Kermisautomaten, flipperkasten, jukeboxen en oldtimers

Online veiling van kermisautomaten, flipperkasten, jukeboxen en oldtimers.

Zaterdag 30/11/2024 09:00-12:00

Dinsdag 10/12/2024 09:00-15:00

Pastorijhoef 1/3, 2920 Kalmthout, België

Aantal kavels
316 kavels
Einde op 01/12/2024 18:00
Troostwijk

Verzameling etsen Amsterdam. 5 stuks. Gesigneerd waaronder Michiel Schrijver (1957-), August Eduard Wilhelm Hugo Kammer (1866-1946), W.Ottema. Land: Netherlands Regio: Amsterdam

Huidig bod 1,00
458

Schilderij driemaster. Maritiem. Olieverf op doek. 98.5 x 78.5 x 8cm. Gesigneerd rechtsonder.

Huidig bod 1,00
459

Schilderij winterlandschap. Biggs&Sons. Olieverf op paneel. Zware robuuste lijst. 77 x 88 x 14cm

Huidig bod 1,00
460

Schilderij portret van een vrouw. 1700-1800. Olieverf op doek. Luxe museum lijst. Gesigneerd rechtsboven.70 x 56 x 7cm

Huidig bod 51,00
11 biedingen
461

Schilderij van Jos Trotteyn. Olieverf op paneel. 38 x 49.5 x 4cm. Gesigneerd

Huidig bod 31,00
7 biedingen
462

Schilderij boerenerf. periode 1850-1930. 43 x 44,5 x 5,5cm Gesigneerd monogram

Huidig bod 1,00
463

Schilderij expressionisme naar Van Gogh. Olieverf op doek. 35,5 x 45,5 x 4,5cm.

Huidig bod 1,00
464

Schilderij Oostrozebeke 1927. Gesigneerd J.S. Olieverf op doek. Mooie houten lijst. 194,5 x 80 x 8cm.

Huidig bod 21,00
465

Pair of oranje cubism crockery, cups and platter. Stamped Model: Cubism Handtekening/stempel: true

Huidig bod 1,00
468

Set of Chinese blue and white miniature crockery. Good condition. Model: China Handtekening/stempel: false

Huidig bod 1,00
469

Set paarden beeldjes. Porselein. Wit. 25x20x8cm Materiaal: Porcelain Handtekening/stempel: false

Huidig bod 1,00
470

Krokodillenleer met stempel en IRV tag. 30x12x35.5cm. Stijl Hermes model 404. Unieke nieuwstaat. Materiaal: Krokodil

Huidig bod 1,00
499

Marmer uit Iran. 200m2 60cm x 40cm x 2cm. Toepassing: Vloertegel & wandtegel & terrastegel. Nieuw in krat Afmeting l: 600mm Afmeting b: 400mm Afmeting h: 20mm

Huidig bod 1,00
500

Verzameling 82 zakhorloges. Inclusief 3 stuks mooie display kastjes met rode bekleding.

Huidig bod 1,00
511

Partij aankleedkussens. 400 stuks. nieuw in verpakking. 17 pallets.

Huidig bod 1,00
512

Partij online retail producten van webshop ter waarde van 35.000 euro. 160x Toetsenborden , 600x medicijndoosjes met braille en alarm, 900x VARTA knoopcel CR2032,10x grootletter afstandsbediening, 8x digitale horloges. Nieuw in doos.

Huidig bod 1,00
515