Zijnde 3x Oki MC573 en Canon iR1600, alsook papierversnipperaar
Online veiling van toonzaalkeukens, toonzaal badkamermeubels, woonmeubilair, en houthakselaar,
BezichtigenWoensdag 03/04/2024 07:00-10:00
Woensdag 03/04/2024 07:00-10:00
AfhalenDonderdag 11/04/2024 07:00-14:00
Donderdag 11/04/2024 07:00-14:00
Waaronder afmeting 92x45xH197cm
Met spiegel tafel en salontafel Hoogte: 237cm Diepte: 52cm Breedte: 132cm
Breedte: 187cm Diepte: 56cm Hoogte: 212cm
Totale afmeting Hoogte: 2010mm Totale afmeting Lengte: 1000mm Totale afmeting Breedte: 2200mm
Alsook keukenbenodigdheden en decoratie
Alsook BBQ, gebruikssporen, handvat beschadigd. Merk: Zanussi
Kookeiland, totale afmetingen circa 186x100xH92cm, voorzien van: - Franke spoelbak met mengkraan Wandkast, totale afmetingen circa 308x60xH219cm, voorzien van: - Pelgrim MAG546RVS magnetronoven - Pelgrim OVM550RVS oven - Pelgrim PKS5088K/P01 - Pelgrim inductiekookplaat - Pelgrim afzuigkap Opmerkingen: professioneel te demonteren en te laden door de koper... lees meer
L-vormige Kookeiland, totale afmetingen circa 345x265x80xH99cm, voorzien van: - spoelbak met mengkraan - Atag inductiekookplaat - bakplaat - Atag vaatwasser Wandkast, totale afmetingen circa 464x59xH224cm, voorzien van: - Atag koffiemachine - Bauknecht ECTM9145 combi-stoomoven - KitchenAid KOQCXB45600 stoomoven - KitchenAid KOASPB60600 oven Opmerkingen: gebruikssporen, sommige fronten/deuren ontbreken, professioneel te demonteren en te laden door de koper... lees meer
Bestaande uit hangende badkamermeubel met Duravit wasbak, Starck mengkraan, kast en spiegel, totale afmeting circa 120x47xH156cm, alsook spiegel afmeting 60xH193cm, professioneel te demonteren en te laden door de koper
Zijnde eettafel, bed, kledingkast afmeting circa 221x62xH202cm, dressoir afmeting circa 281x45xH145cm.
Inclusief toestellen zijnde - Silestone werkblad - Bauknecht GMX50102 vaatwasser - Siemens FD8902 oven - Siemens afzuigkap - Siemens koffiemachine - Siemens HLHB36-2 stoomoven - spoelbak met deuk Opmerkingen: professioneel te demonteren en te laden door de koper.... lees meer
Bestaande uit hangende badkamermeubel met 2 wasbakken, Hansgrohe 2 mengkranen , en 2 spiegels, totale afmeting circa 241x56xH230cm, krassen, professioneel te demonteren en te laden door de koper
Afmeting circa 237x122cm, dikte 4cm, voorzien voor uitsparing circa 88x61cm
Product type: 12020VAR Merk: Rothalux Model: Pega PE TWF Breedte: 120cm Hoogte: 200cm
Alsook whirlpool afzuigkap beschadigd Product type: BT32CF2 Spanning: 230V Merk: Aeg