Verzameling etsen Amsterdam. 5 stuks. Gesigneerd waaronder Michiel Schrijver (1957-), August Eduard Wilhelm Hugo Kammer (1866-1946), W.Ottema. Land: Netherlands Regio: Amsterdam
Online veiling van kermisautomaten, flipperkasten, jukeboxen en oldtimers.
BezichtigenZaterdag 30/11/2024 09:00-12:00
AfhalenDinsdag 10/12/2024 09:00-15:00
Schilderij driemaster. Maritiem. Olieverf op doek. 98.5 x 78.5 x 8cm. Gesigneerd rechtsonder.
Schilderij winterlandschap. Biggs&Sons. Olieverf op paneel. Zware robuuste lijst. 77 x 88 x 14cm
Schilderij portret van een vrouw. 1700-1800. Olieverf op doek. Luxe museum lijst. Gesigneerd rechtsboven.70 x 56 x 7cm
Schilderij van Jos Trotteyn. Olieverf op paneel. 38 x 49.5 x 4cm. Gesigneerd
Schilderij boerenerf. periode 1850-1930. 43 x 44,5 x 5,5cm Gesigneerd monogram
Schilderij expressionisme naar Van Gogh. Olieverf op doek. 35,5 x 45,5 x 4,5cm.
Schilderij Oostrozebeke 1927. Gesigneerd J.S. Olieverf op doek. Mooie houten lijst. 194,5 x 80 x 8cm.
Pair of oranje cubism crockery, cups and platter. Stamped Model: Cubism Handtekening/stempel: true
Set of Chinese blue and white miniature crockery. Good condition. Model: China Handtekening/stempel: false
Set paarden beeldjes. Porselein. Wit. 25x20x8cm Materiaal: Porcelain Handtekening/stempel: false
Krokodillenleer met stempel en IRV tag. 30x12x35.5cm. Stijl Hermes model 404. Unieke nieuwstaat. Materiaal: Krokodil
Marmer uit Iran. 200m2 60cm x 40cm x 2cm. Toepassing: Vloertegel & wandtegel & terrastegel. Nieuw in krat Afmeting l: 600mm Afmeting b: 400mm Afmeting h: 20mm
Verzameling 82 zakhorloges. Inclusief 3 stuks mooie display kastjes met rode bekleding.
Partij aankleedkussens. 400 stuks. nieuw in verpakking. 17 pallets.
Partij online retail producten van webshop ter waarde van 35.000 euro. 160x Toetsenborden , 600x medicijndoosjes met braille en alarm, 900x VARTA knoopcel CR2032,10x grootletter afstandsbediening, 8x digitale horloges. Nieuw in doos.