Fijnspar - bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen

Online veiling van houten bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen - Fijnspar

Vaartlaan 1, 9800 Deinze, België

Aantal kavels
27 kavels
Einde op 15/06/2023 19:00
Troostwijk

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 mm x H 800 mm; Ref: Björn; materiaal: fijnspar; Breedte: 450; hoogte: 233; lengte: 800; gewicht: 975;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228935

Omschrijving: Fijnspar houten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1200 x 800 mm; Ref: Charon; hoogte: 346; gewicht: 1145; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 750;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228936

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 750 x H 750 mm; Ref: Babette 4x2,5; hoogte: 295; gewicht: 425; materiaal: Fijnspar; Breedte: 250; lengte: 400;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228937

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1200 x 1000 mm; Ref: Birthe; hoogte: 423; lengte: 500; gewicht: 600; materiaal: fijnspar; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228938

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1000 mm x H 800 mm; Ref: Peter; lengte: 500; gewicht: 550; materiaal: Fijnspar; hoogte: 233; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228939

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4750 x 950 x H 1000 mm; Ref: Kurt; hoogte: 492; lengte: 600; gewicht: 1475; materiaal: fijnspar; Breedte: 500;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228940

Omschrijving: Fijnspar houten carport inclusief beplanking; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Beplanking: INBEGREPEN in dit kavel; Beplanking gevels: Type Rabat 62 m²; Afmetingen: 175 x 25 x 10 mm; pakket: ca. 5600 x 1200 x 1800 mm; Ref: Marnix; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 489; lengte: 1050;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228941

Omschrijving: Fijnspar houten paardenstal; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Rock; hoogte: 418; gewicht: 2850; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228942

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 1000 x H 750 mm; Ref: Isabelle 4x3,5; lengte: 400; gewicht: 365; materiaal: Fijnspar; hoogte: 233; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228943

Omschrijving: Fijnspar houten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 3900 x 900 x H 550 mm; Ref: Lauren; hoogte: 346; gewicht: 610; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 300;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228944

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 x H 750 mm; Ref: Bernard 4,5x3; lengte: 450; gewicht: 360; materiaal: Fijnspar; hoogte: 233; Breedte: 300;... lees meer

9228945

Materiaal: Fijnspar; omschrijving: Fijnspar tuinhuis; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 180 x 60 - 150 x 60; ; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; beplanking: niet inbegrepen; pakket: ca. 4000 x 1000 x H 750 mm; Ref: 3x4; hoogte: 233; Breedte: 400; lengte: 300; gewicht: 540;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228946

Omschrijving: Cottage fijnspar structuur; Binnen afmetingen: 6000 x 2070 x 2070 mm; Ramen: enkel glas 6 mm - 2 ramen openen; Beplanking: thermowood; Dak: onderdak + ceder pannen; Verlichting: LED 230 V; Toebehoren: Verwarming - 2 persoonsbed - frigo - eettafel - bank; Opmerking: ongebruikt - status weer en wind; hoogte: 275; materiaal: fijnspar + thermowood; Breedte: 248; lengte: 640;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228947

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4440 x 1200 x H 1350 mm; Ref: Kenny; hoogte: 456; gewicht: 1355; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 700;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228948

Omschrijving: Fijnspar overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1200 x H 500 mm; Ref: Ewoud; lengte: 550; gewicht: 820; materiaal: fijnspar; hoogte: 489; Breedte: 400;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228949

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1000 x H 750 mm; Ref: Sandrine 5,5x4; hoogte: 346; gewicht: 975; materiaal: Fijnspar; Breedte: 400; lengte: 550;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228950

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5600 x 950 x H 1200 mm; Ref: Chelsy; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 2025;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228951

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 7500 x 1000 mm x H 1200 mm; Ref: Elodie; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 1990;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228952

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5600 x 1200 x 1800 mm; Ref: Mikaï; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 489; lengte: 1150; gewicht: 2260;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228953

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 130 x 130 - 130 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4200 x 750 x H 750 mm; Ref: Manon 3,5x2,5; hoogte: 295; gewicht: 335; materiaal: Fijnspar ; Breedte: 250; lengte: 350;... lees meer

9228954

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 950 x H 650 mm; Ref: Léonie; lengte: 500; gewicht: 885; materiaal: fijnspar; hoogte: 396; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228955

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1000 x 600 mm; Ref: Nathalie; hoogte: 346; lengte: 640; gewicht: 1275; materiaal: fijnspar; Breedte: 400;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228956

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1200 x 500 mm; Ref: Baraqui; lengte: 430; gewicht: 825; materiaal: fijnspar; hoogte: 370; Breedte: 450;... lees meer

Huidig bod 500,00
9228957

Materiaal: Fijnspar; omschrijving: Fijnspar tuinhuis; Balken: Geschaafd en machinaal bewerkt; Wood sections: 100 x 100 - 150 x 60; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; beplanking: niet inbegrepen; pakket: ca. 3000 x 1000 x H 500 mm; Ref: 3x3; hoogte: 420; Breedte: 300; lengte: 300; gewicht: 470;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228958

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4750 x 950 x H 1000 mm; 180 x 60 - 80 x 70; Ref: Geert; materiaal: fijnspar; Breedte: 500; hoogte: 497; lengte: 900; gewicht: 1750;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228959

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 3500 x 1000 x H 500 mm; Ref: Nel; lengte: 350; gewicht: 500; materiaal: fijnspar; hoogte: 367; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 250,00
9228960

Omschrijving: Fijnspar houten chalet; Gebouw: 8000 x 5245 x H 4226 mm; Binnen: 8000 x 4000 mm; Terras: 8000 x 1245 mm; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 100 x 60 - 80 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt hout; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6000 x 1500 x H 1600 mm; Ref: Fabrice; hoogte: 388; gewicht: 1760; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9228961