese eiken houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1200 x 500 mm; Ref: Baraqui; lengte: 430; gewicht: 950; materiaal: Europese eik; hoogte: 370; Breedte: 450;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228902

Omschrijving: Europese eikenhouten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa ; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 7500 x 1000 mm x H 1200 mm; Ref: Elodie; materiaal: Europese eik; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 3080;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228903

Omschrijving: Amerikaanse eikenhouten paardenstal; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: België; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: 2 x ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Tornado; hoogte: 418; gewicht: 4700; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 600; lengte: 1200;... lees meer

Huidig bod 2500,00
9228904

Omschrijving: Amerikaanse eiken houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 mm x H 800 mm; Ref: Björn; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 450; hoogte: 233; lengte: 800; gewicht: 1150;... lees meer

Huidig bod 750,00
10 biedingen
9228905

Omschrijving: Eiken bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4200 x 750 x H 750 mm; Ref: Manon 3,5x2,5; hoogte: 295; gewicht: 500; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 250; lengte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228906

Omschrijving: Amerikaanse eikenhouten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4750 x 950 x H 1000 mm; Ref: Kurt; hoogte: 492; lengte: 600; gewicht: 2860; materiaal: Amerikaanse eik; Breedte: 500;... lees meer

Huidig bod 2000,00
22 biedingen
9228907

Omschrijving: Amerikaanse eikenhouten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Ref: Ewoud; lengte: 550; gewicht: 1260; materiaal: Amerikaanse eik; hoogte: 489; Breedte: 400;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228908

Omschrijving: Europese eiken houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 2; Herkomst: Europa; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1200 x 1000 mm; Ref: Birthe; hoogte: 396; lengte: 500; gewicht: 1400; materiaal: Europese eik; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 520,00
9228909