Ratti sivio italie - deurbeslag 24 karaat goud verguld (7x)

Rustiek deurbeslag -24 karaat verguld - 7 sets kompleet Ratti Sivio Italie Magniglia 2362 Kunnen verstuurd worden Nee Merk: Ratti Sivio Italie Kleur: goud

Startbod
€ 150,00
€ 150,00
Kavel nummer: 5305
Einde op 09/01/2026 15:00